Köpek almayı düşünüyorum...

Yazın mı alsam simdi mi alsam diorum bi de GOLDEN RETRİEVER almayı düsünüyorum çok fazla tüy döker mi dişi mi alsam erkek mi köpek besleyenler yardımıcı olabilir mi bi de her gün gezdirmek şart mı ? yardım eden herkeze teşekkürler

Güncellemeler:
GOLDEN RETRİEVER alırken peki nelere dikkat etmek lazım

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• köpeği günde 2 defa sabah ve akşam gezdirmen lazım. golden enerjisi yüksek bir köpektir. 2 defa gezdirmezsen enerjisini atamaz ve hüsrana uğrar. tüyü problem etme bence çünkü alacağın her ırkın tüyü dökülecektir. tüy problemi köpek beslemenin olmazsa olmazıdır. ama sana o kadar güzel bir arkadaşlık verirler ki tüyü felan sorun bile edemezsin.

0|1
    2|0
    • demi öyledir insan kadar nankör değildir önümüzdeki ay alıcam

• baya hakkinda biliyomussun

• evet. çok ilgiliyim bu konuda çünkü

Kızlar Ne Diyor 7

• erkek alırsan tuvaletlerini çok kesik kesik yapıyolar evde olursa sorun olabilir. kızlarda her ay adet görüyor. altına eski boxerlarını giydirmelisin:) hergün gezirmek çok iyi olur. olmadı iki günde bir. evet tüy döküyorlar.

0|0
    0|0
  • hic olmazsa 2 gunde bir gezdiriver sen erkeksin yalnis anlama ama onu disi alirsan daha iyi olur buna eminim sebebini sorarsan nasil soyleyeyim erkek kopek alsanda iyi ama karsi cins alirsan o sana daha iyi baglanir simdiden tebrikler ben hayvanlari cok severim tuyleri falan dokuluyo ama az veternere hic olmazsa yilda 1 kez kontrole goturmelisin BAK MeSELA benim 2 SIYAH LABRADOR kopeyim var sozumden hic cikmazlar karsi cins ya o yuzden iyi bi arkadas olmanizi dilerim hoscakal :)

0|1
    0|0
  • Goldenlar aşırı ilgi istiyor mesela 2 gün tatile gitsen geldiğinde hayvan bi triplerde falan böyle :D ben boo lara hastayım link koyamıyorum googleda ara küçük tatlı hayvanlar

0|0
    0|0
    • alsam mı peki ilgi falan gösteriz ne olucak

• bakalım düşüneym ya saol gende

• Rica ederim

• has bi golden al tüylerine bak birazda netten araştır ben daha çok alman kurdu ile ilgileniyorum :D

0|0
    0|0
  • tüy baya bir döküyorlar ve 2 ayda boy atıyorlar yazın almanı tavsiye ederim ama şöyle yap ilk bahar gibi al daha iyi olur :) gezdirirsen iyi olur tabi.

0|0
    0|0
  • vallahi o kadarini bilmiyorum ama ben babamdan yardim istedim bana o aldi

0|0
    0|0
  • 3 günde bir gezdirmeye çıkarman lazım,tüyde döküyorlar baya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ne zaman alırsan al yeterki ben bundan sıkıldım deyip bi başına sokağa bırakma

2|0
    0|0
  • her gün gezdirmek şart goldenler çok enerjik köpeklerdir sürekli şekilde tüylerini fırçalmazsan tüy sorunu da yaşarsın eğer ilgilenemiceksen uzak dur bence :D

0|0
    0|0
  • biraderim evinde binlerce kıl olacak. Sakkıııın aman diyeyim vitamin bakımlarını yapamazzan rezillik çekersin. italyan mastif al derim.

0|0
    0|0
    • balkonda nasıl olur balkonda beslesem

• balkonda olmaz o köpek orda maf olur ya evde beslicen yada beslemicen. yemek artığı yedirmemen lazım. accayip pis kokar. özel mama alıcan. 2 günde bir yıkıcan. aşılarını eksik etmicen. hele vitamin aşılarını

• Cocker al:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...