Erkek arkadaşınız için yaptığınız fedakarlıklar...

Kızlarda erkeğin yeri ve önemi, aman dediğiniz ve yanlıs yapmaktan korktuğunuz ve susup hoşgördüğünüz oluyormu?

Güncellemeler:
koca sitede 4 kız fedakarlık yapmış. bravo valla yapanları tebrik ediyorum. kişiliğinizi ve karakterinizi sakın yitirmeyin biz erkeklere sizin gibi insanlar gerekli

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• cok fedarkarlik yaptim ama karsiligini alamadim. demek ki fazla deger göstermicekmissin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ilişide fedakarlık olmadan olmaz ben mesela anneannesi öldüğünde bana çok kötü davranıyodu bağırdı filan normalde en küçük şeye kızan ayrılalım diyen ben tek kelime etmedim hep yanında oldum sonra ben aileyle tanışmaya çok karşı bi insanım sırf o istedi diye ailesile tanıştım ona karşı yanlışımda kolay kolay olmaz yani büyük yanlışlarım olmaz olunca özür dilemeyi bilirim anlatırım böyle böyle yaptım diye saklamam herşeyi alttan almam ama öyle ilişkide olmaz bu sefer ben üzülürüm genel olarak konuşur hallederiz sorunlarımızı

0|0
    0|0
  • Hayatımda sevgililerimden birisi için fedakarlık yaptım.Sonra anladım ki fedakarlık boş iş.

0|0
    0|0
  • ne yaparsan yap karşındakinin anladığı kadardır

0|0
    0|0
  • evet oluyor ama onunda oluyoor

karşılıklı

0|0
    0|0
  • o yasadigi sehiri okumak icin sectim, ama o anlamazdi... anlamazdi anlamaaaaazdi kadere de inanmaaaazdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...