Herkese anında güveniyorum

Ben herkese çok çabuk güvenebiliyorum ve bu daha başıma bir sürü dert açtı. Kendi kendime artık insanlara hemen güvenmeyeceğim bu sefer öyle olmayacak diyorum ama yine hemen güveniyorum. Sizce neden böyle çarçabuk güveniyor olabilirim? Ve bbunu nasıl önlerim?

Güncellemeler:
İlk cümledeki 'daha' 'da' olacaktı. :)

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• canin yana yana aninda güvenmeyi birakip artik aninda süphelenmeye baslicaksin :) zamanla olur bu. yada kendini egiteceksin dezavantajlarini görüp ona göre insanlara yaklasacaksin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• duymak istedıgın şeylerı söyluyorlardır ama sende mutlu oluyorsun dımı guvenmek ıstıyorsun kendını ıyı hıssedıyorsun yalanlar gerceklerden daha hoş gelır kulaga lakın uzun sürmez enınde sonunda gercekler canınızı acıtır belkıde hata sende degıl karsındakını ınsan olarak göruyorsun kendın gıbı maglesef iki yuzlu ınsanlar cok umarım artık sıze denk gelmez

0|0
    0|0
  • darbe yedikçe, acı yaşadıkça kaybedeceksin bu özelliğini merak etme. canının yanması lazım, hepimiz öyleydik

1|0
    0|0
  • O zaman hayır demeyi öğren

0|0
    0|0
  • yav sen bağa goven

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim aslına bakarsan. Karşıma çıkan insana bağlanıyorum ,hep onunla olmak istiyorum. Her şeyi yapabilecek duruma geliyorum ama her seferinde acı çeken ben oluyorum.

0|0
    0|0
  • kalbiniz temizmiş.yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
  • Bu konuda sana çok güzel ve özel bir ders verebilirim. Ekle beni bebeğim.

0|0
    0|0
  • güvenilir insanlar çıkmıştır karşına .

0|0
    0|0
  • önlemene gerek yok günü geldiğinde aldığın hal, insanlara parmaklarını ısırtacaktır

0|0
    0|0
  • biraz soğuk dur ve davranışlarını izle ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Burcun ne bacm :D

0|0
    0|0
    • Terazi.

• Dengesiz terazi :D ahahha :D

Yapcak bişey yok bende cbk guvenırdım oncelerde. Şimdi babama bıle guvenmıyorum :)

• :)

• benim gibi :( bunun önünü kesemezsin.

0|0
    0|1
  • Tatlim bende öleyim herkesi kendimiz gibi iyi niyetli saniyoruz tek sikinti bu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...