Doğaüstü Olaylara İnanır mısınız? Başınıza Gelen İlginç Bir Olay Var mı?

Doğaüstü Olaylara İnanır mısınız? Başınıza Gelen İlginç Bir Olay Var mı? Birinci ağızdan dinlediğiniz şaşırtıcı korkunç yaşanmış?

Güncellemeler:
Ben geçen yaz arkadaşlarla denizdeydim. 5-6 kişi suyun içinde benim kafamı suya batırdılar. Ne olduğunu bilmiyorum suyun içinde çok durmadım. Ama ben suyun dışından kendimi izledim. Bu nasıl oldu ne demek bilmiyorum. Sadece çok net yaşadığım bir şeydi. Kimseye anlatmadım. Çünkü palavra attığımı düşünürlerdi.

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• bır gun boyle karanlık bı yolda gidiyoruz köyde yan taraf mezarlık ama tırsıyoz kuzenle sonra bı bok olmuyor :D iste eve varıyoz :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• @spagetting bacım varsa gerçekten Allah'ta vardır. Evrim böyle bir güzellik yaratamaz

0|0
    0|0
  • Ben sıkca yaşadığım için inanıyorum. Çocukluğumun geçtiği yerde geceleri dolaşan insanın "sadece belden altı" yada "sadece belden üstü" şeklinde silüetler görürdük. Birgün okula giderken bi kız çocuğununu dere içinde görmüştüm.Elinde hortum vardı ve hortumun bi ucu derenin içinde diğeri yukarı doğru çıkıyordu. Korkmuştum. Kafamı çevirdim biraz yürüdüm döndüm baktım yoktu!

0|0
    0|0
  • arada sırada dejavu oluyor. ama hatırlamıyorum sonradan olayı yaşayınca aa evet ben bunu yaşamıştım dıyorum senın varmı oyle bi olay yazaydın ıyıydı.

0|0
    0|0
  • Bir ara arkadaşlara bakın şimdi karşıdan bastonlu bir adam gelecek ve şurada düşecek dedimdi..Oldu..Herkes şaşkın...Rüyamda görmüştüm...Dejavu oldu... Daha çok var böyle...

0|0
    0|0
  • doğa üstü diye bişey yoktur zaten insanoğlunun bugünkü bilgi birikimi ile açıklayamadığı kör bölge vardır. bu bölgede herzaman olacaktır.

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum.

0|0
    0|0
  • çok sık dejavu oluyorum ve hiç hayrı alamet gelmiyor sonkiler. ne oluyor bilmiyorum mesela bugün ablam anahtarı aşağıdan almamı istedi... ben hatırlamıyorum ama su içerken aldığımı dejavu gibi bişey oldum. sonra ablam geldiğinde anahtarı niye almadın dedi. ben aldığımı sanıyordum halbuki.

0|0
    0|0
  • olağan üstü olayların yaşanmışlığına dair söylenen herşey birer efsanedir, inanmayın öyle şeylere

0|0
    0|0
  • eskiden yıldırım ve gökkuşağı doğaüstü bir olaydı insanlar bu olaylra neler atfetmişler neler. günümüzde de biçok saçmalığa inanan var.

0|0
    0|0
  • deja vu. durumları

0|0
    0|0
  • illaki vardır yani

0|0
    0|0
  • metafızık gercekten var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bazılarına inanırım ama olağanüstü bşy yaşamadım hiç...

0|0
    0|0
  • Inanırım ve yaşadım. :)

0|0
    0|0
  • Ben ölen kişilerin bedenini görürüm. Hiç görmediğim babaannemi sadece fotoğraflarda gördüm.. Birgün köprü altından geliyorum karşıdan yaşlı bir kadın, bir baktım fotolardaki kadın, babaannem.. Yüzümü okşadı koşmaya başladım arkama döndüm yok. Çok sevdiğim eniştem öldü onu bir araba kullanırken gördüm yanımdan geçti, dedem öldüğü zaman ise onu hep gece yatağa yatarken perdenin üstünde görürüm, gölge şeklinde..

0|0
    0|0
  • Yaşamadım ama ınanırım :)

0|0
    0|0
  • sen kısa süreli astrale çıkmışsın.

0|0
    0|0
  • Evreni kucaklıyorum.

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla inanıyorum.Yaşadığım birkaç olay var.Bende kalsın.

0|0
    2|1
  • İnanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Benim her dediğim anneme nasihat ettiğim uyardığım herşey gerçek oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...