Bu beslenme sekli ile kilo verilirmi?

Sabah kahvaltida 2 tane haslanmis yumurta yiyorum peynir domates falan. Sekersiz çay iciyorum. Ekmek olarakta 1 dilim tam buday yiyorum. Oglen isyerinde salata ve ayranla geciniyorum. Aksamda evde ne varsa yine ekmeksiz yiyorum. Ve yemekten 1 2 saat sonra yesil cay iciyorum. Sizce bu sekilde kilo verilirmi

Güncellemeler:
Spor yapiyorum bu arada

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet ama aktif olmalısın bir de siyah çay tuketmemeye çalış :)

0|0
    0|0
    • Siyah cay icmiyorum zaten sekersiz icilmiyor:) spor yapiyorum isyerindede kosusturuyoruz paso

• Harika o zaman şey bir de sürekli atıştır elma kuru meyveler tuzsuz leblebi falan sürekli ye :)

• Leblebi isine giricem aynen. Meyve pek sevmemde kuru uzum elma olabilir:)

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine iskence yapmaktan baska bir sey yapmiyosu. Direncin düsüp bayıldında görürüm sebi bak aslan günlük kolori ihtiyacını hesapla ôrnek 3800 bunda 500 cıkar 3300 günlük bu kalorile %45 karb %35 protein %20 saglıklı yaglarlan beslen kilo verirsi. Sen o sekil yemeye devam edersen bir süre sora iradenene yenilip fazlasıyla alırsın

0|1
    0|0
    • şu an irademi zorluyan bisey yok. Calisan adamiz merak etme kendimi etkileyecek bisey yapmıyorum. Amacim kiloda vermek degil yag yakmak sadece gobegim var

• Mesele yag yakmak ise benim dedigim gibi yapıp kardiyonu yükselten lazım bunu sadece ben demiyorum arastıra bilirsin vücut gelistirme yapıyosan super zaten ama bu sekil beslenip vucut gelistirme yapma verdigin paraya yazik

Kızlar Ne Diyor 3

• Verilir

0|0
    0|0
  • Proteini arttır sağlıksız görünüyor menü

0|0
    0|0
  • Akşam karbonhidrat tüketimi olmamalı diyorlar ama verilir sanıyorum spor da yaparsan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Verilir ama protein yok kasların erir spor şart

0|0
    0|0
  • birader şekeri ekmeği kes doymadan kalk gerek yok bunlara

0|0
    0|0
    • Sekeri hic kullanmıyorum 1 haftadir. Ekmekte sadece kahvaltida 1 dilim tam buday yiyorum. Komple birakcamda annem koyuyor onume:)

• Neden maf etsin. Herkes sporu tavsiye eder sen farklı dedin

• kardeş dediklerimi yaparsan görürsün faydaını ama sen dayanamazsın anne kuzususun yapamazsın bu iş sabır ister acısı çok olur

• Proteini arttır

0|0
    0|0
Yükleniyor...