Halka açık ortamlarda tacize uğradığınızda !

Evet arkadaşlar özellikle bayan arkadaşlar, sizi halka çık ortamlarda sözle yada şiddetle taciz eden yobaz bir müslümanla karşılaştınız mı hiç ? Yani bu etek boyunuz olabilir, giydiğiniz kıyafet olabilir, saç şekliniz olabilir, makyajınız olabilir. Varsa deneyimlerinizi paylaşmanızı istiyorum. Ve bu tarz bir olayı bizzat deneyimlemiş bir arkadaşımızın olaya sessiz kalmayıp olayın takipçisi olduğu bir yazı paylaşmış linkte. Sessiz kalmayın arkadaşlar ve deneyimleriniz varsa lütfen paylaşın. Teşekkürler

link

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• aşırı olan her şey insanlarda davranış bozukluğuna yol açar neticede hepimz insanız kimse 4/4lük değil, tacizi olur tecavüzü dahi olur bu sadece Müslüman ülkelerde olan bir şey değil. aşırı serbestliğe sessiz kalma durumlarında edepsizlik iffetsizlik artıyor kimse kimsenin değerini bilmiyor özellikle kadınlar sex objesi olarak görülüyor kusura bakmasın kimse. müslüman olmayan ülkede yaşadm ve ateist hocam öğrencisine beli adonisine kadar açık olduğu için onu kapatması gerektigini, iletişim kurmanın yüz yüze olduğunu, cinsel organlarla olmadığını, aşırı serbestliğin de bir davranış bozukluğu oldugunu söyledi. o yobaz mı oluyor?

0|0
    0|0
    • Verdiğin örnek bu gerçekleri değiştirmez. Sen linke tıkladınmı ? Linkte bunu bizzat yaşayan bir kişinin deneyimi yazıyor. Bu ülkemizde bol bol yaşanıyor. Ama kendince doğru sandığın olgudan ötürü direkt savunmaya geçiyorsun yapma bunu sıkıntı yaşayan arkadaşlarını dinle bence önce.

• karşılaşan benim. saç rengim lajivert ve dudağımda piercing taşıyorum. beni görüp te insan görmemiş gibi bakanlara da ne var gibisinden tepki veriyorum. amca evet cahilmiş, uslubu yanlış. eger o kişi amcanın başka yere bakamayacağı kadar yakınında duruyosa o kişinin bakışları göz önüne alması lazım. bu hakarete 'haca gitmekle müslüman olunmuyo amca, din iman kimde Allah bilir sen Allah mısın derdim.

• hac ortamını göre göre gidip tam yakınlarında durduysa şayet, her türlü bakış ve sözleri de göz önüne almış, polislik bir durum yoktu ortada. arkadaşınızda müslümanlara karşı bir önyargı sezdim ben.

Hac görevini yapan herkes süper Müslümandır 4/4lük insandır diye bir şey yok. Ayrıca ben Müslümanlara genelleme yapılmışcasına ima sezdim yazıda. ÖRN: yok biz olsak hiiiy derler ama onlar öyle geziyorlar vs daha örnek verebilirim. kusura bakmayın ama objektif yorum yapmayı tercih ediyorum.

Kızlar Ne Diyor 3

• taciz eden yobaz müslüman kısmına takıldım ben sadece müslümanlarmı taciz eder ki?

1|1
    0|0
    • Bunlara takılma günde binlerce taciz olayı yaşanıyor tabiki ve bu noktada insanlar polise ve güvenlik güçlerine başvuruyor ama. Bir yobaz müslümanın gelip "tuuuu ar namus kalmadı, bizimde kızımız var" gibi tacizine uğrayınca neler yapması gerektiği üzerine bir yazı bu ;) Takılma yani onlar varlar...

• yıllar önce yaşlı amcanın teki üzerimdeki çokta açık olmamasına rağmen(açık olmasına rağmen onu ilgilendirmez) tüü yapmıştı neye uğradığımı şaşırmıştım.. yobaz sapık zihniyetli insanlar..

0|0
    0|1
    • İşte böyle konularda ne yapmalısınız direk varsa bir kanıtta polise gideceksiniz ki bir daha yapamayacak.

• öyle yapılması gerek tabide insan o an ne yapacağını şaşırıyo

• hayır olmadı. haraketlerime dikkat eden biriyim, özellikle toplum içinde

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...