Kızlar, Evet soru çok açık bakalım kim süper saçmalayacak... Ofsayt nedir?

En iyi saçmalayana eig ama futbolla ilgili olarak :)

0|0
11

En İyi Kız Görüşü

• A Takimin bir oyuncusu B Takımın kendi saha yarısında yani kale tarafında yani B Takımın iki oyuncusunun gerisinde ayy vazgeçtim boşver bu anlatılmaz😂

0|1
    0|0
    • Çok iyi yaa vallahi gülüyorum şu an.. Ay boşver bunlar anlatılmaz yaşanır şekerim, boşver sen oflusaytı hadi alışverişe gidelim mi diyorsun son olarak :)

• Başka cevaplarda güzeldi ama sen beni en çok güldüren cevabı yazdın o yüzden sanırsam...

• Teşekkür ederimm o zaman😄

Kızlar Ne Diyor 10

• Rakip sahadaki rakip oyuncuyu geçmemek :P böyle işte

0|1
    0|0
  • A takımı oyuncuları B takımı oyuncularının kalesinde gol pozisyonundayken A takımı oyuncularının B takımı oyuncularından önde olması sonucu ofsayt olur. Çünkü B takımı oyuncularından en az 1 tane savunma da oyuncunun ön de olması gerekiyor olmazsa penaltı gibi birsey olur bu zaten 😄

0|1
    0|0
    • Sacmalamak bana göre değil 😄😄

• Tsk ederim bildiğim birşeydi zaten 😌

• yov yov. rica ederim...

• hakemin satın alınıp alınmadıgının anlaşılması için koyulmuş kuural yadaa
    magazinde donu gözüken hanfendiler :D

0|1
    0|0
  • Küçükken top oynardık kızlarla. 12 yaşında kaleciyken böyle üzerime tsubasanın yamuk topu gibi gelen toptan tırsar yerdim golleri peş peşe.:D :D Ama kaleye ossura ossura gelen bir top olursa totomla kurtarırdım ahsdgjagda çokmu çok saçmaladık :D

0|1
    0|0
  • bilmiyorum iyi ki de bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Ofsayt markette limiti yetmeyen kredi kartı

0|1
    0|0
    • En fazla 5 ürün yeri olan express kasa sırasına beleşçilik yapıp çok ürünle dalmak daha yakın bir açıklama olabilirdi :)
      Ama yaklaştın. Başka yorumda yapabilirsin...

• Ofsayt bilenleri ofsayt diye cebimden çıkarırdım da neyse ;-)

• Yürü beyaa kim tutar seni :)

• Bilmiyorum hâlâ 😄

0|1
    0|0
    • Bilsek bile anlatmak için bir sene kafa patlamamız gerekir zaten :) Çok karışık anlatması hahaha

• Şimdi,
    a takımının en ilerdeki oyuncusu b takımının en gerideki oyuncusundan b takımına göre dahahsvydvusbidgddddsusbiabhsg

0|1
    0|0
  • Himalaya dağlarında yetişen bir çeşit bitki :P

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlı futbolcu?

0|1
    0|0
Yükleniyor...