Dışarıda herhangi bir "ıvır zıvır vs." yerken..

- Lan ben bunu yiyorum ama olan var olmayan var. Milletin canı çeker diye fısıldayıp yemekten vazgeçiren bi iç sesiniz var mı ? :)

0|0
21|20

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bu tarz şeylere inanan biri değilim. Günah kavramım filan yoktur yani, hatta dini inancımda yok ama dışarda bişey yemekten hep çekinmişimdir. Saygı konusunda, yada ne biliyim gerçekten olan var olmayan var. İstanbulda yaşıyorum ve sokaktan her türlü insan geçiyor, istediğini yiyebilende, yiyemeyende

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• olmaz olurmu bazen kalabalık oluyorlar statdaki fanatikler gibi bağırıyorlar..

1|0
    0|0
  • evet bununla ilgili sıkıntılar yaşıyorum. bırak insanların görmesini yalnız başıma saçma derecede pahalı yerlerden sipariş verdiğimde de aklıma gelir bu ..

2|0
    0|0
  • Yiyemem zaten... Ya bir yerde oturup yerim ya a marketten çikolata aldım diyelim kasadan geçer geçmez yemiş olurum öyle çıkarım. Veya evde yerim ..

2|0
    0|0
  • Rahatsız olduğum için yemiyorum.Çünkü göz hakkı diye birşey var.Mesela küçük çocuklar aklıma geliyo o anda.Belki canı çeker .OLur ya çocuktur biz de çocuk olduk.Canı çeker annesnin babasının prası durumu yoktur.Bir çocuğu bu anlamda üzmek istemem ve yiceksem de kapalı ortamlarda evimde,restorantlarda,kafelerde yerim yani.Burdan da herkese duyarsız olmayalım diyorum.

1|0
    0|0
  • avm dısında dısarda yemek yememeye dıkkat edıorum.. yesem bıle mekanın dısardan en qorunmeyen kısmına qecıorum :)

1|0
    0|0
  • ramazan ayında oluyor..

normalde full orucumu tutarım da, olurda bi' mazeretim olur ve tutamazsam eğer; dışarıda ulu orta bi' yerde (senin tabirinle " ıvır zıvır vs.") yemiyorum..

1|0
    0|0
  • küçükken annemin tembihleri sayesinde şimdi sokak ortasında su hariç ne yerim ne içerim at kendini bir cafeye olmadı kahveye

1|0
    0|0
  • bu yüzden öyle ulu orta bişey yemem

2|0
    0|0
  • açık mekanlarda evet =)

1|0
    0|0
  • pek yemem öyle, yemeyide sevmem

1|0
    0|0
  • çok kez oluyor benim

0|1
    0|0
  • Çalışıyorum, kazanıyorum, yiyorum.

1|0
    0|0
  • Hiç öyle bir sesim yok vallaa.. umurumda da değil, canı çekerse en çok bir yerleri şişer :))))

Öyle bir şey yapmışsam eğer, mutlaka açlıktan gözümün hiç bir şeyi göremeyeceği noktaya gelmişim demektir :)))

0|0
    0|0
  • dısarıda yemek yemek ıvır zıır da yemem yıyenı de begenmem

1|0
    0|0
  • Yok hiç olmadı annem hep taş kalpli olduğumu söyler :D

0|0
    0|0
  • yok . Hiç olmadı da :D

0|0
    0|0
  • hayır yok :D

0|0
    0|0
  • bazen sigara içerken acaba sigarası olmayan varmı diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • evet var evde ye insanların canı çekmesin :D

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• evt vr en çokta evde bşy yaptğm zmn başkaları dğilde aslnda sevdğim adam aklıma dşyr o bekar adam kek pasta börek yapıp koyan yoktur önüne dye :))

2|0
    0|0
  • acık alanda bişiiler yememek birkültürdür mesela.. yemiceksin arkads cok yiyesn vrsa gec bi köşeye ye.. mekanları söylemiorm, acık alan diorm.. cocuk var, hasta var, yaslı var, alamayan var, alıp begenmyen vr..

1|1
    0|0
  • açık mekanlarda yerken oluyor.

1|1
    0|0
  • Evet genellikle sokakta birşey yememeye özen gösteriyorum. :)

Bir keresinde parkta yiyordum cips falan, arkadaşlar ile oturuyorduk baktım salıncakta sallanan çocuklar bize bakıyor, dedim alın sizin olsun.. Nasıl sevinmişlerdi :)

1|1
    0|0
  • dışarda yemem öyle ulu orta sevmiyorum

1|0
    0|0
  • dışardayken asla bir şey yemem ...

2|0
    0|0
  • etrafımda öyle birini görürsem ona da alır veririm genelde. lafta kalmaz böyle

1|0
    0|0
  • vicdan azabı çektiğim oluo

1|1
    0|0
  • Var ve dinliyorum onu...

Eskiden okul ortamin'da digerlerinin canı çeksin/çekmesin pek takmıyordum; gelip benden istemelerinden korkuyordum fakat simdi vicdanım el vermiyor.

1|0
    0|0
  • Çoook:)...yemem bu yüzden.

1|0
    0|0
  • O sırada hormonlarım beni benden alıyor.

Düşünüyorum, evet. Ama sadece düşünüyorum.

İşlev yok.. kuru, değersiz...

0|2
    0|0
  • Canım o iç ses değil annem :D

1|0
    0|0
  • Hmm hiç aklıma gelmedi bu benm :S

1|0
    0|0
  • ewet utanıorm v e yıyemıorm

1|0
    0|0
  • yolda birşeyler yemeği pek sevmem zaten bu yüzden.

1|0
    0|0
  • Yok. Onun yerine her ay yoksul bir aileye bir ay yetecek kadar erzak almamı sağlayan bir beynim var.

1|0
    1|1
  • Evet bu sebepten, dışarda hiç birşey yemem ben...

1|1
    0|0
  • bende olmuyo ama çocukların yanında bazen çekiniyorum

0|0
    0|0
  • Öyle sokakta caddede gezerken birşey yiyemem zaten.

1|0
    0|0
  • Hic aklima gelmedi cunku burda fakir yok pek

1|0
    0|0
  • yooo ne alaka. istedigimi yerim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...