Günlük ev mi otel mi tercih edersiniz?

KS insanları, içi kendi eviniz gibi güzelce döşenmiş, içinde her şeyi olan bir ev düşünün. Tek gece veya bir hafta kalacaksınız. Doğum günü eğlencesi olur bekarlığa veda olur, arkadaşlarınızla şamata olur, sevgilinizle baş başa bir gece olur, iş için bir yere gittiniz kalmak için olur vs. vs.

Böyle bir ev mi kiralarsınız yoksa 4-5 yıldızlı bir otel mi tercih edersiniz?

(Şehir, muhit, büyüklük ve lüks derecesine göre bu evlerin günlüğü 100-300* arası değişir. İçine de kaç kişi girerseniz girin fiyat değişmez örneğin. Evi o gün ister 10 kişiyle tutun ister tek başınıza.)

Türkiye'de bu gittikçe yayılan bir konaklama sektörü haline geliyor. Sizler neler düşünüyorsunuz acaba?

* : 100 olanlar genelde normal, temiz, eşyaları güzel bir evdir. 300'e kadar çıkanların içinde ekstra playstation, wi-fi, led tv, digiturk mikrodalga, jakuzi vs. vs. gibi olmasa da olur ama kişisel zevktir kategorisine giren şeyler de oluyor.

• Günlük Ev kiralamayı tercih ederim.
    A seç
  • Otel odası tutmayı tercih ederim.
    B seç
  • İkisi de değil şöyle anlatayım: ...
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• günlük ev tercih ediyoruz çok rahat . tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • tuvaleti banyosu olsun yeter

0|1
    0|0
    • Günlük ev kiralamayı tercih ediyorsun o halde.

• Var. Mevzu helaysa git umumi helaya yap. :)

Şaka bir yana, sen en temel biçimde konaklama düşünmüşsün. Bu biraz daha keyfi bir durum belki.

• yani tek gecelik düşündüm. duşumu alıp ihtiyacımı görüp biraz da kitap okuyup yatıp zıbarmak amacım :)

• günlük ev :)

0|1
    0|0
  • Kalabaliksa villa kiralarim gunluk daire totomu yesin.

Otelse giderim 5* otelime keyfime bakarim.

0|0
    0|0
    • Günlük kiralık ev dediğim zaten villa, residance vs. hepsini bir değerlendiriyorum. Yoksa nasıl gidip 2+1 evde arkadaşlarınla takılacaksın.. :)

• Günlük Ev kiralamayı tercih ederim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Günlük ev biraz tuzlu kardeş.Otel odası en iyisi.

0|1
    0|0
    • Tek başına kaldığını düşünürsek evin ücreti biraz daha fazla oluyor. Ancak 2 ve üstü sayıda kişi olunca otel daha tuzlu oluyor. Bugün 80 TL den düşük 4 yıldızlı otel yok. Ona göre hesaplarsak tek kişi ve birden çok kişi diye karşılaştırmak lazım ayrı ayrı.

• Ben tek diye düşünmüştüm.Haklısın ev daha mantıklı.

• @KingLion: Temizliği zaten sen değil, evi kiraladığın şirket yapıyor. Onlar sen çıkar çıkmaz gelir havlu çarşaf ıvır zıvır ne varsa yeniler gider. Bir de şu var, sen talep edersen yemek, şoför vs. onlar da ayarlanıyor. Hatta DJ, koruma, dansçı vesaire istekleri bile karşılayan çok profesyonel şirketler dahi var. Parasını ver gerisine sen karışma olayı. :)

• Otel. Başkasının evinde rahat edemem ve güvenemem.

0|0
    0|0

• otel daha güvenli.

0|0
    0|0
    • Profesyonel bir yerden kiralayıp kiralamadığına göre tamamen değişen bir durum bu. Ayrıca güvenlikten tam kasıt ne bilmiyorum ancak, özel güvenlik bile ayarlayabiliyorlar talep doğrultusunda.

• O KADAR PARA NEDEN?

neyse keyif senin elbette

Yükleniyor...