Sevgililer Gününde ne hediye almali?

Bilirsiniz ki özellikle kızların sorunudur bu erkekler çok fazla önemsemezler .. Kızlar siz sevgilinize ne hediye alırdınız? Beyler Siz ne hediye alınmasını isterdiniz? Cevapları Bekliyorum

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Sanırım çok kişisel bir şey isterdim. Hem erkeğe özgü olsun, öyle romantik felan olmasın. adam gibi b ir hediye olsun. Ne bilim karizmatik bir hediye mesela.

0|0
    0|0
  • Cep telefonu modeli biraz eski (2 yıllık) olduğu için Cep telefonu almıştım. Ayrılınca abimin baldızına hediye ettim.

0|0
    0|0
    • Ayrılınca gerimi aldın birde yuh ya

• Ben takıntılıyım bu konuda.Geçen sene aldığı parfümü sadece 2 kere kullandım. Hediye sevmem istemem ben. Samimi birkaç kelime yeter bana masrafa gerek yok benim için...

• hmmmm pekala

• sitenin ana ekranında ara diye bir bölüm var.Aynı soruyu sormaktan bıkmıyacaksınız değil mi ?

0|0
    0|0
  • kız gelip yanagımdan öpse o en buyuk hediye olur ha illa paarayla satılan hediye olacaksa oyun cd isterim :)

0|0
    0|0
  • başımı döndürsün her zaman ki gibi yeter herhalde :) yanında kravat iğnesi hatta çelik dandik 2 liralık yuzuk bile olur boynuma kolye yaparım adam diğilim :D

0|0
    0|0
  • Sevgililer gününde sevgilini o kadar çok şaşırtmak istiyorsan bana hediye al, ona değil bebeğim.

0|0
    0|0
  • ne hedıye alacagını bılmıyorsan ayrıl gıtsın

0|0
    0|0
  • en büyük hediye sadakattır, ilgidir, sevgidir gerisi boştur bence :)

0|0
    0|0
    • Yanında olmadıgın zamanlarda seni hatırlatıcak bisey olmalı özel bir hediye olmalı

• Saat almada ne alırsan al!

0|0
    0|0
  • almayın bence bişi

0|0
    0|0
  • benim için en güzel hediye kondom olurdu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence ona kendin bisey yap,ne biliyim özel oldugunu düsündügün bisey,böylece ona seni hatırlatır

0|0
    0|0
    • nasıl bir şey mesela

• @icheated gel gidelim buralardan dostum bu kızın amacı hediye almak değil vermek. yani hediye =) kjafskdf

• hahahahaah dogru dedin sordia :D

Yükleniyor...