Kapat

Sevgililer Gününde ne hediye almali?

Bilirsiniz ki özellikle kızların sorunudur bu erkekler çok fazla önemsemezler .. Kızlar siz sevgilinize ne hediye alırdınız? Beyler Siz ne hediye alınmasını isterdiniz? Cevapları Bekliyorum

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• Sanırım çok kişisel bir şey isterdim. Hem erkeğe özgü olsun, öyle romantik felan olmasın. adam gibi b ir hediye olsun. Ne bilim karizmatik bir hediye mesela.

0|0
    0|0
  • Cep telefonu modeli biraz eski (2 yıllık) olduğu için Cep telefonu almıştım. Ayrılınca abimin baldızına hediye ettim.

0|0
    0|0
    • Ayrılınca gerimi aldın birde yuh ya

• Ben takıntılıyım bu konuda.Geçen sene aldığı parfümü sadece 2 kere kullandım. Hediye sevmem istemem ben. Samimi birkaç kelime yeter bana masrafa gerek yok benim için...

• hmmmm pekala

• sitenin ana ekranında ara diye bir bölüm var.Aynı soruyu sormaktan bıkmıyacaksınız değil mi ?

0|0
    0|0
  • kız gelip yanagımdan öpse o en buyuk hediye olur ha illa paarayla satılan hediye olacaksa oyun cd isterim :)

0|0
    0|0
  • başımı döndürsün her zaman ki gibi yeter herhalde :) yanında kravat iğnesi hatta çelik dandik 2 liralık yuzuk bile olur boynuma kolye yaparım adam diğilim :D

0|0
    0|0
  • Sevgililer gününde sevgilini o kadar çok şaşırtmak istiyorsan bana hediye al, ona değil bebeğim.

0|0
    0|0
  • ne hedıye alacagını bılmıyorsan ayrıl gıtsın

0|0
    0|0
  • en büyük hediye sadakattır, ilgidir, sevgidir gerisi boştur bence :)

0|0
    0|0
    • Yanında olmadıgın zamanlarda seni hatırlatıcak bisey olmalı özel bir hediye olmalı

• Saat almada ne alırsan al!

0|0
    0|0
  • almayın bence bişi

0|0
    0|0
  • benim için en güzel hediye kondom olurdu

0|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• bence ona kendin bisey yap,ne biliyim özel oldugunu düsündügün bisey,böylece ona seni hatırlatır

0|0
    0|0
    • nasıl bir şey mesela

• @icheated gel gidelim buralardan dostum bu kızın amacı hediye almak değil vermek. yani hediye =) kjafskdf

• hahahahaah dogru dedin sordia :D

Yükleniyor...