Bekldiğinizi alamadığınızda naparsınız?

çok çalıştınız emek verdiniz ve beklediğinizi alamadınız..insanda bi umutsuzluk bi bıkkınlık oluyo sanki..

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• firina ekmek almaya gidersin firinci senin sohbetini sevdigi icin herkese ekmegini verir gonderir sen SIKILMAYA baslarsin (şu an ki gibi) ama bilmezsin ki firinci sana yeni cikan taze sicak ekmekleri vericek ..acle etmeyip hemen yilmazsan zor alirsin emeginin karsiligini ama en guzelini alirsin ..tabi bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• o durum en beteri tum beklentler umutlar yok oluyor ve okar zamn kaybı allahım insan hangsne yansın ya :S

0|0
    0|0
    • evet işte aynen öyle oluyor..bide bu sefer oldu kesin diyom bi bakıyom yine olmamış..sonra tekrar baştan başla.

• :S bilirim o duyguyu beter ya sinrlet hat safadan dünya üstune gelyr uff bunalım ötesi benm için :S :((

• ama fazla uzun sürmüyo allahtan.. bi kaç gün çok üzülüyom sadece

• inan elbet birgün beklediğimi alacağıma emin olurdum! :)

0|0
    0|0
  • Bana böyle bişey olduğunda çok önemli değilse benim için bırakırım,ama önemliyse sonuna kadar uğraşırım

0|0
    0|0
    • sonuna kadar yılmadan uğraşabiliyosan helal olsun valla..ben yapamıyorum..şevkim kırılıyo

• zamana bırakırım hıc kafama takmam

0|0
    0|0
  • Çok çalısıcam emek vericem ve bekledigimi alamıycam yakın buraları !

0|0
    0|0
  • Zırlarım.

0|0
    0|0
  • alana kdr beklerm

0|0
    0|0
  • isyanları oynuyorum

0|0
    0|0
  • Hayırlısı buymus der gecerim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• her defasında tekrar çalışıp emek verip eksik yönlerimi bulup onları tamamlar yılmadan beklentimin karşılığını alana kadar devam ederdim

0|0
    0|0
    • güzel bi yöntem ama sıkılırsın bence

• eğer bunu çok istiyorsam en azından bazı şeyleri sorgulayıp nerede hata yaptığımı bulmak benim zayıf bir yönümü bulup buna karşı önlem almama hatta o yönümü güçlendirmeye sebep olacaktır. eğer sorun benden kaynaklanmıyorsa diğer etkenleri araştırırım . buda olmuyorsa olmuyordur. ama hiçbirşeyi kadere bağlamam. her sorunun bir çözümü vardır.

• İnsan ulaşmak istediğini gerçekten elde etmek istiyorsa çalışmak yada onu istemek yetmiyor.GErçekten İNANman lazım.

0|0
    0|0
    • evet inanmak lazım ama inanmak ta yetmiyo kardeş bence

• ''Allen CAr'' adlı bir yazar onu oku.Sigarayı bırakmak irade ile alaksı yoktur.Bir şeyi gerçekten elde istiyorsan inanman lazım.Ayrıca şu kitabı oku''The secret''.

• tamam kardeşim bi bakıyım

• üzülürm

0|0
    0|0
  • inat eder alana kadar elimden geleni yaparım :)

0|0
    0|0
  • evet banada çok oluyo ve yılıyorum..aslında yılmamam lazm

0|0
    0|0
    • yılmaman lazım aksine daha çok çalışman lazım ama yapamıyoz işte..şevkin kırılıyo

Yükleniyor...