Dambıl ile kilo vermek mümkün mü?

Geçen seneden beri sporla uğraşıyorum. 1 ay salona gittim sadece. Ondan sonra da dambıl alarak evde çalışmaya başladım son 7-8 aydır arada sırada çalışıyorum göbek yüzünden, onun da fazla faydası olmuyor kaslara. Şimdi benim kas biraz var ama göbek sıkıntı. Götü göbeği eritmem lazım onun için. Dambıl ile zayıflamanın yolu var mıdır hareket falan?
Boy: 1,86
Kilo: 84

0|1
15|16

En İyi Kız Görüşü

• Zor olur.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• dambıl değil senin kardio yapman lazım kardeş buda aleet gerektirmiyor zaten mesela 30-40 dk koş sonra kardio eggzersizleri var onları yap şimdi kardio egzrsizleri ne diye sorarsan onu burada anlatması zor aç youtube bak ordan bir sürü video var o videodan kendine program hazırla ve uygula bu işe yaraya bilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Dambıl ile göbek erir mi arkadaşım? Yanlarımı eriteceğim desen neyse de, göbek erimez. Alt karın hareketleri yapacaksın, mekik çekeceksin.

0|0
    0|0
  • Yağları eritmeden kas yapamazsınız.. Dolayısıyla önce kardiyo çalışın yağları eritin sonra kas için gerekli beslenmeyle spor yapın.. Kolay gelsin..

0|1
    0|0
  • dumbell karın kasına da iyi geliyor ama göbek için mekiği tercih ederim her gün düzenli 200-250 mekik çek

0|0
    0|0
  • aşırı kilolu değilsin ama göbek var galiba karın kasının %80i mutfakta yapılır şekerli şeylerden uzak dur doğal beslen fazla yağlı yeme bunu yapabildiğin kadar tekrarla bunlar dışında evde mekik şınav plank yapmaya çalış

0|0
    0|0
  • Dambil kaslarda ise yariyo da g*t göbegi plates bandiyla eritirsin hepsiburada dan cok ucuza bulabilirsin

0|0
    0|0
  • En kolay koşarak ve ip atlayarak kilo verirsin. Dambıl pek işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • Kilo vermenin yolu sadece koşu ve tempolu yürüyüş aslında.

0|1
    0|0
  • Mümkün düzenli yap dkkt et braz

0|0
    0|0
  • Mekik, şınav çek bolbol. Dambılın yarayacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • hayır, dambıl ve göbek ne alaka? mekik çekmelisin ve karbonhidrattan kaçınmalısın.

0|0
    0|0
    • Bir yerde tamam ama karbonhidrat asıl mesele değil yağ asıl mesele karbonhidrat vücutta ilk kullanılır o yüzden az hareket etsen onlar kaybolur ama yağlar en son kullanıldığı için göbek denilen yağ grupları olusur karbonhidrat kaslarada gereklidir unutmayalım :)

• dambılla kilo veremezsin kas yaparsın yürüyüş koşu bisiklet dene

0|0
    0|0
  • Koşu falan yapsan daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Bence hiç kilo verme gayet iyi

0|0
    0|0
  • Mumkun ama dikkat et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kardiyo + VG yapacaksın Kas kütlesi kazanıp yağ oranını düşüreceksin ve önemli 3 şey: Diyet, Beslenme, Uyku

0|0
    0|0
  • boğazdan kesersen mümkün

0|0
    0|0
  • Kardiyo yaparak kilo verebilirsin ancak. Mekikle dambilla kas yaparsin yag kalir.

0|0
    0|0
  • kardeşim ben 1,75 boy 98 kiloydum 2,5 ayda 94 kiloya düştüm
    dambıl aldım evde günlük 30 dk calıştım hem kasyaptım hemde zayıfladım.. :)

0|0
    0|0
  • Ağırlık kaldırmak en iyi yağ yakma yöntemidir, kas yüzden arttıkça kasların yakıtını yağlardan alır, antrenmanın yarınki günü kasların kalori yakar

0|0
    0|0
  • çeşitli hareketler var. düzenli yaparsan mümkün. kas yaparsın.

0|0
    0|0
  • freeletics yap.

0|0
    0|0
  • Sadece dambilla etki etmez..

0|0
    0|0
  • boyuna göre kilon iyi sen sadece kiloyu sporla vucuduna orantılı dagıtacaksın

0|0
    0|0
  • hayir bosa ugrasirsin emin ol

0|0
    0|0
  • Mumkun ev programlari ile

0|0
    0|0
  • mumkun karın kaslarına dambıl ıle calış ama fazla abartmadan gunde 20 ıle başla hergun 10 cogalt

0|0
    0|0
  • Illa dambilla olacak istiyorsun madem dambillari boynunun arkasina bagla ve mekik cek

0|0
    0|0
  • Hacı şakir ile banyodan çıkma, kilo vermekle kalmaz kötülersin bile ama dikkat et kıvılcım çıkarıp da yangın çıkarmayasın...

0|0
    0|0
  • Dambıl kas yapmak için kullanılır ama hafif dambılla sürekli hareket yaparsan kilo verebilirsin sonuçta kilo hareketsizlikten alınır en fazla

0|0
    0|0
Yükleniyor...