Kapat

Mekik çekersem boyum uzamaz mı? Lütfen yardım edın herkese +1 yardım edin?

1 Yıldır evde vucut gelıstırıyorum fakat bir abim öz olmasada sevdıgım bı abım bana sunu soyledı ' Mekık cekersen boyun uzamaz ' bunun uzerıne mekık ı bıraktım ve karın kaslarımda inmeye başladı lütfen yardım edın gerçekten bunun bir yolu yokmu? Hem mekık ceksem hem boyumu uzatsam? Çünkü gerçekten karın kaslarım ındıkce ozguvenım alçalıyor moralım bozuluyor tavsıyelerınızı beklıyorum :))

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Allahım sen bu kullarına akıl fikir ihsan eyle yarabbim, diyerek giriyorum. Arkadaşım size bu fikirleri kim veriyor bimiyorum ama kimseye birşey sorma kendi araştırmalarını kendin yap bu sporda yapmayanların fikri yapanlardan daha fazla dinleme sen onları mekiğin dünya tarihinde boyu kısalttığını söylerek tarihe geçmiş senin arkadaşın, sporun hepsi her yaşta iyidir arkadaşım boyu kısalttığı felanda yoktur. Ağır Bodybuilding den bahsetmiyorum o ayrı

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• mekikle dahil mi bilmiyorum ama bodybuilding yaparsan boyunun uzaması durur. Ağırlık çalışmaman gerekiyor. Jimnastikte uzamayı engeller. Dikkat ettiysen jimnastikçiler ve halterciler kısa olurlar, uzamaları engellenmiş oluyor çünkü. sen barfiks çek, boyunun uzamasınıda sağlar.

0|0
    0|0
    • Şınav cekıyorum
      Ağırlık altına gırmıyorum
      Birde arka kas gelıstırıcı hareketler yapıyorum bunlar engel olmaz dımı?

• şınav engel olur, kendi ağırlığını neden hesaba katmıyorsun? çalıştığın herşeyden daha fazla değil mi? arka kası neyle geliştiriyosun bilmiyorum.

• 31 çekersen uzar

0|1
    0|0
Yükleniyor...