Futbol maçı izleyen,fanatik kızlar ?

Sorum erkeklere maç izleyen futbolla ilgilenen,hatta bir takımın fanatiği olan kızlar hoşunuza gider mi ?

0|0
1|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• herseyin fazlasi zarar fanatikligin bile.ama sonucta cogu kiz futboldan hoslanmaz sahsen hoslanan bir kiz erkeklere cazip gelicektir.

1|0
    0|0
  • Sonuna kadar itici. Resmen kafayı yere eğerek uzaklaşma sebebi. Hayata tutunmak için bir kaç dal kaldıysa onları kökünden söken cinsten. Öyle böyle değil yani

1|0
    0|0
  • takıma fanatik olduğu kadar banada fanatik olursa olur :)

1|0
    0|0
  • Sevmediğim kız tiplerinden biridir.

Futbol muhabbeti yapmaya çalışan ama beceremeyen etraftan duyduğu üç beş bilgisi bozuk plak gibi tekrarlar bu tipler.

-Yaa aslında messi iyi değil be onun arkasında hani ismi neydi ya o iyi futbolcular pas vermese ondan olmaz...

Ama fanatik harbi bir BJK kızına hep hayran olmuşumdur.Her kız beceremez fanatikliği.

1|0
    1|0
  • Benim hoşuma gitmez açıkçası , Çünkü ben hagi konuda olursa olsun cinsiyet farkı gözetmeksizin fanatizme karşıyım.

1|0
    0|0
  • oooo hemde nasıl. futbolu ızleyen kız zeki kızdır :p

1|0
    0|0
  • Futbol dan anlasın ama fanatikte olmasın arkadaş

1|0
    0|0
  • benimle deplasmana gelecek kadar fanatikse , ölürüm ona :)

1|0
    0|0
  • kimin gitmezki sevgilimle kolkola sarılmış bir faziyette zevkle maç izlemeyiş çok isterim o heyecanı birlikde yasamak harika olur

1|0
    0|0
    • Ciddimsn :D Ay en büyük hayalim erkek arkdşmla beşiktaş maçına gitmek :D

• bedenimdeki varlıgını ona en iyi nasıl hissetirebilirisem ben ona göre hareket ederimaşk futbol ile birleşince dünya deyişir

• Futbolumuza bari musallat olmayın :D

1|0
    0|0
  • benden fanatik olmadıkça sorun yok.

1|0
    0|0
  • kesınlıkle gıtmez rahat rahat kufredemezsın yanları hem futbola özenen kızlar cok ıtıcı gelıyor bana benım sevgılım ofsayt bılmesn :D mactan nefrte etsın bana daha cekıcıı gelır :D dıger durumda sevgılımıyız kankamıyız bellı değil :D

1|0
    1|0
  • futbol nedir ya boşa zaman kaybı..

1|0
    0|0
  • Hoşuma gider.

1|0
    0|0
  • midemi bulandırıyorlar :S

1|0
    1|0
  • bjkli ise olur :D

1|0
    0|0
  • Fenerbahçeli olsun ayrıca Bir forma alsın giysin.

1|0
    1|0
  • hiç sevmem futbol konuşan kızları, bir de fanatik olcak, aman düşman başına

1|0
    1|0
  • Futbolu sevmediğim için sevmemesi daha iyi olurdu :)

0|0
    0|0
  • bulursam öyle birini direk evlenirim valla :D

0|0
    0|0
    • hele bi de beşiktaşlıysa varya ..

onla antalyadan istabula inönüye gitmek kadar zevkli birşey olamaz herhalde

• fenerbahçeye gönül vermişse hayatımın en önemli iki varlığından biri olur mükemmel olur süper olur ? hangi takımlısın =)

0|0
    0|0
  • daşşanı yerim öyle kızın ben beee! :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aşırısını itici buluyorum ama bende severim takımımı futbolu.

2|0
    0|0
Yükleniyor...