En Gereksiz Başarın Ne?

Bir gün Almanca bir kelimenin anlamına bakmak için sözlüğü alıp rasgele bir yerden açmıştım. Bir de ne göreyim? Aradığım kelime tam karşımda... Duyduğum sevinci kelimelerle anlatamam, ama çok kısa süreliydi. Arada aklıma gelir bir ah çekerim, nerede o eski günler...

Peki ya senin en gereksiz başarın ne?

Daha resmi sürüm:

Saygıdeğer KS ahalisi, sizin en gereksiz başarınız nedir?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• şiir yarışmasında bursa 2. liği

0|0
    0|0
    • E bu mükemmel.

• Duyguları tüm derinliği ile hissedebilmek... Bizler tam yaşamıyoruz aslında, göremiyoruz dünyayı. Mutluluklarımız, acılarımız dahi yarım. Acıdan kaçıyoruz, onu hiç dinlemiyoruz. Oysa hayatın tüm anlamı kaçtıklarımızda ve göremediklerimizde gizli.

• Duyguları en derininden hissediyoruz aslında hissetmesek derinliğinden de haberdar olmazdık ama en derininden yaşayamıyoruz çünkü biz insanız, kibirimiz, enaniyetimiz, öfkemiz, nefretimiz ve bazen abarttığımız sevgimiz buna engel

Erkekler Ne Diyor 9

• Başlığı görüp soru ile ilgili düşünmeye başlayacakken, sözlük konusunu okuyunca gülümsedim :) bir zamanlar sözlükleri düşürmezdim elimden, kalın kalın sözlüklerim vardı, yıpranmasınlar diye onları ciltletmiştim. Benim başıma o kadar çok geldi ki aradığım kelimeyi ilk açışta bulmak :) bir başarı tabi bu ama kopya çekmiş oldum. Bazen bir şeyi çok istediğimde onu engelleyici hiç olamayacak bir şey olur, garip bir engel çıkar karşıma, genelde basit şeylerdir aslında, mesela izlemeyi çok sevdiğim bir şarkıyı dinlerken birden elektriklerin kesilmesi gibi, bu bir başarı sayılmaz aslında ama, bana göre beynimin bir oyunu bu ve bir başarısı aslında ve olmazsa da olur.

0|0
    0|0
  • ne olacağını öngörmek ...

0|0
    0|0
  • buradaki xperlerim

0|0
    0|0
  • Parmaklarımı böle böle yapmak

0|0
    0|0
  • il ikincisi olup, ödül alamamak (vermediler)

0|0
    0|0
  • en gereksiz basarım annemden doğmam :-)

0|1
    0|0
  • ilkokulda okuma yarışmasında birinci olmak

0|0
    0|0
  • hala nefes alıyor olmak.

0|0
    0|0
  • Beden Eğitimi'nden 100 almak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Film izlerken, yıllardır arayıp da umudu kestiğim müziği tesadüfen bulmak.

0|0
    0|0
  • lazanya hamurunu kendim açmak:) bunu başardığımda çocuklar gibi şendim

0|0
    0|0
Yükleniyor...