Milli takımımız Avrupa Şampiyonasına katılabilecek mi?

Milli takımımız cumartesi ve salı günü Çek Cumhuriyeti ve İzlanda ile iki hayatı maça çıkacak

Minimum 4 puan almamız durumunda 3. olup play offa kalmaya hak kazanacağız.

2 maçı kazanıp 6 puan aldığımız takdirde ise en iyi üçüncü olup direk katılma ihtimali var

4 ten az puan alıp, Hollandanin iki maçı kazanması halinde ise şampiyonaya katilamayacagiz

• Direk katılırız
    A seç
  • Play offa katılırız
    B seç
  • Katılamayız
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İzlanda zor rakip ya hemso..
    yani izlanda macı belirleyecek bence

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• B şıkkını işaretledim deplasmanda oynayacağımız maçta en az 1 puan içerdede 3 puan almalıyız tabi gönül ister 6 puanla tamamlayalım.

0|1
    0|0
    • Çeklere puan kaybedermiyiz sence

• Bu Türkiye o maçı kaybederse bile şaşırmam sağı solu belli olmuyo bir bakarsın 2 maçta 6 puan bir bakarsın 2 maçta sıfır çekeriz ideali 4 puan inş en az öyle olur.

• 3 u aldik kaldi 1 en iyi 3. şu an 19 puan yapti o ssnsimiz gitti.. play off da kim gelirse yilmamiz lazim

0|1
    0|0
  • katılmamızı istemiyorum açık ve net. fatih terim ve tayfası kovulsun istiyorum bu sayede. galatasaray yalaması bir milli takımın yıllardır ortaya çıkardığı rezalet ortada.

0|1
    0|0
    • Şahıslar gelip geçicidir , bende imPARAtorun kişiliğinden haz etmiyorum ama milli takım için destek olmak gerek

• kazandığı bir uefa kupası olan adam bunun ekmeğini bunca yıl yememeliydi. 15 yıldır başımıza bela bu adam. ölmediği sürece pek gelip geçici değil gibi.

• Her zaman siyasi olarak güçlünün tarafında olduğundan cebini dolduran kişi oluyor

• izlandayı burada biçeriz çeklerden de en az 1 puan bekliyorum

0|1
    0|0
  • Play off'a kalırız

0|1
    0|0
  • Play off da eleniriz

0|1
    0|0
Yükleniyor...