Dostunuzun eski sevgilisiyle çıkar mısınız?

en yakın arkadaşınızın eski sevgilisiyle çıkar mısınız?

Güncellemeler:
İkisi ayrılmış zaten sevselerdi ayrılmazlardı şansımızı denesek olmaz mı :D
Sizdeki aşk aşk değil bu bir gerçek.Ulan seven adam herşeyi arkasında bırakıyor siz 1 kişiyi bırakmıyorsunuz.Ayrıca bir kız için dostluk bozulur mu bozulmaz eğer bozulursada o dostluk değildir.Bu ne lan bir kızla cıktı diye o kızla evlendi mi?sanki ben cıkmasam hiçbir erkek ona teklif etmeyecek.

0|0
18|10

En İyi Kız Görüşü

• aslında çıkmak normak bir şey ama sonuçta en yakın arkadaşım sürekli görüşürsem yanımda sevgilimin olmaması gerek ama illa da çıkacaksam arkadaşımın yanında kendisiyle görüşmem.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 17

• insanın başına gelmeden hatyır denilir ve bende hayır diyorum ama hayatta nelerle karşılaşacağımızı bilemeyiz dimi

0|0
    0|0
  • hayır işim olmaz

0|0
    0|0
  • Cıss dır, olmaz.

0|1
    0|0
  • öyle bır alıskanlıgım yok :D

0|1
    0|0
  • arkadaşım ayrılmış olsalarda senin arkadaşının eski sevgilisi daha kız mi kalmadı bulunduğun yerde birazda vicdani bir konu sen rahat ediyorsan bize laf düşmez

0|0
    0|0
    • eski kız arkadaşı ama arkadaşıma sonra ayrıldıklarına söyledim eğerki cıkıyorlarken söyleseydim arkadaşım direk ayrılırdı ama sonradan söyledim oda dedi ki eğer gerçekten seviyorsan söyleseydin ben ayrılırdım hatta ikinizin arasını yapardım laf aramızda arkadaşımda pek iyi niyetli değildi yani kız karşılık

• arkadaşım yorum istediğin için diyorum sen yime farklı kişilere takil arkadaşının rızası olsada o tarz bir kız olsada hele arkadaşının aranızı yaparım demesi kız çok Kötü Olsa bile kız planlamış Olsa bile bizlere yakışmaz yolun açık olsun

• gercı başıma gelmişti böyle kazık iki arkadasımdan hayatta hersey olur olmaz olmaz deme ama ben onursuz kişiliksiz değilim.

0|1
    0|0
    • ama ikisi ayrılmış.Hemde isteyerek

• konu onların ayrılması değil benim kendime yakıştırıp yakıştırmamam böyle herseyı normal görerek zaten bu dünya cekılmez hal aldı.

• dünyada başka insan mı bulamadın kardeş :)

0|0
    0|0
  • ne çıkması yolda görünce selam dahi vermiyorum

1|0
    0|0
  • dünyada kız da erkekde çok şerefsizliğe gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Brazilia dizilerini sevmem

0|0
    0|0
  • Hayır asla

0|0
    0|0
  • Beraber olmam o kadar hayvan değilim ya allah şaşırtmasın beni.

0|1
    0|0
  • problemli olur.vicdanazabı diz boyu

0|0
    0|0
  • hayır tabikiiiii

0|0
    0|0
  • Ayrıldıklarında bende konuşmam. Bana ters.

0|0
    0|0
  • ASLAAAAAAAAAA

0|0
    0|0
  • ben çıkmam, şerefsizlik bu. başıma geldi böyle bi durum, allah ikisinin de cezasını versin, 4 sene oldu hala ahımı alıyorlar

0|1
    0|0
    • Neden sana ne kötülük yaptılar?

• benimi düşüneceklerdi '' aa kıza kötülük yapmayalım, biz çıkmayalım '' mı diyeceklerdi.. onların içi kötü zaten, kötülük yapmalarına gerek yok.

Erkekler Ne Diyor 10

• bu ne la konulu filmmi? iki dost eğer grup seks yaptılarsa böyle bir kültür varsa aralarında çıkabilir biri diğerinin eski hatta yeni sevgilisiyle :) biz onlara mezhebi geniş deriz aramızda...

bana gelince şükür anamız helal süt emzirmiş :)

0|0
    0|0
  • Çıkmam çıkanıda yanıma yaklaştırmam :D

1|0
    0|0
  • Dostumu eski sevgilisi ile yattım, sonra onun evinin hizmetlisi ile, sonra bir baktım mahallede tren olmuşuz.Ben çıktım dostum sen de çık.

0|0
    0|0
  • arkadaşım dostunla aran bozulur buna halk arasında "Kahpelik" derler

0|0
    0|0
  • Hayır, mümkün değil.

0|0
    0|0
  • Olur dostum dene olur diyorum ya.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır.