Eskiden aşık olduğunuz birini rüyanızda görseniz ne düşünürsünüz?

Aslında aklınızın ucunda bile yokken o akşam rüyanızda o eski aşkınızı gördünüz , ne düşünürsünüz?

bu hayra alamet mi?

0|0
26|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 25

• hayırdır inşallah derim:)))

0|0
    0|0
  • Ayni soruyu bende sordum tesadufe bak... Cok tuhaf demi ne alakaysa hic dusunmedigim anlar ruyamda goruyorum hani Allah bilio ya icimde bi gram sevgi yok ama tam alakasiz zamanlarda ruyama girior nedenni bende anlamadim:S Hani sevgilide degildik.. Sinir oluOrum gordugumde:S Isin kotusu kendimi erkek arkadasima karsi suclu hissediyorrum :(

0|0
    0|0
  • hayırdır inşallah der geçerim üzerinde durmamaya çalışırım aslında aklıma çok takılmış olsa da

0|0
    0|0
  • anca ruyanda gorursun zaten bılly derım kendı kendıme kendım ozledıgım ıçın ruyamda gordugumu dusunurum

1|0
    0|0
  • ben onu cok özledim keske ruyada olsa bi kere daha görebilsem.. Of hüzünlendim yine =(

1ay önce gördüm atesler icinde yaniyordu sonra ögrendimki o gece babaannesi vefat etmis... Bana ihtiyaci oldugunu hissettigim zaman ruyama girer hep..

0|0
    0|0
  • eski erkek arkadaşımı rüyamda görmüştüm bende.. ama ona karşı zerre kadar bişey kalmadı bende. ve beni düşünüyor diye yorumladım ;)

0|0
    0|0
  • onu çok özlemiştim her gün dua ederdim bi gün karşıma çıksın göreyim diye. sonra onu rüyamda gördüm 1-2 gün sonra ondan mesaj geldi :)

0|0
    0|0
  • tekrar aşık olurum. çünkü ben bir salağım.

0|0
    0|0
  • Rüyalar beni etkiler...Unuttuğum bi' aşkımı rüyamda görüp ona olan aşkım tekrardan depreşebilir o derece..Bazen de anlamlar yüklüyorum gerçek hayata dair;)

0|0
    0|0
  • hani demişsin ya aklımın ucunda bile yokken ama eski sevgilin aslında senin bilinç altına yerleşmiş ama hiç hayra alamet değil boşver adı üstünde eski sevgili

0|0
    0|0
  • Beni anıyor galiba derim :P

0|0
    0|0
  • Olur böyle şeyler deyip geçerim.

0|0
    0|0
  • Sevgilimle cok mutlu oldugmu hatirlardim

0|0
    0|0
  • Rüyada da olsa görüp hatırlamak hoşuma giderdi.Beraber geçirilen zaman tebessüm ettiriyorsa tabiki..

0|0
    0|0
  • Gecen gun gordum ruyamda,hayirdir insallah basi filan mi dertte diye dusundum.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey düşünmem. Eskimiştir

0|0
    0|0
  • o da beni seviyo :D:D:

0|0
    0|0
  • Bak utanmaza dalga geçiyo bi dee :D

0|0
    0|0
  • Fazla içmişim muhtemelen diye düşünürüm :D

0|0
    0|0
  • rüyadan anlam çıkarmamaya bakarım

0|0
    0|0
  • direk www.rüyatabirleri.comm :D

0|0
    0|0
  • Aslinda unutmadigimi dusunurdum.

0|0
    0|0
  • hayir ne hayri yaa :) cok kafama takmam heralde

0|0
    0|0
  • o gün etkisinde kalırım ama sonra geçer :D

0|0
    0|0
  • Sabaha rüyamı unutmus olurum coktan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• üstüm açık kalmıştır derim, mutlu sonla biten rüyaysa sesimi çıkarmam:DD

0|0
    0|0
  • Rüya görüp görmediğimden emin değilim , görsemde hatırlamazdım sanırım .

0|0
    1|0
  • Gün içinde gördüğün ya da yaşadığın birşey sen farkında olmadan sana onu hatırlatmıştır ve uyurken bilinçaltından pat diye açığa çıkmıştır diye düşünmekteyim. Ama vardır belki bir hikmeti bilinmez.

0|0
    0|0
    • gün içinde hatırlatacak hiçbişey olmadı ama aynı günün akşamında biri gizli numaradan beni aradı ama açmadım, belkide oydu bilmiyorum :ı

• Sen farkında olmadan sana onu hatırlatmıştır dedim ya :):) Yani kullandığı parfümü duyarsın ama onun olduğunu o an hatırlamazsın bile veya onun yaptığı bir hareketi bir davranışı bir huyu bir başkasında görmüşsündür ama o an aklına bile gelmemiştir o.

• haklısın hocam ya ,bu bilinç altı denen şey farklı işliyo işte :(

• Bir sıkıntısı olabilir diye düşünüp arardım. Tabi manyak, psikopat biri değilse.

0|0
    0|0
  • valla rüya değil kabus olur heralde o.. benim eskiler gördüğü yerde satırla kovalıyor vesselam :))))artık naaptıysak ..:)))

0|0
    0|0
  • teknik olarak rüya gören bir herif değilimdir. galiba rüyadan anlam çıkarma derdim olmayınca, gördüklerini siliyor bünye.

0|0
    0|0
  • demekki hala seviyorum gibi bir düşünceye kapılabilirim.

0|0
    0|0
  • Yere düşen yorganı alır, örterim.

0|0
    0|0
  • akşam yattığımı, sabahda nasıl kalkdığımı anlamam hiçde ruya görmedim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...