Gs- schalke maçı. ( soru başlığı kısaymış)

beyler bayanlar maç ne olur sizce. kadro sağlam. Schalke 3.5 geyikleri çıkmış :D

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Valla maç güzel olur:) sonuç Gs 4-schalke 3,5 .

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu kadroyla Galatasaray alır diye düşünüyorum turu.

0|0
    0|0
  • gs 2- schalke 1

0|0
    0|0
  • almanları götingen yapacağız evelallah.

0|1
    0|0
  • savunma lazım bi tane

0|0
    0|0
  • Galatasaray :2 Schalke :0

0|0
    0|0
  • ''Gs o yeni kadrosuyla Fenerbahçe'yi yensin sonra gitsin o Schalke 04'ü yensin '' derim.YaşasIN FenerBAHçe

0|0
    2|3
    • yara mı var kardeş :D gs fb ye yenilsin ama gitsin Schalkeyi yensin önemli olan bu benim için

• Gerizekali daha ne kadar yenecez sizi hala doymadiniz 3ün 1ini verdik size. 3-0 yendik. Sonra 3-2 yendik. Daha ne istiyosunuz :D

• Gerizekalı :( HAnfendi 3 maç öncesini hatırlatmak isterim.O günler de Bir GS li vardı baya resmen karşımda ağladı.:)

• G.Saray bir sol bek alırsa şanslar eşit.

0|0
    0|0
    • sol bek sıkıntısı var evet. ama kapanır gibi o fark emre bjk maçında çok yardımcı oldu mesela defansa

• Sebebi Oğuzhan-Fernandes ikilisini bozmasıydı.İkinci yarıda bu ikili oynamaya başlayınca pas yapmaya başladık..

Ayrıca, Schalke'nin sağ kanatında Necip oynamayacak, onu diyorum ben.Emre o tempoyu kaldıramayabilir...

• schalkenin sadece sağ kanadı değilki her bölgesi iyi . haklısın fernandes kendini toplayamamış daha ama inşallah diğer maçlarda daha iyi olacak.

• galatasaray yener hacı

0|1
    0|0
  • maç kaçındaydı kardeşim 20si?

0|0
    0|0
Yükleniyor...