Kick boks boy uzamasına engel midir fikirleriniz ?

Soru açık bence engel değil sonuçta ağırlık kaldırmıyorsun halter kaldırmıyorsun sizin fikirleriniz neler ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim ben boksörüm. Kick Boks hakkında da bilgim var dolayısıyla. Benim boy 1.90'ı geçkin. Ve engel olmadığını düşünüyorum. İçini rahat tut. Spor yap, sütü iç kemikler beslensin. Sporun zararı yoktur (dövüş sporu olduğuna bakmayın)

0|0
    0|0
    • bunu bi tanıdıgım için sormustum da bende gidicem yaşım 19 yararı olur mu süt içsem bu yaşta şöle 2-3cm uzasa yeter

• Allah'ın takdirine kalmış kardeş. Sen sporunu yap. Yinede. 22'ye kadar yolu var. Süt + Yüzme öneriyorum.

• bencede arkdsm 19 yaşında basketle uzadı ama artık yaza oynarım bende

Kızlar Ne Diyor 2

• bizim salondaki kıck boks hocaları uzun degil :)

0|0
    0|0
  • Engelleseydi beni engellerdi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• badr hari , Gökhan saki , Hasdy Gerges bunlar aklıma gelen üst düzey kick boksçular ve uzunlar gayet..

0|0
    0|0
  • engel değil aksine boyumu uzatmıştır. spor her zaman yararlıdır. bırakınca kötü oluyo tabi.

0|0
    0|0
    • kac yasında uzattı

• 19 yaşımda yapsam pek bi işe yaramaz herhalde

• daha gelişme çağındasın 22 yasına kadar yolun var bence başla sporun yaşı olmaz.

• Hayır değildir.Benim arkadaşımın kızı küçük yaşdan beri yapıyor,hiçde çyle görünmüyor.

0|0
    0|0
  • gorduugum cogu kick boxcu uzun boylu. bence uzatıyor da. zıplayıp hopluıyosun sonuçta

0|0
    0|0
  • hayır değildir

0|0
    0|0
  • sanırım engeldir

0|0
    0|0
Yükleniyor...