O giderken sizin tepkiniz ne olur.?

bazı soruları okuyorum.verdiğiniz cevaplar aslında olduğunuz değil olmayı istediğiniz insanmış gibi yazıyorsunuz...gizlide yazsanız lütfen gerçekleri yazın...sorum şu..

biri sizden ayrılmak istedi...seviyorsunuzda...ne kadar uzun süre onu vazgeçirmeye çalışırsınız..kaç kere ararsınız mesela...?yada o bitti dediğinde arkanızı dönüp gidermisniz bişey demeden..hiçmi itiraz etmezsiniz...nasıl davranırsınız?

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgimin derecesine göre, iş ayaklarına kapanmaya kadar varabilir :)) dürüstçe dediğin için :)))

1|0
    0|0
    • yani seviyorsan sonuna kadar zorlarmısın.

• Sevgi emek ister.

Erkekler Ne Diyor 21

• eğer benim yaptığım bir şeyden dolayı ayrılmak istiyorsa bir kaç gün daha arar konuşurum.. ama ayrılmak istemesinin nedeni olarak artık bir şey hissetmiyorum derse arayıp rahatsız etmem.. 1 hafta içerisinde normal yaşamıma dönerim

1|0
    0|0
  • ne kadar seversem seveyim, gideni hiç durdurmadım ya da durdurmak istemedim..

bazılarının;

neden hemen kabulleniyorsun, beni sevmiyor musun gibi tepkiler bile verdiği zamanlar olmuştur..

1|0
    0|0
  • Vazgeçilmek insanın en büyük korkusudur. Test ettim. Beni terkettiğinde ondan vazgeçmiş gibi davranırım. genelde kedi gibi geri dönmeye çalışıyorlar ama ben soğumuş oluyorum.

1|0
    0|0
  • Ayrılmak istediğini söydeğinde sebebini sorarım bi hatam varsa onu düzeltmeye calışırım eyer öyle bişe yoksa sevgisi bittiyse söylücek bişe yok israrcı olamam ne kdar sevsem de ona saygı duyarım...

1|0
    0|0
  • Ne olduğunu , neden böyle istediğini tabii ki sorarım. Ama illa da ayrılmak istiyorsa; Kapıyı ittir , ufaktan , s... :)

1|0
    0|0
  • Gururumdan ödün vermem sessizce icimden aglarim bende:(..ama goz yasima ona gösterip mutlu olmasina izin vermem asla :))Cok rahat kaygisiz umursamaz görünmeye calisirim basaririmda nihayetinde :) hergun birazdaha unuturum ve boylece biter gider iste :)

0|0
    0|0
    • bunu yapmak sabır işidir..bende yapabilmek isterdim.

• Yaparsin hemde cok guzel yaparsin :) hic biseyin,hiç kimsenin kendinde daha degerli olmadigina önce kendini inandir daha sonra gerisi gelecektir :)insanin gururu ,onuru kadar önemli hic bisey yoktur :)

• valla ben 1 kere artık sana aşık değilim diyerek bir hatun kişiyle ayrıldım tek sordugum eminmisin bak gdiyorum dönüşü olmaz oldu ve aylar sonra seni özledim vesaire diye mesaj atttığında ben çoktan gitmiştim :) bir kerede severek ayrıldım yürütemiyorduk hala sevgiyle anarım1.5 ay oldu evlilikten döndük diyebilirim aynı gün 2 3 kez eminmisin çözemezmiyiz dedim olmuyor dedikten sonra karşıdaki insanı zorlamadım ver bitti :) ne kadar seversek sevelim birşeyler bitmişse zorlamanın yada vazgeçirmenin anlamı yok diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • elimden geldiğince arkasında dururum.onurum söz konusu olmaya başlayınca giderim.

0|0
    0|0
  • Birincisi fotoğraflarında da sen değilde olmayı istediğin kişi olmasın neden gerçek fotoğrafın yok.

İkincisi Biri benden ayrılmak istiyorsa kesinlikle üstelemem benim kuralım ben seni seviyorum sen de beni seveceksin . eğer vazgeçiyorsa zaten benim sevgimi haketmiyordur beni sevmeyen birisiyle çıksam yarın bir gün en ufak tartışmada veya aldatmada ben seni sevmiyordum deyip gitmesi kadar acı bir şey olamaz.

0|0
    0|0
    • ben ondan güzelim niye o olmayı isteyimki...değişik bir bakış açın var...

• :) o kadarda değil...

• Hımmm iyi hakkında hayırlısı o zaman senin için ...

• Gidenine dur kalana git denmez

1|0
    0|0
  • sessiz kalırdım, kaldım da çünki inandığım şeye göre bir kere giden hep gider.

1|0
    0|0
  • Asfalt bile dökerim yoluna...

1|0
    0|0
    • seviyorsanda vazgeçirmek istemezmisin

• vazgeçirmek isterim tabiki ama eğerki bir kere ayrılık lafını ağzına aldı ise beynide bunu istiyor demektir. Hadi diyelim ki şimdi vazgeçirdim sonra tekrar aynı şey olmayacağının garantisi yok. Bu süreçten sonra olacaklar sadece bizi yoracak şeylerdir. O bu ilişkiyi kafasında bitirmiş demek ki Gitmeyi seçiyor. Neden acılarımı artırayım ki..

• heb bir umut dönecek diye beklerim.

1|0
    0|0
  • sevmıyorsam butun yollar onundur

1|0
    0|0
  • 1 kere ararım soylerım ne solıceksem ondan sonra istediğini yapabılır zorlamam illa dön diye yalvarmam dünyadaki tek kadın o değil diye düşünürüm çünkü gerçek bu ne kadar sevsemde unuturum alıştım cunku artık :)

0|0
    0|0
  • gitmek isterse onu vazgeçirmek demek vaz geçsede o ilişki eskisi gibi olmaz bu nedenle üzülürüm ama kal demem

0|0
    0|0
  • Allah' ın hakkı 3 tür.. Üç defa sorarım, konuşurum, vazgeçirmeye çalışırım. Sebebini öğrendikten sonra ise üç defadan fazla da ısrar etmem..

0|0
    0|0
  • 4 ay denedim bir fiil,yapmadıgım şey kalmadı.son bir şey kaldı.ondan sonra asla ugraşmayacam

0|0
    0|0
    • ne yapdın mesela..aradınmı çok

• hadi bakalım 55 in inşallah faydası olur:)

• sanmıyorum,sadece içimde ukte kalmasın!

• Başım geldi geçtiğimiz eylül ayı idi. Ayrılmak istediğini söyledi burada önemli olan karşındaki insanı ne kadar tanıdığındır. Tanıyamamışsan zaten sevmemişsin demektir. Seven itina gösterir bunun sonucunda karşısındakinin gözüne baktığı an ne istediğini bilir. Gözlerine baktım tek soru sordum kendisine ne kadar ciddisin bu söylediğin konu hakkında çok ciddiyim dedi. Emin misin diye tekrar sordum evet zor olacak benim içinde ama böyle olması gerekir dedi. Fakat biliyordum geri döneceğini belli ki kafasını birşey kurcalamıştı ve ne istediğini tam olarak kendi de bilemiyordu. Dönecekti bana ki nitekim döndü tabi burda döndükten sonra benim aynı yerde olup olmadığım mühim mesele idi olanlar oldu herneyse dediğim gibi karşındaki insanı tanıdığını düşünürsek ne istediğini anlar ona göre davranırsın dönmemeye kararlı insana yalvararak kendini bir basamak daha aşağı çekmenin bir anlamı yok bence ama gitmek isteyene de az önce vermiş olduğum örnekte olduğu gibi dur demeyeceksin dur dediğinde haddinden fazla itici olursun bu da onun senden daha da uzaklaşmasını sağlar hatta döneceği varsa da dönmemesini sağlar. Bana göre.

0|0
    0|0
    • dur dersek itici oluruz döeneceği varsada dönmez öylemi...oda olabilir..bazı kişilerde bu dediğin gerçekden geçerli.

• aslında haklısın gitceksem beni kimse döndüremez.

• sorunda önemli olan unsur karşındaki kişiyi ne kadar tanımış olmandır. Tanıyorsan yeterince ona göre kararını verebilirsin ama herşey dozunda olmalıdır.

• Şimdi bitti diyp gidio konuşurum. ama öyle bir konşurumki.. Ciddi bi ilişkim vardı birden bitti sebebsiz.seni sevemiyorum dedi peki dedim.Ben dedim Yakışıklı biri degilim kabul ediyorum Babam millet vekili falan da degil zengin biride derken bişiler demeye kalkıştı sus dedim beni dinle dedim sonra zengindegilm yatlarım katlarım yok dedim ama seni gerçekten sevdim dedim buda yetmediyse elimden birşey gelmez dedim tam gidiyodum kolumdan tuttu elini cek bana dokunma dedim bastım giddim !

0|0
    0|0
  • Yazdığımla yaptığım aynı. Bi' kere daha test ettim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Gururumdan ses etmem

gidene kelepçe vurulmaz yol yakışır uğurlar ola..

0|0
    0|0
  • itraz etmem napıyım zamanında o kadar itiraz ettim ki dönmedi artık etmiyorum yine dönmüyolar dönselerde eskisi gibi olmuo o yüzden hiç kendimi yormadan yoluma devam ediyorum

0|0
    0|0
  • cok defa arardım aradım da bır yıl hıc acmadı ara sıra arıyodum mesaj atıodum en sonunda bı sans verdı gerı dondu bana ben kolay kolay pes etmem hep iyi düşünürüm iyi olur

0|0
    0|0
    • gerçekdenmi..aradığında başarılım oldun döndürdünmü..ben hiç denemedim bunu..gurur yapdım.

• geri döndü evet o bana ilk göruste asık olmustu ben ise sonradan tanıdıkca sevdim sımdi beraberiz biraz sevmişse aranızdada aşırı kötu bi konu söz konusu olmadıysa döner neden dönmesin sevıyosan gurur yapmamalısın ama

• ama o sana cevap vermiş..benimki cevap bile yazmıyor..dönmez sanırım..seninki seni seviyormuş.

• çok seviyorsam onu kaybetmemek için herşeyi yaparım,aşkta gurur olmaz derler benim için de öyle

0|0
    0|0
  • Gitmek istiyorsa gitsin zorlamak iki tarafıda daha çok yıpratır bence

0|0
    0|0
  • so... Who is next.

0|0
    0|0
  • Anahtarı yutarım.

0|0
    0|0
  • Güle güle. Bu kadar.

0|0
    0|0
    • o kadarmı

• Ne yapayım, ağlayım mı bööööööğ diye. :) Benim zorumla benimle olanla sevgili değil, gardiyan-mahkum ilişkisi yaşamış olurum.

• ilişki için herşeyi yaptığımda kalkıp ben ayrılmak istiyorum dediğinde artık ona verecek birşeyim kalmamıştı daha ne yapabilirdimki bir canım vardı istese onuda verirdim ama gitmeseydi sevseydi...Nitekim koşmadım peşinden o gitmek istedi ve gitti o bunu istediyse vardır bir bildiği ben sevdiğimi zorla nasıl tutsak olarak tutabilirimki

0|0
    0|0
Yükleniyor...