Fitness Soru&Cevap yapıyorum?

Fitness ile ilgili sormak istedikleriniz (google'dan bakıp kolaylıkla bulunabilecek konular dışında) varsa buradan detaylı soruları cevaplayabilirim. İşinize yarasın diye yapıyorum burada kendini beğenmiş vs diyenler çıkacak elbet veya saçma sapan yorumlar söyleyenler.

Dün de birkaç arkadaşCIK göğüs çalış falan demiş bana başka bir konuda. Onlara ithafen bu fotoğraflar..
Fitness Soru&Cevap yapıyorum ?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Kim ne derse desinde abi bence yapma artik yoksa seni bir yerde gorursem yanindan kacarim patlayabilirsin diye :) cok olmamismi yaaa niye bu kadar ugrasiyosunuz ki benimde erkek arkadasim cok ozeniyo sizin yuzunuzden ben istemiyorum diye icinde kaliyo :)

0|0
    0|0
    • Spor bu zevkler ve renkler herkesin istediği biçim farklıdır. Ama inan etrafımdakiler "ıyy" gözüyle bakmıyor yani.

• Hahahha ayrilmaz canim onca ugrastan sonra :)

En İyi Erkek Görüşü

• iyi olacak hastanın ayağına doktor kendi gelirmiş :D

Sürekli gece çalışan birisi ( bu benim ) sabah 10.00 gibi antremana gidebiliyorsa anca, nasıl bir program hazırlamalı kendisine set düzenini nasıl ayarlamalı? 189 boy 78 kilo. Daha önceden 2 yıllık spor geçmişim var ama geceden çıktıktan sonra hiç antreman yapmadım açıkçası sorun yaşar mıyım?

0|0
    0|0
    • Yaşarsın az çok tabi. Beslenmeni ona göre ayarla mesela yanına al protein ve karbonhidratını orada bol bol ye antrenmandan 2 saat öncesine kadar yemeye çalış. Ne kadar çok öğün - o kadar iyi vücut. Sabah da antrenmanını yapıp evinde uyursun. Set ve çalışma programlarını vücuduna göre ayarla ne kadar basabileceğini ben bilemem :)

• teşekkürler :) bu arada gelişim çok iyi olmuş, başarılar :)

• teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Kilom 70 boyum 167 pantolon bedenim 40
    Kac kilo fazlam var? Step aerobik yapiyorum 2.5 ayda 6.5 kilo verip 4 kilomda 1 beden kuculdum

0|0
    0|0
    • 15 kg fazlan var fitnessta yapmalısın step aerobikle olacak iş değil sadece.

• 15 fazla degilmi? 70 kiloyum ama kas oranim fazla ve kilomu hic gostermiyorum 65 gibi duruyorum fitness olarak kosu bandi bisiklet falan suruyorum

• o boya fazla değil. resimsiz bu kadar yorumlayabiliyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• Nasıl bir çalışma programınız var? ayrıntıya girerek ağırlık çalışma programınızı söyleyebilirmisiniz

0|0
    0|0
    • her gün tek bölge süperset calısıyorum.12-10-8-6 tekrar. her bölgede 6-7 hareket uyguluyorum ön ve arka kolda ise 8 hareket yapıyorum toplam.

• Abi sen ne güçlüsündür şimdi ben 18 yaşımdayım boyumun uzamasını istiyorum 1.68 boy ve hayliyle ufak gösteriyorum Fitness yapsam boy uzaması durur mu?

0|0
    0|0
    • durmaz ama boyunu uzatması için yardımcı da olmaz

• almadım genetik olarak az cıkıyor.

• Burdan hiç ama hiç gözükmüyo cidden hiç mi yok ve bir soru daha meme kası yapmakmı daha zor karın kasımı ve son olarak 5 sene yaptın mesela 3 4 ay yapmadın kasların erir mi ömür boyu Fitness mi yapacaksın?

Yükleniyor...