Mutlu olmak için ne yapsınız ?

çalışmak istemiyorum mesala telefonumu kapattım kimse ulaşamasın ortada birşey yok ama nedense mutlu değilm neyin tribini yaşıyorum anlamadım MUTLU OLMAK İÇİN ne yaparsınızki sizz ?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• sevdiğim şeylerin hayatımda daim olması için çabalarım :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• kişiye göre değişir... ama telefonu kapatmak iyi fikir... 90lı yıllara geri dönüş... nerdesin diye soramaması kimsenin :) ayrıca mutlu olmak için ben şahsen emirgan sahiline gider denizi ve karşıdaki rasathanenin ışığına dalar giderim... tabi bunu geceleri yaparım :)

0|0
    0|0
  • Bilgisayarımı açarım sıcak çikolatamı yaparım önceden getiririm güzel bi oyun açarım oynarım 1 saat filan sonra kafam dağılmış ve mutlu olmuş olurum en basitinden .

0|0
    0|0
  • İşlek bir yerde tek başıma oturup soğuk bira yudumlarken gelen geçene bakarak mutlu olabiliyorum.

0|0
    0|0
  • çalış para kazan sonra alış veriş yap kadınalrı en mutlu eden şey yada çalışma zengin bir sevgili veya koca bul o çalışsın sen alışverişe çık daha mutlu olursun

0|0
    0|0
    • hiç beğenmedim fikrini :( zengin koca derdim yok mesela beni sevsin yeetr evlenincede çalışırm problem yok :( alışveriş gereksiz yere neden yapım bişye ihtiyacım yok ki :(

• cıkk sölemem hadi kib yamıyo daha :(

• ıyyy miğdeme agrılar girdi

• Havalardan olabilir diyorum.Psikolojin bozuk olabilir yada herhangi keyifsiz günlerden birisi olabilir.

0|0
    0|0
  • Evreni ve işleyişini düşünmek, bununla ilgili minik teoriler üretmek. Birde öpüşmek. Başka türlü motive olamıyorum.

0|0
    0|0
  • telefonnumu açar sevdigim insanlara mesaj atarım, mutlu olmak için illa başkalarından bişey beklemem birazda ben çaba gösteririm

0|0
    0|0
  • heycan adrenalin arkadaş beni mutlu edebiliyor ama bazen hiç bir şey imkanı yok beni o karamsarlıktan kurtaramıyor...

0|0
    0|0
  • sevgilimle konuşurum o zaman neşem yerine gelir mutlu olurum

0|0
    0|0
  • para gerekir

0|0
    0|0
  • büyük şeyleri önemsemem

0|0
    0|0
  • 0 duyguyla yaşamaya çalışırım , herkese intikam duygusu ile bakarım.. Bu beni gerçekten mutlu eder.

0|0
    0|0
  • mutlu olmak mı? nasıl bırsey dı kı bu?

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayım face telfon vs herşeyi kapattm mutlu olmak için hiç bi sebeb bulamıyorum...

0|0
    0|0
  • Spor yaparım kitap okurum

gerçi bu sıra kitabıda boşladım :S

0|0
    0|0
  • Mutlu ederim.

0|0
    0|0
  • Senin tiribin hayata arada yapmak lazım.:) Polyanacılık oyna arada işe yarıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mutlu olmak için hayata karışmalısın.

Müzik dinleyebilirsin,neşe verir insana güzel duygular çağrıştırır ya da hoşuna giden bir kitabı oku.Merak ettiğin bir filmi izle.Yemek yapmayı seviyorsan gir mutfağa yemek yap,alış veriş seviyorsan çık bir dolaş mağazalara bakın.

Sevdiğin şeyleri yapmak seni mutlu eder.

0|0
    0|0
  • herkste olur boyle bende dun oyleydim iyi seyler dusun ben yazin geldigini bortu bocek alisveris onlari dusununce mutlu oluyrm biraz :)))

1|0
    0|0
  • Alışveriş yaparım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...