Hepımızın hayatında tam da merkezınde bırı vardır yada olmustur demı

kımı haketmıstır belkı kımı de hıc haketamamemıstır ... ama hepımızın hayatının merkezınde bırı vardır yada olmustur... ben hayatımın merkezınde olan ınsanla gurur duyuyorum ... çok sık kavgalarımız olsa da hıc bırı bırbırımızden vazgecmeye sebep olamadı ... varmı pekı hayatınızn merkezınde olmayı hakeden ınsan ... ve bu ınsan ıcın nelerı goze aldınız ... yada alırsınz

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• evet var. Yıllardır aradığım kızı sonun da buldum 05.08.2012 tarihinde çıktı karşıma. O benim dünyamın merkezinde bulunuyor. Benim kararmaya başlayan dünyamı bir anda çiçek bahçesine döndüren kişi o.

Zor bir 5 ay geçirdik. Onun için çok şeyler yaptım çok uğraş verdim. Şuan onları anlatmak istemiyorum çünkü anlatmaya kalkarsam inan karakter sayısı yetmez buna. Çok sık kavgalarımız oldu başkaları yüzünden olsun onun yaptığı hatalar yüzünden olsun. Ama biz birşeyi başarmıştık. Birbirimize güvenmeyi. Kim nederse desin kendi dediklerimize inanıyorduk her zaman. Ayırmaya çalışanlar oldu bana yakışmadığını söyleyenler. Bir kendi fiziğine bak bir ona. Yanında çocuğun gibi duruyor diyenler. Ama hiçbir zaman aldırış etmedim buna. Dış görünüşlerimiz uyumlu olmayabilir ama içimiz kalplerimiz birbirine uyuyor önemli olanda bu zaten. Artık çevremizdeklerde bunun farkına vardı bu durumun. Bilmiyorum ben çok mutluyum onun için birkaç bişey göze aldım. Bundan sonraki zamanlarda da gözümü kırpmadan göze alırım herşeyi. Öl desin ölürüm. Türk filmlerindeki gibi kör olsa allah göstermesin. 1 dakika bile durmadan gözlerimi veririm. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Değil ailemi bırakmayı , herşeyi bırakmayı göze aldım onun için. Göz yaşlarına bile ölecek durumdaydım ama sonuç olarak defoldu gitti

1|0
    0|0
  • hayatımın merkezınde degıl kı o benım bır parcam sankı aylarımı gecemı gunduzumu ona vermısım o da en guzel armaganı kokusunu verdı bana bır ınsan herseyden vaz gecebılır ama sevdıklerınden vaz gecemez ben onun ıcın sevdıklerımden bıle vazgecebılırım

1|0
    0|0
  • artık hayatımın bır merkezı yok

1|0
    0|0
    • neden pekı

• kalbım yeterınce kırıldı bırıne cok guvenıp onu hayatmn merkezı yaptım sonra benı darmadagın ettı gıttı bır dha ne kımseye guvenır ne de deger verırım

• hayatımın merkezine birini almam hayatımı başka birine adamam demektir, kimseyi buna layık görmem, herşeyim olabilir ama hayatımın merkezi asla

0|0
    0|0
  • Var hakeden bir insan , benim kadınım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• merkezimde annem var. ölecek olması beni mahvediyor

0|1
    0|0
  • Hayatımın merkezi ailem.Ne olursa olsun beni sevmeyi bırakmayacak, koruyacak olan onlar.

Ve bende ailem için her şeyi yaparım..

0|0
    0|0
  • vardı ama beni kaybbetti.

1|0
    0|0
Yükleniyor...