Sanal alemde büyük harflerle yazmanın bağırmak sayıldığını biliyor muydunuz?

Hepimiz birer sanal alem kullanıcısıyız , peki biliyormuydunuz , büyük harflerle yazmak bağırmak sayılıyor, SANA DİYORUM bu şekilde büyük yazıldığın da bağırmış sayılıyorsunuz ve bazı blog sitelerin de chat ortamların da engellene biliyorsunuz , yönetici tarafından :)

0|0
56

En İyi Kız Görüşü

• Ciddi misin ?

( Biliyor muydunuz yazılır ve soru işareti konur )

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 6

• büyük harfle yazmak chatte bağırmak olabilir ama blog sitelerinde, forumlarda vb gibi yerlerde bağırmak sayıldığı için engellenmiyorsun, görüntü kirliliğine neden olduğu ve diğer kullanıcıların rahatsız olduğu düşünülerek geliyor yasaklama. ki çok doğru, gereksiz büyük harflerden ben rahatsız oluyorum.

0|0
    0|0
  • evet biliyordum

0|0
    0|0
  • 1 sene önce pekkomik söylemişti,şimdi komik oldu

0|0
    0|0
  • İyi ki soruyu büyük yazmamışssın diyorum :)

0|0
    0|0
  • Buradakilerin önce imlayı düzgün kullanmayı öğrensinler. Senin bahsettiğin sonraki aşama.

0|0
    0|0
  • Peki ulemütuçuçü yuleiüfhüh şuüueikü gibi şeyler yazınca ne demek oluyor?

0|0
    0|0
    • :) :) onu bilmiyorum da şu asflkm diye bişeyler görüyorum bazen , diyorum ki acaba bi anlamı varmı yoksa sadece saçmalıyormu :) sence bilader napıyo onlar .)

• O dediğin yere hiç girmedim desem yeridir. Ben teknolojiye ve sanalda sosyal olmaya karşı bir insanım. Yani öyle her yere girmeye gerek yok.

• :) bende senin girdiğin yere girdim abi :) KS bende teknoloji ye karşımıyım acaba .)

Yükleniyor...