Üşengeçim,erteliyorum.

Günaydın güzel ülkemin güzel insanları;

Herşeyi erteliyorum.Alışveriş yapmam gerekiyor.Defter,kitap,kalem almam gerekiyor üşeniyorum.Kulaklığım bozuldu 1 ay öyle kulaklıksız dolşatım yine de gidip almadım.Kaşımı aldıracağım kuaföre igtmeye üşeniyorum.Hergün erteliyorum neyse bugün geçti yarın yarın geçti öbür gün.Neo lacak bu halim.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• gel bebiş kahvalatı yapalım sonra hepsini gezdiririm sana tek tek :)

1|0
    0|0
    • tamam bebiş gezdir valla yoksa benim bu işleri tek başıma yapacağım yok palto alacsğım yakışıp yakışmadığını söylersin.Hem fikir vermiş olursun.

• hazırlandım kalk kalk yatmak yok :)

• güzel.

Erkekler Ne Diyor 8

• Sorumluluk sahibi değilsin demek ki :)

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ki olabilir de olmayabilir de.

• Garfield Sendromu :))

1|0
    0|0
    • ben yıllardır garfield olmuşum da haberim yok:)

• Kalk, silkelen ve kendine dön...O kaşların hali ne öyle :))

0|0
    0|0
    • evet.Artık aldırmak gerekiyor.

• Kendi iyiliğin için, bir süre daha gitmezsen..artık gerisini sen düşün...

• nolur gitmezsem ne zamandır gitmiyorum zaten bişeyo lmuyor.

• Buraya bunu sormayı ne zaman düşündünde bugün yazdın =D benim tek bildiğim şu bir bayan üşengeç olmaz olmamalı

0|0
    0|0
    • Ben de senni gbi düşününyorum.Bayan dediğin üşengeç olmamalı.Sonuçta evleneceksin bütün evin işi sana bakacak.Çocuk olacaksa bir de ona bakacaksın.Tüm bunları yaparken kendini ihmal etmeyeceksin E tabi çalışan bayan olacağız.Bilmiyorum.Benim gibi tembel bayanlar ne yapar.

• Yapamayacak bişi yok kuzu istemekle başlar herşey istemiyorsun demekki

Ya dünyada bir adım atabilmek için yürüyebilmek için duyabilmek konuşabilmek koşabilmek vs vs

Bunları yapmak için canından vazgeçebilecek o kadar çok insan varki yani engelliler

Sen sana bahşedilen gücü tembellik yaparak harcıyorsun

Çayım demli olsun hanımefendi

• Evet. im strong,I'm legend,İ'm like a ramboniye:) dı dı dı dı dı dı ıdı dı dı dıııııııııııı.All the tigersssss...

• depresyonda mısın

0|0
    0|0
    • değilm mutlu mesud bahtiyarım çok şükür.

• senın gıbı ınsanlar ıcın ınternet alısverısı denen bısey var oralarda takıl bence.

0|0
    0|0
    • evet öyle yapıyorum zateenn.

• nasıl ezberledin?

• o da bende kalsın

• Başlangıçta kendimi recep tayyip erdoğan gibi sandımlan.

O neydi öyle.

0|0
    0|0
    • :) aa ertelerim ama komik kızımdır.

• sen de onların bi cinsiymişsin seni de istemem.

• O zaman ben elimi delmeye devam.

• hahahaha aynen ben iskelet olcaz biz evde :D

0|0
    0|0
    • yoo hergün de dışarı çıkıyorum yani.Ben böyle bir iş için dışarı çıkmayı sevmiyorum.Mesela yürüyüş yapıyorum geri dönüyorum.Sağa sola uğramıyorum.Alınacak bi sürü şey var.Kıyafet almam lazım.Defter kitap falan filan.

Kızlar Ne Diyor 3

• tamam bende üsengecim ama konu alısveris ve kuaför olursa gece yarısıda olsa kalkar giderim :)))

1|0
    0|0
  • Evde kalıcan kuzum:))...şaka bir yana,bu kadar miskinlik iyi değil.Seni etkileyen bi'şey mi var,veya engelleyn ne?İnternette falan. çok mu takılıyorsun?

0|0
    0|0
    • Evlenmeyi düşünmüyorum zaten.İstemiyorum da.Kimseye alıcı gözüyle de bakmıyorum.Evet biliyorum iyi değil.Ah şu şey üstümden atabilsem ne güzel olur.İnternette de çok takılmıyorum.Yani takılıyorum zmanın nasıl geçtiğini anlamıyorum.

• Tiroit hormonlarında mı sorun var acaba?Veya canını sıkan şeyler mi var?

• canımı sıkan birşey de yok.Gayet mutluyum,mes'udum bahtiyarım ama işte iş bunlara gleince erteliyorum.Ben alşveriş yapmayı hiç sevmem.Kızlar deli gibi alışveriş manyağı.Nasıl saatlerce geziyorlar anlamıyorum.Giden zamana yorulduğuna değmez.O yüzden sevmiyorum alışverişi.

• Üsengec degil, tembelsin desek mi? :-)

0|0
    0|0
    • yooo değilim.Dersaneme gidiyorum okuluma gididyorum.Hıı sadececsınav zamanı derslere çalışıyorumo kadar.Odamı topluyorum çamaşırlarımı yıkıyorum.Hergün banyo yaparım.Bi sürü şey yaparım ama alışverişi sevmiyorum.

• Hmm, ne diyeyim, yeni bir arkadas edinmen gerek sanirim.

• belki de.

Yükleniyor...