Peki siz nasıl ağlarsınız?

Sessizce içten içemi yoksa bağıra bağıramı.. toplum içinde ağlamaktan çekinirmisiniz yoksa o an geldiyse salar mısınız? bir anda toparlanırmısınız yoksa benim gibi bir kere ağladımı duramaz mısınız?

0|0
36|13

En İyi Erkek Görüşü

• hani hıçkıra hıçkıra en son dedemin vefatında ağlamıştım ama geçen de ağladım şehit annelerinin haykırışlarını görürken. Her sözleri insanın yüreğine bıçak saplar gibi nasıl insan ağlamasın ki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Geceleri dolunay cıktıgında 4 gün boyunca aglarım... sesizce ve kalktıgımda gözyaşım bir yumruk gibi olmuştur...

1|0
    0|0
  • ağladığımı gören bir kişi oldu. Kimse yokken ağlarım çünkü beni neşelendirmeye çalışan insanlar istemem yanımda, ağlanması gerekiyorsa ağlanmalı bence..bünyeyi rahatlatır ayrıca..

2|0
    0|0
  • Unuttum nasıl ağladığımı .

2|0
    0|0
  • çok nadirdir Allah ağlatmasın kimseyi

ağlayınca çok çirkin oluyorum bide tekleyen araba motoru gibi ses çıkıyor

1|1
    0|0
    • ağlayınca bende çirkin olurum:D

• haha:D yok yok insanlık hali :) ben peçete olmadımı koluma siliyorum:D (asıl ben iğrençleştim)

• hahaha oda iyiymiş

• dedem vefat ettiğinde onu teneşirde yıkarlarken ona bakarak hıçkırarak ağlamıştım. sonra bazen aklıma gelince de hıçkırarar ağlardım.

1|0
    0|0
  • gözüme birşey kaçtığında sessiz sesiz ağlarım kimse görmeden :DD

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum.

1|0
    0|0
  • Çekinmem heryerde ağlayabilirim.

1|0
    0|0
    • ağlayan erkeklerle gurur duyarım hep.

• Hatırlamıyorum :D

0|0
    0|0
  • Güldüğüm zamanlar o kadar az ki, Ağlayış halimi ayırt edemiyorum...

0|0
    0|0
  • Ağlamam

0|0
    0|0
  • Daha o sahneyi izleyeme fırsatı bulamadı kimse..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 36

• sessiz ağlarım ağladığımı anlamaz bile hiç kimse

ama teksen hiç kimse yoksa hıçkıra hıçkıra ağlarım

1|0
    0|0
  • Yeri geliyor içimde ağlıyorum sadece göz yaşlarım akıor yeri gerliyor kriz geçiriyorum kendimden geçiyorum... :(

1|0
    0|0
    • bende öyle kriz geçiriyorum .(

• herkes içinde ağlamaktan nefret ediyorum ama benm tutabildiğim ya da istediğimde toparlayabildiğim bir durum değil malesef

1|0
    0|0
  • yalnızken ağlamayı sewerim ama hep sessiz ağlarım toplum içinde kendimi hep tutarım ...

1|0
    0|0
  • Bagira bagira aglayamam.. ama aglayasim varsa, nerde oldugum fark etmez.. Cok üzgünsem heryerdede aglarim.. daha cok sessiz.. baya bi göz yasi dökerek aglarim.. ama bi baslarsam.. kendimi toparlamam bi hayri zaman alabilir.. :)

1|0
    0|0
  • hiç farketmez üzüntüme bağlı

1|0
    0|0
  • ben insanların içinde ağlamayı sevmem ama bi keresinde çok dolmuştum. herkesin içinde ağlamamak için kendimi tuttum ama sonunda bıraktım. 10 dk rahat ağlamışımdır hıçkıra hıçkıra. sonra da bayılmıştım

1|0
    0|0
  • sessiz aglarim birinin beni aglarken görmesini istemem sahsen rahatsiz oluyorum,aglarim biraz zaman gecktikten sonra toplarim kendimi

1|0
    0|0
  • Böğüre böğüre ağlarım genelde ağlayacaksam tutmam toplum içinde de olsa

1|0
    0|0
    • aynen böğüre böğüre ağlarım :D

• Toplum icinde aglamam Hastaneler,cenazeler disinda.

Once sessiz aglarim sonrasin da soylene soylene aglarim.

1|0
    0|0
  • Küçükken annemgili sinir etmek için kurtun uluması gibi ağlarmışım:)Bi' cuma akşamı ağzıma terlikle vurmuşlar o gün bugündür sessiz ağlarım.Ama içime çok batmışsa içime çeke çeke ağlıyorum.Hatta o şekilde konuşunca acayip komik oluyor:)

1|0
    0|0
  • Yakin arkadaslarimsa aglarim yanlarinda sorun olmaz, ailemin yaninda da aglarim ama ortalikta tutarim kendimi.

1|0
    0|0
    • o tutma durumu çok kötü .. yüzüm semsert kasılıyor. ağzımı açacak halim olmuyor

• Evet, gozlerim de doluyor zaten.

• Sessizce ağlarım. Toplum içinde ağlamaktan çekinirim ama gözyaşlarım akmaya başladıysa tutamam kendimi. Kolay kolay da toparlanamam.

1|0
    0|0
  • Genelde sessizce kimsenin olmadığı yerlerde ağlarım.

Ama birinin omzuna yaslanıp ağlamayı çok özledim :)

0|0
    1|0
    • ben sevmiyorum onu ya:D rahat rahat salamıyorum kendimi hönküre hönküre ağlayamıyorum :D

• bana şevkat gösterildiğinde daha çok ağlarım ben.. biri ay canım desin bağıra bağıra ağlarım:D

• Aynen valla bende :D

• sessizce ağlarım, bağırarak değil.

1|0
    0|0
  • çogu zaman sessiz aglarım ama çok duygusala bagladıysm da hörrüm :)

1|0
    0|0
  • Yaşadığım duygunun şiddetine bağlı

1|0
    0|0
  • içten aglarım kimse görmemeli

1|0
    0|0
  • Sessizce ve tek başıma.

Çok nadir.

1|0
    0|0
  • ağlamaktan çekinmem ama çokta ağlamam ağlarsamda duruma göre değişir

1|0
    0|0
  • Çok nadirdir...Sessizce.

1|0
    0|0
  • sakin sessizce tek oldugumda aglarim

1|0
    0|0
  • kimsenin beni ağlarken görsün istemem annem en yakın arkadaşım dahi.. ama olduki birisinin yanındaykn ağlamam geldi tutarım kendimi taki 'üzgün müsün sen? noldu? ağlıyor musun?' gibi sorular sorulduğu anda salıveriyorun gözyaşlarımı malesef. ve sessizce ağlarım sonradande iç çeke çeke ağlamaya dönüşür :)

0|0
    0|0
  • baskasinin yaninda aglayamam..yapim degildir,yapamam.

odama gecerim,isigi kapatirim,aglarim sessizce..

gecer..duygularimi,kendimi kontrol etmeyi calisirim..

uyuya kalirim,sabah kalkinca yeni bir baslangic yaparim.

savasirim..güclü,ayakta kalmayi cabalarim,hatami göz önünde tutarim ki,bir daha olmasin..

0|0
    0|0
  • valla hönküre hönküre ağlarım tek başımaysam :D bazen sadece gözyaşımın damladığı da olur sessiz... tanımadığım insanların içindeysem ve o an ağlamak geldyse takmam ağlarım. hatta tip tip bakan insanların gözüne bakıp ne var ne olmuş yani de derim :D ama tanıdığım insanlarn arasndaysam tutarım ağlamamı. aklıma başka şeyler getirir geçiştirirm. eve saklarım :D ya da arabada giderken ağlarım :D

0|0
    0|0
  • Çok guzel aglarım küçük çocuklar gibi..Birde ölüm cenaze ggibi konular olsun onlara aglamam da çok hafif konulara aglarım. Mesela yolda lavaboya girmem gerekti ama inmem imkansızdı salya sümük aglamıştım.. birde bugun yolda acelem var sınava yetişmem gerek hızlı hızlı yürüyorum önümdeki insanlar yavaş yürüyor bir sinirlendim bir aglamaya başladım bagıra bagıra hatırladıkça sadece gülüyorum :)))

0|0
    0|0
  • toplum içinde ağlayamam kendimi zor tutarım ama ağlayamam insanların içinde ağlamak zayıflık geliyor bana ama eve gittiğimde hıçkıra hıçkıra ağlarım

0|0
    0|0
  • Ben kendimi tutamam, fazla aglamam aglasam bile sevgilimin yaninda aglarim, o beni cok iyi teselli ediyor

0|0
    0|0
  • sessizce ağlarım ben çekinmem kimseden nerde olduğumun bi önemi yok ağlarım dökerim içimi sonrada susarım yine sessizce

0|0
    0|0
  • çok nadir ağlarım.. gözlerimden yaşlar akar... sessizce...

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6
Yükleniyor...