Bakar mısınız? bunun için iade etmeli miyim?

beğenerek bir ceket aldım ama üstündeki amblemin rusya futbol federasyonuna ait olduğunu öğrendim. sizce iade etmeli miyim? model aşağıdaki;

ec4.images-amazon.com/images/I/412mDqkGBaL._AA280_.jpg

Güncellemeler:
cevaplar için çok teşekkür ederim giymeye karar verdim ama ben olur diye denememiştim, dün denedim büyük almışım; götürdüm bedeni yokmuş. mecburen iade ettim:(

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• bence değiştir eğer değişim oluyorsa

0|1
    0|0
    • değişim oluyor ama neden?

• başka bişey alırısn. amblemi bilenler tip tip bakar sana sen onu giyince

• evet mantıklı, son kararımı veremedim daha zaten; bi kaç gün düşüneceğim; teşekkürler:)

• Bi ara ceketlerde bu link tarz armalar vardi ama herkes giyiyordu , bence hosuna giden bir seyse degistirme cünki komse ne oldugunu bilmiyor ;)

0|0
    0|0
    • yok eşofman üstü böyle bir ceket değildi, iade ettim, teşekkürler:)

• Modeli görmedim ama işinize gelmiyosa herhangi bir nedenden değiştirebilirsiniz.

0|1
    0|0
    • aslında model önemli değil, benim takıldığım kısım amblemi; belki şu resim açar;

ec4.images-amazon.com/images/I/412mDqkGBaL._SX342_.jpg

• Hiç böyle kurban gibi hissetmenize gerek yok, Amerika'da Amerikalılar giyip bir bahane bulup değiştiriyo ya da İADE ediyo. Bu amblemin anlamını bilmedğinizi ve tasvip etmedğinizi söyleyin. Ucuz bir şey değil, yardımcı olmak zorundalar.

• iade ve değişim konusunda sıkıntı yaşayacağım bir yer değil. o konudan çekinmiyorum.. futbolla fazla ilgilenmediğim için bilmeden aldım; son kararımı vereyim; giyemiyeceğimi düşünürsem götüreceğim.

• iade edesin varsa et ne diyelim

0|1
    0|0
  • İade etmek için bahane doğdu tabi.

0|1
    0|0
    • yoo, iade edersem başka model alacam, kafam karıştı sadece:)

• Rus kadınlarına ilgi çokken futbol federasyonuna düşmanlığın niye? Kücücük ambleme takılıp koskoca ceketi iade etmenin ne lüzumu var?

• futbol federasyonlarına bi düşmanlığım yok tabi ki, Türkiye' de giymek etik olur mu diye takıldım sadece

• bakamıyorum ama beğensende şahsen ben türk malını tercih ederdim... yani neden türk malı dururken rusyanın bilmem neyi olsunkii

0|1
    0|0
    • işin acıkcası bilmeden aldım sonradan araştırdım ne olduğunu.. o yüzden kararsız kaldım, link veremiyorum ama ec4.images-amazon.com/images/I/412mDqkGBaL._AA280_.jpg burdan açıyor

• tamam bende bişey demedim... daha güzelleri var dedim... hem içine tamamen sinse buraya yazmazdın dimi ama ;)

• içime sinmişti amblemi araştırana kadar:D neyse bugün götürmeyecem, galiba 1 ay iade hakkı:) biraz daha düşüneyim:)

• verme verme belkı natasalar gorur duj 100 dolar ama sen bızdensın 50 dolar der :D

0|2
    0|0
  • sabah sabah uyutmadı dimi ..tabi cok zor sennde işin .

0|1
    0|0
    • :) valla aklıma takıldı, bu sabah götürmeyi düşünüyorum..

• beğendiysen ne önemi var?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Adidas esofman bildigin amblemde basarili...

0|1
    0|0
  • Rusya futbol federasyonuna aitse ne değiştirir ki , sen beğendikten sonra ?

0|1
    0|0
  • Bakarım. Ait olsa ne olacak ? Soğuk savaş dönemindeyiz de, sen bunu ABD'de mi giyeceksin sanki ?

0|1
    0|0
    • ben pek futbol maçı takip etmem ama bahtsızlık ya; tutar Türkiye Rusya maçına denk gelen bi günde giyerim:) şaka bi yana doğru diyorsun, teşekkürler:)

• boşver kim biliyor ki :D

0|1
    0|0
    • ben biliyorum ya ondan sıkıntı yaptım:D sabahları koşarken giyerim diye aldım, giyerim artık napayım, dursun:)

• ceket mi ? resimde ceket yerine eşofman takımı var gibi geldi bana ! ! ! !

0|0
    0|0
Yükleniyor...