46 kiloyum squat yapimmi?

kalçam geniş 46 kilo olmama rağmen ama yinede iyice toparlansın istiyorum iyice kilo vermem veya küçültmez değilmi? yapimmi :)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kalcan dedigin kadar genis ve kilon 46 ise boyunun 150 felan olmasi lazim bir terslik var gibi. Ama her halukarda squat yapabikirsin yakisir

0|0
    0|0
    • boyum 170

• tamam abicim :) en iyisini yapıyorsun... ben onları denk getirdimmi terbiye ediyorum zaten:)

• @KLoNXXX :D:D

En İyi Kız Görüşü

• Vücut ince kalça geniş çok kötü durur :D

0|0
    0|0
    • yok benimki kıvamında cokda geniş durmuyor :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Hayır sıklaşır ve toparlar dik durur devam et doğru yoldasın. Nizamî bir şekilde yapmak önemli bil şans 😊

0|0
    0|0
  • Beslenme proramında oynama yaparsan zayıflamaası. Ama benim önerimi sorursan hafif bir bulk yapıp agırlıgı artırırsan sonra terar defi asyona giresen cok iyi olur :)

0|0
    0|0
  • daha belanı mı arıyosun:))

0|0
    0|0
  • Yap ve iyi beslen

0|0
    0|0
  • Squat yap, kadınlar için kalça çok önemlidir ve aynı zamanda erkeklere görede önemlidir. Erkek baktığı zaman hoşuna gider çünkü :D

0|0
    0|0
  • ıyıyse kucultme tahta gıbı olmasın

0|0
    0|0
  • boyunu yazmamışsın !
    kesinlikle yap derim herzaman için güzel ve çekici olur.

0|0
    0|0
    • ah bide becerebilsem

• cabalayarak becerirsin.
      çıkacak sonucu düşünürsen yılmadan çalışabilirsin...

• bir resim olaydı yorum atardık he :)

0|0
    0|0
  • bence kilo verme. kilon cok iyi. ve kakcanda bırak kalsın yakısıyir. size hafif kalça

0|0
    0|0
    • ama kilo alsam fena olmaz beyfendi :D boyum uzun çünkü

• ama sen yapma diyosan yapmam

• ahah sözlerimi dinliyorsunuz. madem öyle mesaj at bana ^^ neyse eğer boyunuz uzunsa tabi alın. ama böyle bence cok iyi. bel ince kalca dolgun

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor

0|0
    0|0
  • boy kaç kilo kaç?

0|0
    0|0
Yükleniyor...