Duygusal bir erkek çıksa karşınıza, sizin duymadığınız inanamadığınız sözler şiirler söylese aşık olur musunuz?

KIZLAR duygusal bir erkek çıksa karşınıza,sizin duymadığınız inanamadığınız güzel sözler şiirler söylese aşık olur musunuz...böyle bir erkeğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyor musunuz bu aralar

0|0
15|4

En İyi Kız Görüşü

• şiir mi? dostum so gay ama.

0|1
    0|0
    • :( yahu şiir dediysek 8 rli

• bu kız gelip senden beni istedimi, bliyorsun ben örf ve anenelerine sımsıkı bağlı mazut bir erkeğim.

Kızlar Ne Diyor 14

• sahsen ben fazla vicik vicik oyle duygusal erkeklere gelemiyorum bi sure sonra cok hayalperest ve sıkıcı oluyorlar

2|0
    0|0
    • tamam

• nasıl bir duyguya sahip erkek istersiniz peki

• illa romantik duygusal olmasina oyle siirlere gerek yok. ilgi yeter guzelim hayatim gibi lakaplar bakis dokunus ve gunaydin iyi geceler mesaji yeter:)

• Hiç tanımadığı birine saniyesinde şiir yazmak tam tersi etki yapar.güvenmem o kişiye makaraya alırım ve burada vardır öyle örnekleri :)

1|0
    0|1
    • teşekkür ederim...şiir yazdıklarım olmuştu sana...makaraya alırım ve burda örnekleri vardır...aferin hep böyle devam et...

• teşekkür ederim iyi geceler

• şu 145in çevirmede arabasını alaydım böyle yapamazdı:))

• Şu sıralar ihtiyacım olan son şey yeniden aşık olmak :)

Hem aşk bukadar basit mi birkaç güzel söz ve bir iki şiirle olunuyor mu hemen. Aşkı yanlış biliyorsun.

0|0
    0|0
  • Duygusal modlardan hele ki sürekli şiir nağme modlarından hiç hoşlanmam.

Mizah duygusu ve güldürmesi daha daha önemli.

0|0
    0|0
  • Olmamak lazım o tiplere güvenmem nedense.:)

1|0
    0|0
  • Hayir olmam..zaten ruh gibiyim..o sozler bana ulasmazdi..eger sozlerini hisettirebilse olurdum belki..

0|0
    0|0
  • Fazla duygusallık bayar insanı o yazıcak şiirler sözler ben batırırım hepsini gelemem öyle şeylere :D almim en iyisi.

0|0
    0|0
  • Hayır...güzel şeyler duymaya ihtiyacı var herkesin ama,salt sözcükle olmaz gibi.

0|0
    0|0
  • nayırr nolmam

0|0
    0|0
  • olmam bana itici gelir..

0|0
    0|0
  • Şiirden hoşlanmam sütlaçta sevmem bende böyle biriyim

0|0
    0|0
  • salağım hafif bnolurum

0|0
    0|0
  • hemde nasıl

0|0
    0|0
  • birdaha inanmak güvenmek akılsızlık olur. Zamanında yaptık o hatayi ve dersimizi aldık. Laf kalabalıği yapan değil fedakarlık yapan sevgisini gösteren ve parmağa evlilik yüzüğunü talabılendir asıl kalb sunulacak kişi. Methiyeler düzemese bile samimiyetini ortaya koyandir yaptıği işlerle

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yavrum hiç mi sormadın rakı mı içiyorsun diye? hiç mi yapıştırmadım telefonu zeki mürenin agorameyhanesine...asdasdsad

0|0
    0|0
  • Soruyu cinsi olarak ters cevir... la bildigin taparim... hele bide sarki soyluyor ve guzel soyluyorsa...

0|0
    0|0
  • şiirlere kanmıyorum ki

0|0
    0|0
  • aşık olmam

2|0
    0|0
Yükleniyor...