İstem dışı minik canlıları öldürdüğünüz de üzülüyormusunuz :(

misal tuvalette küçük sinek gibi şeyler oluyor bazen , farketmeden su döküp öldürdüğünüz de :( yada ihtiyacınızı giderirken öldürdüğünüz de veyahult biyer de farketmeden üzerine bastığınız da üzülüyormusunuz :(

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kesin öldümü diye kontrol ediyorum, sakat bırakmışsam sıkıyorum kafasına...nihahahaha

0|0
    1|0
    • sanmam hot , soruyu geyiğe sarmak için bu cevabı verdiğine inanıyorum .

• sağlık olsun. sifonu çekerken ruhlarına oku istersen.maneviyat önemli.

• ALLAH tan af diliyorum , merak etme .

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet,karıncayı bile incitmemeye özen gstermek lazım.

Misalde hata olmasın,bir sahabe ayaklarında halhalla gezermiş ki,hayvanlar sesini duyup kaçışsın da ezmeyeyim diye...bu tür hassasiyetlerin örneği çok.Dikkat edelim.

1|0
    0|0
  • sinek örümcek gibi hayvanlar için hayır hayatta üzülmem o sinekler gece kulağımdan vızır vızır geçerken üzülüyor mu beni uykusuz bıraktıkları için pek sanmıyorum kıl oluyorum o hayvanlara :D ama karınca olsa tabi ki çekinirim .

0|0
    0|0
    • kastım bunlar değil sinek acı veriyor , arı sokuyor can yakıyor bunları bi yerde öldürmek sorun da kalıyoruz .ama diğerleri :(

• kurban bayramında et yeme o zaman aynı kapı ne insansınız bunu söyleyen sanki vejeteryan mk

• beynini si- kim dede ne mal bişe çıktın sen böyle :) gece gece hadi bi hava al gel sen ya :) konuyu ap ayrı bi boyuta çektin :) hadi kardeş uğraşamam senle .

• tabii ki üzülüyorum :(

0|1
    0|0
    • :( sağol insan olduğun için .

• HAhaa tamam Bro' kızma.

• eyvallah .

• Minik canlılar şu adamı tuvalette yalnız bırakın yahu travma geçiriyor günah:-)

0|0
    0|0
    • silbaştann sen den de anca böyle bi laf çıkardı , bebeklere bile sinir olup sevmeyen insan dan ne beklenir ki .

• Hatırlatmanın gereği yoktu herkes çocuklara bayılmak pırt pırt doğup ortaya atmak fikrinde değil demek ki benim o yorumunun altında sorumluluk yatıyor senin kadar duygu dolu biri bunu anlamalıydı herneyse hayırlı sabahlar

• kendine cici bak sana da hayırlı sabahlar .

Erkekler Ne Diyor 3

• dünyada üzülecek o kadar şey varken bırakıp yanlışlıkla öldürdüğüm küçük hayvanları mı düşüneyim bir de..

0|0
    0|0
    • ama onun da canı var , bana küçük bi karınca yapsana yürüsün ağzın da bişe taşıyabilsin bunu yapabilirmisin , asla . ne garip dimi basmim diye kenarın dan geçen de insan sende İNSAN SIN .

• 1988 yazınca öyle gösteriyor , seninle vakit kaybedemem , hani minik canlıların gözünde değeri yoksa heh işte sende benim gözüm de sıfırsın . seni doğuran o merhamet yüklü ana bu sözlerini görse ne der di acaba . hadi kal sağlıcakla .

• o kadar üzüldüm ki gözünde sıfır olduğuma:D artık 2-3 gün uyuyamam heralde:) lüzumsuz bu kadar muhabete gireceğini bilsem hiç yazmazdım, anlaşılan sen ufak böceklere üzülecek bi tarikat arıyorsun kendine, dürüst olup gerçeği söyleyeni de kaldıramıyorsun, yazık 25 yaşına gelmişsin daha nasıl tartışılır öğrenememişsin.. börtü böceği kafana takma su akar yolunu bulur.. sen de sağlıcakla ve hoşça kal:)

• Ben bırak yanlışlıklayı bir gece beni uyutmayan sivri sineği 1 saat boyunca yakalamaya çalıştım yakalayıncada işkenceyle öldürmüştüm.Mutlu değilim.

0|0
    0|0
    • sana zarar veriyorsa bunlar ayrı bi kategori öldürmek yanlış ama öldürmek zorun da kalıyoruz , ama bahsettiğim minikler çaresiz ve hiç bir suç işlemiyorlar , sinek kanımızı içiyo o farklı .

• üzülürüm tabi :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...