Gittigidiyordan paypal ile ürün alacağım??

Gittihidiyordan paypal ile ürün alacağım ama nasıl yapacağımı pek bilmiyorum.Yani kayıt oldum iki yerede ama nasıl ödeme yapacağaımı bilmiyorum benim bankaya gidip ek bir ücret ödemem gerekiyor mu yoksa para direkt kredi kartından mı çekiliyor?Satıcıya nasıl para göndereceğim? Biri açıklasın yaa :( Gerçekten verecek bir cevabnız yoksa lütfen saçma sapan şeyler yazmayın...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• önce paypal a üye olacaksın sonra kredi kartı ekle deyip kartını ekleyeceksin, sonra kartını onaylaman gerekiyor, bunun için kartından 0.35 tl gibi temsili bir para çekecekler ve ekstrede yazan ismin sonunda bir pin kodu olacak, sen o pin kodunu kart onay sayfasına girecek ve paypal hesabın aktif olacak. daha sonra gittigidiyor dan ürün alırken paypal ile öde yazıp paypal kullanıcı adı ve şifreni gireceksin. öde ye tıklayacaksın. paypal kartından çekip oraya gönderecek. ek ücret yok. bu kadar basit

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• nasıl yapacağını bilmiyon ama paypal falan nası biliyon

0|0
    0|0
    • Onuda bilmeyecek kadar yeni değilim.Sadece ilk defa o yolla alışveriş yapacağım. :D

• önce pay-pal a para yüklemen gerek sonra gitti gidiyordan pay-pal ile ödeyeceksin.yani gitti gidiyordan kredi kartıyla almak ila aynı şey tabi pay-pal ödemeye indirim yoksa.

0|0
    0|0
  • PayPal'a bakiye yüklüyorsun.

GG'dan PayPay ile öde deyip sonraki adımda PayPal şifreni giriyorsun

Ödemeyi onaylıyorsun

1|0
    0|0
    • Eğer biliyorsanız bir sorum daha olacak.Satıcıya direkt para aktarılıyor değil mi?Benim sıbra ekstra bir bilgi girmeme gerek yok?

• Satıcıya aktarılmaz direkt.

Havuza gider. Siz ürünü alırsınız, 3 gün denersiniz. Bi' sorun yoksa siteye geri döner profil kısmından onay verirsiniz, satıcıya para aktarılır.

Bunun sebebi bozuk mal satıp direkt parayı cebe indirmesin diye.

• Cevap içn çoook çok teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• gittigidiyordan yurtdisindakilerde alisveris yapabiliomu yoksa sadece turkiyedekiler icinmi

0|0
    0|0
Yükleniyor...