İnsanların birbirini hiç kırmadığı bir ilişki mümkün mü?

İnsanların birbirini hiç kırmadığı bir ilişki mümkün mü? Kırılsa kırsa dahi uzlaşmaya çalışıtığı bir ilişki mümkün mü? Yoksa insanlar silip atıyo mu?

0|0
9|17

En İyi Kız Görüşü

• Mumkun degil, hic kimse birbirinin fotokopisi degil. İlla ki olucaktir uzlasilmayan, anlaşilamiyan konular. Mesele boyle durumlar da o kirilganligin suresini cok uzatmamak. Cunku oyle oyle yipranir o iliski. Aliskanlik haline geldiyse herseferin de lastik gibi uzatmak, her seferin de daha da uzaklastirir insanlari birbirinden bence..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bu bi bakıma mümkün, bi bakıma değildir... İnsanların hiçbirinin yüzleri birbirine benzemediği gibi davaranışlarıda benzemez o yüzden her insanın kendine göre doğrusu karşısındakine göre de doğru değildir eğer kendi doğrularınızla ilerlemek isterseniz kırmamak mümkün değildir... Kırmamak bi bakıma şöle mümkündr karşısındakilerin doğrularına saygı duyarsa ve alttan almasını bilirse o zman birbirini kırmazlar ve doğrularını doğru bulmasada alışkanlık olur ve gözönünde bulundurmazlar...

0|1
    0|0
  • öyle ot gibi ilişki mi olurmuş?

0|0
    0|0
  • yok olmaz ufak tefekde olsa sorunlar olur.

0|0
    0|0
  • evet vardır sevgi saygı varsa içtense

1|0
    0|0
  • Anlaşmazlık olmaz diye birşey yok. Ama iki taraf da birbirine karşı dürüst ve iyi niyetli olursa; çiftler, tüm sorunların üstesinden gelebilir diye düşünüyorum.

(Hatta tüm insan ilişkileri için geçerlidir bu bence.)

0|0
    0|0
  • merhabaaa beni tarif etti birisi =)

0|0
    0|0
  • Aslında mümkün.

Ama sıkıcı olabilme tehlikesi var..

Östrojen - Testosteron çarpışması bu..

Ha açık tinere atmışsın yanan çakmağı, ha bu işte..

0|0
    1|0
    • Böyle de sıkıcı. Bokum gibi. Ben sevmiyorum geleneksel haşin ilişki anlayışını. Özveri ve anlayıştan yanayım. Çok Avrupai yetiştirildim napim. Paylaşarak, yaşayarak benim için daha zevkli. Bi yerde yanlış yapıyorum ama..

• Impossible is nothing.

0|0
    0|0
  • İllaki zıtlıklar bu zıtlıkların verdiği kırgınlıklar olur.

0|2
    0|0
  • evet mümkün ve oldu da. ama genelde benim gibi ayrılırken ya sessiz ayrılırlar ya da anlaşmalı ve mutlu. ben sessiz ayrılanlardanım. Yaşayan bilir. :( ama az da olsa acıtıyo tabi yaşanmışlar.

0|0
    0|0
    • O ilişki sayılmayan yaşanmışlıklara sokim.

• Bak karış diyorum ama belli mesafeden.

• ya ben zaten karışmam ama ne oluyosa mutlaka bi neden bulup sıkıntıda üstlerine yok. Artık isteyen gelir göze almayan yaklaşmaz bana. tabi kolay değil umursamamak ama denicem artık.

• mumkunatı yok :=

0|0
    0|0
  • deği ltabi ki :D

0|0
    0|0
  • Sanmam

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey devam et!

0|0
    0|0
  • karşılıklı olursa mümkün ama inan bana herşeyin boku çıkıyo .

0|0
    0|0
    • 'Her şey' ne?

• neyi nasıl anlamam gerektiğini fazlasıyla iyi biliyorum , gizlilikle periliğe bulandığını sanan madam , 3 harfli bir hece türeteceksen bile önce düşün bu nere çekilebilir bak buda 3 harfli

C

İ

N

bunu bi insana söylersen tarifsiz anlamlarla buluşur . adam gibi konuşmayı öğrene bilse idin bu yaşına kadar gösterdiğin efendilikten fazlasını görürdün , neyse ya zaten demin senli olan milim hissiyatları bile öldürdüğün için bayanmışın gözüyle bakmıyorum sana daha fazla kırmak beni üzer . aeo

• Gizli olup da böyle yüksekten atanları ciddiye almıyorum.

• kırdığın kadar kırılırsın

1|0
    0|0
    • Kısasa kısas? Layık bu mu ?

• Düşüncesizce bence.

• bencedeeee

• Hiç kırmadan olmaz. Kadın milleti bazen gaza gelip sebepsiz yere kavga çıkartıyor. Bünye tartışmak istiyor.

0|0
    0|0
    • Farkında olmadan kırdı ve özür de diledi, ama sanki küfür etmiş gibi sert bir ifade takınmak doğru mu?

• O tarz bir soru bile sormadım. Sadece konu üzerinde konuşulup, böyle istediği yere çekip, saptırıldığını anlayınca (ben) özür dileyip, ama kelimelerin yavan kaldığı bir boşlukta kaldım.

• Arada olur öyle.

Kızlar Ne Diyor 8

• öyle insanın aşık olduğu bi kalemde silinip atılır mı tabiki kırgınlıklar olur ama çok büyük olmadıkça bunlar aşılır

0|0
    0|0
  • Marley ne demiş; Unutma ki herkes seni üzecek, önemli olan acı cekmeye değer birini bulmak.

( Hic kimse dört dörtlük değildir. )

0|0
    0|0
  • hayır çünkü kimse dört dörtlük değildir.

0|0
    1|0
    • Bana böyle mesafeli cevaplar vermeyin ya.

• Haklısın bundan sonra medeniyet anlayışımı değil taktik anlayışımı ön plana çıkarmalıyım.

• ha şunu bileydin :)

• Hı hı, bazen dünya ters dönüyormuş.

Zevk olsun diye..

0|1
    0|0
  • Öyle bi dünya yok..

0|0
    0|0
  • değil hiçbirşey kusursuz değildir zaten

0|0
    0|0
  • iliskide tartisicaksiniz uzaklasicaksiniz ki sonra degerinizi anlayip tekrar bi araya gelesiniz diye

0|0
    0|0
  • Mümkün degil..

mantıklı düşünürsen annen baban kardeşin ile bile kavga ederken onunla etmemen, bazen takışmaman mümkün mü?

Önemli olan atlatabilmek..

0|0
    0|0
Yükleniyor...