Yemek yerken bazı rezillikleri nasıl örtüyorsunuz?

Şık bir yerde yemek yerken,patatesi gözünüze kestirip ağzınıza götürdüğünüzde yarısı dışarıda kalıyorsa veya domates çorbası içerken kaşarı mezru gibi uzuyorsa durumu kurtarmak için neler yapıyorsunuz?

0|1
14|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• kaşığı çatalı ağzıma sokuyorum napim :))

0|1
    0|0
    • :))) sanki kurtarmadan çok iyice sıvamaya benzedi artık affına sığınarak :P

• :))))))) sağlık olsun

• her zaman yemek yerken kendimi frenleme ihtiyacı hissederim bir şey oldugunda panik olup peçeteye davranmak yerine hareketi mümkün oldugunca yavaşlatıyorum.

mesela çeneme çorba damladı, önce lafıma devam ederekten ağırdan peçeteye uzanır, kahkahamı atar, çenemi ondan sonra silerim.. gibi.

0|1
    0|0
  • ne kurtarcam ya ye gitsin rezil olmaktan çok çekinmem daha doğrusu utanma duygum yoktur bende nedenini bilmiyorum ama daha rahat oluyor insan :D

0|1
    0|0
  • elimi agzıma götürürm vınn hızıyla öksürüyormus gibi yapar hallederım durum:)

0|1
    0|0
  • *flupp* diye içime çekerim napicam. Baskalarinin hal ve hareketlerine sürekli dikkat edenlere'de kil oluyorum, sa'ane kendi tabagina baksin herkes.

1|1
    0|0
    • flupp yapacaksın illa ama :)

• o cok kotu bsy yaa :D

0|1
    0|0
    • Orası öyle nasıl çeviriyorsun? :D

• panik yapmazsan kimse çakmaz. zaten öküz kadar patatesi agzına götürmeye çalışan yoktur bence peçeteyle direk durumu kurtarırsın

0|1
    0|0
  • Aaamaaan kurban olsunlar bana

0|1
    0|0
    • 1 xperin kalmış yazık etmişer :P

• Saol Allah ragzi olsun Vatana millete hayirli olsun. Buyuklerimin ellerinden kucuklerimin gozlerinden oper, saygi ve sevgilerimle selamlarim

• :)

• Kafamı gömüyorum.

0|1
    0|0
  • Karsımdakine aaaa kuşa bak nasılda uçuyo diyip o sırada durumu kurtarıorum

0|1
    0|0
  • Bisey yapmam umursamam

0|1
    0|0
  • benm basıma geldi gecen erkek arkadasımla ilk bulusmamızda meyveli pasta yedim beyaz kreması burnuma yağısmıs artık sen dusun ne hallere grdm:(

0|1
    0|0
    • O gene sevimli bir hareket çorba içerken o kaşarın lastik gibi uzamasının yanında fevkalade.

• Yazıp,yazmama arasında çok kaldım ama yazacam; neye güvenerek bu kadar sallamasyon yazı yazıyorsun onu da bilmiyorum ama soruyu saçma bulabilirsin bu kadar insan gelmiş onlara saygın olsun beğenmezsen sen yazma zaten zorla mı çağırıldın?

• @cevaplayan sitem sana değil şu random karaktere :D ayrıca sana verilecek cevabım da dışarıda ne çorbası önerirsin :P

• Gece gece iyi güldüm ya bugün başıma geldi peçete yordamıyla hallettim :D

0|1
    0|0
  • domates çorbası içme o zaman sende kardeşim

0|1
    1|0
    • patateside çatala batır bıçakla kıvırık öyle agzına at. çatal bıçakla yeme kibarlıgı diye birşey vardır. yerine göre davranmak lazım. eger lüks bir yere gittiysen buna göre yersin. yok burger kingdeysen al hamburgeri ye

• sanki hiç başına gelmedi hııı:))

• ben kaşarlı domates çorbası içmem

Erkekler Ne Diyor 12

• biraderrrrrrrr sen de bizdensinn :P kaşarlı domates çorbasını bilmem ama onun haricinde ne yiyosan ağzına rahat girebilecek en küçk haline kadar bölmen lazımmm (en azından benim taktiğim bu) tamam belki yediğinden hiç bi zevk alamazsın amaaa rezil olmakdan kurtulursunn :D dene derimmmm :D

0|1
    0|0
  • canım çekti şimdi kaşarı mezru gibi uzayan domates çorbasından !

valla hiç utanmam bunlar yemekte olan şeyler :) hafif sırıtırım belki

0|1
    0|0
  • tam tersi nazik nazik çekirdek kadar lokmalarla yemek yiyen adam görsem ben oğlum adam gibi yesene kimden utanıyon derim, o rezil olur.

İstediğim gibi de yerim ne münasebet niye rezil oluyorum.

0|1
    0|0
  • umrumda değil rezillik :)

0|1
    0|0
  • yemek yerken oluşabilecek rezilliklerden hiç çekinmem:) millet beni mi izliyor sanki, izleyen varsa da bu benim değil onun ayıbı:D

0|1
    0|0
  • Kaşıkla kapatırım ağızımı ve sonra peçeteyle silerim ama en güzel peçete çok kullan kapat yemek yerken ağızını peçete ile.

0|1
    0|0
  • Bir şey yapmıyorum çünkü eğer orada beni izleyen varsa buyursun izlesin. Yemek yerken rahat olamayacaksak vay halimize :)

0|1
    0|0
  • dilimi dudağımın etrafında döndürüyom belki bi işe yarayabilir

0|1
    0|0
  • silerim hemen

0|1
    0|0
  • Patates asla dışarıda kalmaz :)

0|1
    0|0
  • yemek yemede üstüme yoktur ne acele ediyorum kaçıyormu sanki

0|1
    0|0
  • lüks biyerde bişey yemedim ama öyle bi durum olsa umursamam kasmadan karnımı doyurmaya bakarım :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...