4yıllık bi ilişki aniden bitti...

iyi aksamlar. dediğim gibi 4yıllık bi ilişki arada aileler var söz var. aynı sehirde üniversite okuyoduk olağan sorunları kafasına çok takıyordu. birbirimizi çok seviyoduk birbirimiz için ikimizde okadar çok şey yaptıkki. sonra araya bi soğukluk girdi. en son dayanamadım bi gece noluyo nereye gidiyo böyle dedim. baya şiddetli bi tartışma oldu. evine bıraktım sonra ayrılalım mesajı geldi. o aksam konusmadık. ertesi gün gittim yüzüğü çıkartmıs yüzüme bile bakmıyor konusmadı çekip gitti yanımdan. ertesi gün konustuk biraz ben istanbula dönücem okulu bırakıyorum dedim. bana söz ver bırakmıcaksın dedi. neden dedim ikimiz için okumaya devam ediceksin dedi. sonra gittim yanından konusmadık 2 3 gün o arada başkasıyla çıkmaya başlamış. ben bunu ögrenince bana aldığı ne varsa hepsini yüzüne fırlattım fotografları yüzüğü hediyeleri. sonra o çocukla kavga ettim. araya aileler girdi. baya kötü bi şekilde ayrıldık. ama ben hala onun eski masumluğunu koruduğunu arkadaş çevresi yüzünden böyle bi hata yaptığını ve bigün farkına varıp bana ulaşıcağını düşünüyorum. onun yeri bende çok başka. çok farklı bi insan çok saf. sizce bana dönermi özlermi birlikte yaşadığımız onca şeyi düşünüp hata yaptığını anlarmı. aradan yaklaşık 4ay geçti.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Senin dediğin gibi arkadaş çevresinden etkilenmişse ; Baksana aradan 4 ay geçmiş.O arkadaş çevresinden çekip çıkarman gerekirdi onu. Geç mi değil mi bilmiyorum ama erken gibi görünmüyor. Belki hala çıkıyorlar? 4 ay yeni çıktığına bağlanmak için uygun bi süreç.Seviyorsan peşinden git sınırları zorla,eğer olmuyorsa bırak sende hayatına devam et.Kolay değil ama olmuyorsa ne yapalım ki.. Hayat işte hep böyle

0|0
    0|0
    • Hiç kimse ayrılığın sebebi olarak kendini görmek istemez. Size bunu söylemekten hazzetmiyorum ama sorumlu sizsiniz. Her ikiniz de birbiriniz ile kurduğunuz iletişim nedeniyle sorumlusunuz. Bu ayrılıktan üzerinize düşen dersleri çıkartmalısınız.

• ben onu o çevreden çıkarmaya çok çalıştım. dedim ya yüzüme bile bakmıyordu. söylediklerimin düşüncelerimin onun için hiç bir önemi yoktu. yanlız kalınca farkediyor bazı şeyleri ama yanlız kalamıyor düşünemiyor. benim için söyledikleri ve yaptıklarından sonra hala inanamıyorum. çocukluk arkadasları bile onunla konusmuyor bana bu davranısı yaptı diye. 8yıllık öz ablası kadar çok sevdiği insana bile ahmete neden bunları yaptın dedi diye 4aydır onunlada konusmuyor.

• O zaman gerçekten değişmiş ve o arkadaşlarından kurtulana kadarda düzelicek gibi görünmüyor bana kalırsa

Kızlar Ne Diyor 5

• ufff Allah sabır versn..

0|0
    0|0

• Uzun suren iliskiler bitince geri donus olmuyor genellikle.ki baska birini hayatina sokmus bile.arkasslari istedi diye kimse kimseyle cikmaz.baskasini sana tercih eden birini geri istemen ise tekrar ayni seyi yapmasi icin cesaret verir.

0|0
    0|0
  • şimdi şöyle bi durum var okulu bırakıyon kız diyo ki ikimiz için bırakma sonra kız gidiyo başkasıyla çıkıyo kıskandırmak için yapmış olabilir

0|0
    0|0
    • Sevdiğinizi dünyanızın merkezi haline getirdiğiniz ve şimdi o olmadan ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Bu genellikle kadınların daha sık yaptıkları bir şeydir. Merak etmeyin, bir çok kadın hatta erkek de benzeri şeyler yaşarlar. Burada önemli olan sevgiliniz olmadan da iyi vakit geçirebileceğiniz arkadaşlarınız ve ailenizin yanınızda olmasıdır. Eğer şimdiye kadar arkadaşlarınızı ihmal ettiyseniz kaygılanmayın. Gerçek dostlarınız her zaman yanınızda olacaktır. Onları arayın, onlarla planlar yapın ve birlikte bu ayrılığı aşmanın yollarını arayın.

• Sen ne diyon ya ?

• bakın neden öyle sölemiş o kızın üzerinde bi baskı var nefes almak ıstemış yanı bı nevi acık kapı bırkmış öyle düşünüyorum ben?

• Olmuş bitmiş iş 4 ayda hiç ses çıkmadıysa hiç bekleme

0|0
    0|0
  • Çok benzer seyler ysamısız bızı ayırmak ısteyen bı kız vardı senınkıne benzer sekılde ayrıldık..bende hep dedım bı gun anlıyacak ve ıcımde hıssettım bı ses dıyordu mutlu olamayacak ama iş işten geçmiş olucak..ayrılma zamanımızda bıle tanıdıklarımıza dıyordu benım ıcın baska bı ınsan hata yapıyorum belkı ama sımdı böyleyım..ve senın dedgın gıbı bana bunu yaptının kötü oldunu ona söyleyen kişilerdende uzaklaşmıstı.Sonuc olarak bı yıl sora o kişiyle evlendını duydum evlılıklerı bı yıl olmustu bana mesajlar yazmaya basladı sımdı 3yıldır mesajları devam edıyor ve sanırım bu aralar boşandı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Güzel kardeşim sebepsizce diye bişey yok. Her olayın bir sebebi vardır ama bazen söylemeye cesaret edemezsin. Ben soruyu ilk okuduğumda bir başkasını sevmiştir diye düşündüm. Öyleymişte zaten.. Bu arada 2-3 gün içinde kimse birini bulamaz. Muhtemelen siz birlikteyken onu sevmeye başladığı için sana soğuk davranmış. Zamanı geldiğinde de çekip gitmiş. Sen hiç üstüne düşme arama, sorma. Bigün pişman olursa kendi gelir. Ha geldiğinde de kabul etme sakın gözünü sevim..

0|0
    0|0
  • valla hepsini okumadım ama olacağı varmış olmuş yapacak bir şey yok

1|0
    0|0
  • + yıllı buraya yazmışın roman olmuş maşşalah okuyamadım abi la :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...