Wireless güçlendirici program var mı? biliyor musunuz?

wireless güçlendirici program arıyorum bilen gören duyan war mı?

Güncellemeler:
cinsel içerikli bir soru değil teknoloji sorusu nasıl cevap veriyorsunuz ya?

0|0
0|20

En İyi Erkek Görüşü

• link böyle bişi alıp mahalledeki tüm kablosuzları görebilirsin...

1|0
    0|0
    • süpermiş bu

• ewt tesekkur ederım

• rica ederim yine bekleriz :)

Erkekler Ne Diyor 19

• bildiğim kadarıyla program yok bilgisayara hangi markanın wirelessini takarlarsa o. ancak harici cihazlar var tabii. bir de öğrenci metotları. anten, alüminyum vs... :))

1|0
    0|0
  • birbsite de okumuştum. beş litrelik sukaplarının konik olan bölümü ile düz silindir bölümünün oldugu yerden kes.konık olan tarafına yanıagız tarafının içine aliminyum falyo kapla. ara koblosuyla bilgi sayara bağla kaplonun ucunada wirilesi tak faydası oldugunu yazmışlar sade okudugumu aktardım kendim denemedim

0|0
    0|0
  • fındık fısrık badem fılan bunları ez gızelce sonra televızyondan aldıgın 7 kavanozu sadece 100 lıra olan balla guzelce karıstır her gun kaşıkla yedir wireles modemıne yada axes poınt e artık ne kullanıyosan. sonucu sende goreceksın

0|0
    1|0
  • haha adamlar sapık dostum :)

1|0
    0|0
  • wirellles uzatıcı sprey ve kremler mevcut

0|0
    1|0
  • onlara bakma sen.. anteni değiştirebilirsin daha büyük bişe takarsan güçlenir

1|0
    0|0
  • kalkmıyomu

0|0
    1|0
  • pc dergisinin bi sayısında wirelesleriniz ayarlayın dye vardı. işe yarar teknikler sunuyordu. tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Bulmak için zamanını harcama boşuna yok öyle birşey

0|0
    0|0
  • yazılıma falan gerek yok. alüminyum folyo kullan. sinyalin hangi tarafa daha çok ulaşmasını istiyorsan modemin o taraftaki kısmını açık bırak.

0|0
    0|0
    • :D

• :)))) cok guldum ya

• gülme. dene ve gör. ben yazılımcıyım haybeye konuşmam

• bu bilgisayarın kablosuz ağ donanımı ile ilgili bir sorun genelde broad olur ve yazılım yok. ama bilgisayarın bant hızını değiştebilirsin faydası olur internette bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • :DDDDDDDDD şaka ya

0|0
    0|0
  • Modeme overlock yapmak lazim! Sinyali tum gucuyle yaysin.

0|0
    0|0
  • adaptor nasıl yapıldığına bağlı

kısacası öyle bir şey yok

0|0
    0|0
  • öyle bişi yok

0|0
    0|0
  • programı yok.

0|0
    0|0
  • program etkilemez sinyal gücünü

0|0
    0|0
    • gezgınlerde gordum ama ıng. oldugundan anlamadım. neden etkilemııo

• alakası yok...öyle bişey olsa adamlar neden daha uzağı çeken modem üretmeye çalışsınlar

• ne gibi ?bir program

0|0
    0|0
  • wireless güçlendirici ne demek wirelessin çekim gücü mü? ayarlarına gir modemin ordan ayarlanıyor sinyal kuvveti

0|0
    0|0
    • komsudan wireless alcam da onun için . bunun için cihazlar var ama prog. işe yarıyor mu bılmıyorum

• program yaramaz wireless paylaşımı yapıcaksınız uzatmalı kabloyu çek tamamdır işte

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...