Bugün seçmelere gittim neler oldu? Voleybol takımına katılmak? Lütfen okuyun 😢😧😦😮😩😟😳😵?

Bu sene takıma katılayım dedim. Sürekli boyum kisa olduğu yorumlarini aliyorum zaten. Voleybol oynuyorum zaten ama öyle çok çok iyi değil. Bugun seçmelere gittim. Ama iptal olmuş o gün bir sınıfın maçı varmış diye. Neyse oturup izliyim dedim bari maçı. Baya iyi oynuyolar ya. Yani ben hayatımda hiç öyle oynayamazdım. Cidden iyilerdi. Zaten karďıya smaç servis bile atamıyorum. Bileklerim ince biraz 😂 baya korktum yani seçmelere gitsem rezil olur muyum? Yani iyi oynuyorum fena değil ama korkuyorum. Daha önce bunun gibi olay yasayan biri var mi? Sizce nasıl geçer seçmeler? Mutlaka takıma katılmam lazım yardım edin ne olur çok bisey bilmiyorum voleybolla ilgili lütfen

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bende tenis oynuyodum bir turnuvaya gidip kendimi deniyim dedim 3 maç kazandım dedim ben burdan yürürüm kupayı alırım karşıma biri geldi adam adeta nasıl oynanır gösterdi yani spor işlerinde biraz kendine güvenmek gerek baskalarının iyi oynaması seni korkutabilir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Geliştir voleybolunu öyle git zaten servis ve smaç yoksa secmeleri geçemezsin. Voleybolcuyum ordan biliyorum.

0|0
    0|0
    • Yani yanlis anlama o kadar kotu degil mesela smaç servislerim az mesefa kala filede kalıyo. Biraz çalışsam olabilir bence. :) sence? Diger manşet ve parmakpas iyi

• İlk voleybola başlayınca benimde öyle oluyodu duvara doğru smaç bas servis at, duvarla çalış sürekli geliştiğini göreceksin

• Teşekkür ederim :) seçmeler güzeldi. Tekniğim de yavaş yavas oturacak gibi. ;)

Erkekler Ne Diyor 2

• Yapacağın Bir Güzel Hareket , Her şeyi Değiştirir.

0|0
    0|0
  • Bende yillarca futbol oynadım bazen cok saglam rakiplerimiz olurdu iste o zaman hocanin bir sözü vardi o söz sana gelsin iddasi olmayan erkek gotu büyük avrada benzer gel3ni yer derdi erkek avrat falan mecazi anlamda yanlis anlamayalim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...