Sahip olmadığınız 3 olumlu özellik yazar mısınız ?

böyle bir soruya nasıl cevap verirsiniz ? ne kadar zorlanırsınız cevap bulmada

0|0
169

En İyi Kız Görüşü

• Sabir yoksunuyum. Hemen, oldu bittiye gelsin isterim. Devlet daireleri korkulu ruyamdir oyuzden..

Cabuk guveniyorum. Genel de karsimdakinin suclulugu kanitlanana kadar sucsuzdur ilkesine inandigim icin, kaziklandigim noktaya kadar guvenmeyi tercih ediyorum. Buda pek iyi sonuclar dogurmuyor tabi.

Sinirlenmem, sinirlenmem. Ama sinirlendiysem de gercekten cekilmem.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• genel geçer olumlu özellikler: cömertlik, iyi niyetlilik, affedicilik, misafirperverlik, paylaşımcı olmak, hırs yapmamak, mütevazi olmak, saygılı olmak vb vb

kendi adıma: "büyüklerine saygılı" olamamamdan memnun değilim.. Sahip olmadigim en önemli olumlu özellik bu bence...

0|1
    0|1
    • Üzgünüm ama siz fazla yaşamazsınız...

• "genel geçer olumlu özellikler: cömertlik, iyi niyetlilik, affedicilik, misafirperverlik, paylaşımcı olmak, hırs yapmamak, mütevazi olmak, saygılı olmak vb vb " -bu listeden seç- yazacaktım onu atlamışım. Bunlar bende var zaten. olmayanı da yazdım :)

• hiç mütevazı olamıcam melek gibiyim maşaallah tüm olumlu özellikler bende toplanmış :)

0|1
    0|0
  • Anlayış

Kalp kırmamak

Adil..bunlar.

0|1
    0|0
  • yeterince hırslı değilim, çok kolay güvenirim, risk almaya elverişli değilimdir...

0|0
    0|1
  • sabır, sükunet, nezaket.

1|1
    0|0
  • Sabırlı değilim.

Sakin değilim.

Dikkatli de değilim.

0|0
    0|0
  • müziğe yeterince yatkınlığım yok

resim de aynı şekilde...

yabancı dil öğrenirken yeterince sabır göstermediğim için bir türlü öğrenemiyorum

0|0
    0|0
  • sıcaklık, dokunarak konuşmak ( bence dünyadaki en güzel şeylerden biri dokunmak ama en az seviyede bende. ), 3. de eksik kalsın.

0|0
    0|0
  • Kolay güvenemem, sorun yaratan bir durum bu arada. Her doğruyu her yerde söylerim bazen tersi gerekse de.Mükemmeliyetçiyim.Büyük sorunlar açabiliyor başıma.

0|0
    0|0
  • Özgüven

Özsaygı

İrade.

0|0
    0|0
  • hırslı değilim, çok iyi niyetliyim acımasız olmayı isterdim böyle olunca çok üzüyorlar, ve kendime güvenim yok

0|0
    0|0
  • istikrarlı rahat tutarlı

0|0
    0|0
  • İnsan değilim.

1|0
    0|0
  • sakin anlayış sabır.

0|0
    0|0
  • Ozguven

Sabir

Cabuk sinirlenmemek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• la yazıp yazıp siliyom hiçbiride bana uymuyo yazdıklarımın kafam karıstı gece gece :D

0|1
    0|0
  • Tez canlıyım, soğukkanlı olmalıyım

Daha anlayışlı olmalıyım

Daha mütevazı olmalıyım...

0|1
    0|0
  • Çalışkanlık

Para

Kısa da sayılmam ama, uzun boy

0|1
    0|0
  • öz eleştiri yapmaktan kaçınmam

eaaa

ya bak hakkımda söyleyecek 3 olumlu özelliğim bile yok. neyse buda bir öz eleştiri oldu.

son bir tane daha yapayım bari

Kadın ruhundan pek anlamıyorum :(

Neyse ki kadın bedenini çok iyi bildiğimden bu eksik yönümü bu şekilde telafi edebiliyorum.

0|0
    0|0
  • meraksız olmak

meraksız olmak

meraksız olmak

1|0
    0|0
  • özgüven, cesaret, sorumluluk almak

0|0
    0|0
  • Konuşkan,rahat,fazla sosyal olamadım hiç.

0|0
    0|0
  • yakışıklılık karizma para.paron sahip olamadığın demişsin bunlar bende var ki oohh shet.

0|0
    0|0
  • Sahip oldugum 3 özellik

Güvenir bir kişiligim var,

Yakışıklıyım,

Son olarak da kenkin bakışlıyım...:-)

0|0
    0|0
    • Soruyu soran arkadaş akşam akşam yanlış yazmışım kafam karıştı keskin bakışlıyım yazıcaktım kenkin olmuş :-D

• Lan bende sahip oldukarımızı anladım uyku sersemiyim kusura bakma?:-D :-D hay senin

• :)) salla gitsin sen böyle yazmış ol

Yükleniyor...