Eski sevgilisinden intikam almak isteyenler hepimiz için yaptım bunu azda olsa mutlumuyuz ? :)

Arkadaşka özellikle eski sevgilisinden çok darbe yiyenler. hepimizin adına bir intikam planım başarıyla sonuçlandı. eski sevgilim beni bir telefon mesajıyla bırakıp gittiginden beri bu günü bekliyodum :) aradan tam 2 yıl geçti kırgınlıklar unutuldu yeniden mesajlaşmaya başlandı bugün çıkmaya başladık ve beni nedenini bile bilmedigim halde terk ettigi saatte bana yaptıklarınını aynısını yaptım 1 gram fazlası yada azı degil aynısını yaptım. beni kınaya bilirsiniz ama bunu yaşayan her arkadaş bana hak vericektir.

Güncellemeler:
ya arkadaşlar ininın çok rahatladım :) iki yılını bunamı harcadın diyen arkadaşım senin çanın hiç yandım birine seni seviyorum derken gözlerine baktıgında yalandan gülümsedigini görünce. senin hiç canın yandımı hergece yıllarca başını yastıga koydugunda. anlayamazssın. anlamanıda beklemiyorum zaten. anlayanlar yaşayanlar bilir zaten. hepinize çok teşekkür ederim

Mutluyuumm :) :)
arkadaşlar ben müsadenizi istiyim yıllar sonra mutlu bir uyku çekmek istiyorum hepinizi seviyorum iyi geceler hepinize teşekkürler :)

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• için rahatlamış görünüyor...neyse bşy diyemeyiz...

0|0
    0|0
    • inan çok rahatladı evde gecenin 1 inde müzük açtım dans ediyorum mutluluktan ya :)

• kınamıyorum hak veriyorum intikam almak güzeldir ama kendini yıpratmaya değmez eline koz geçince kullancaksın ama onun sana yaptığı gibi yani mesela sen o kızla yatsan bıraksan hata etmiş olurdun ama şu an gayet de haklısın hiç bi şey de diyemez

0|0
    0|0
    • beni iyi anladın sanırım teşekkür ederim sagol mutluluguma mutluluk kattın :) :)

• + :)))

0|1
    0|0
  • ezik misin? iki yılını buna mı harcadın?

eski sevgilin iki yılını kapmış gitmiş, onun farkında değilsin di mi? nerden baksan üç-sıfır önde hatun...

bebekken düşüp kafasını sehpaya çarpınca çocuklar annesi babası sehpaya "pat" yaparlar.. "benim oğlumu uf mu yapmış kaka sehpa?" aynen öyle duruyor seninki de..

0|0
    1|0
  • iyi yapmışsınn boşver :)

0|0
    0|0
  • Mutluluğun daim olsun cheerrs şerefine.

0|0
    0|0
  • Süpersin aynen devam.

0|0
    0|0
  • ohaa superr :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Benim bir arkadaş(Ben değilim arkadaşım) terk edildiği kızın evinde son kez konuşurlarken bu tuvaletim geldi diye tuvalete gitmiş ve kızın diş fırçasına idrarını yapmış.

İşte asıl intikam budur Bro'

0|0
    0|0
  • ayrıl ondan.

0|0
    0|0
  • Nasil becerdin arkadasim yaa o kirginliklari unutturmayi falan:/ hayir soylede bizde mutlu olalim :)

0|0
    0|0
    • dostum sadece zamana bırak ve olabildigince bagları koparmamaya bak sabret ben 2 yıl dayandım eminim sende dayanabilirsin :)

• Sabrederimde bu baglari koparmamayi yapamayablirim o nasil olcak kardesim yaa? :)

Yükleniyor...