Belirttiğim özelliklere sahip karsı cinsle aynı evde yasıyo olsaydın , koyman gereken kuralların neler olurdu?

erkekler evi paylastıgınız kadın güzel , seksi , aynı zamanda cok popüler ve cana yakın... kızlar, aynı evi paylastıgınız erkek, yakısıklı, standart üzeri bir yaşam tarzı var, fit ve soguk ...

Güncellemeler:
ı need romance filminden esinlenip sordum bu soruyu ..
peki erkek ya da kız arkadası olmak üzereyse ..
güncelleme için özür dileyerek sunu sölicem sonkez :D:D bu ev 3 oda bir salon diil:S:S:S:S

ayrı ayrı girişleri olan ama içerde birleşen 2 ayrı ev ...yeme ,içme ayırma gibi bi gaflet içine düşmiceinz bir yasam tarzınz var.. ayrıca yakınsınız , odalarınıza rahatca girip cıkıosnz, camasr günlerinde herkes digernn camasrını alıp odasından yıkyablio, oderece bi yasam tarzı , yakınlk var.. cinsel bir yaknlık yok..

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• ben kural koymam ki ne kural olcak ha tabi evde donla dolaşmasın da eşortman üstü çıplak dolaşabilir kız arkadaşını erkek arkaşlarını getirebilir bana bi zarar verecek kişilikte olmadıkları sürece umrumda bile olmaz gözümde de bi kızdan farkı olmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Aramızda her hangi bir şey yoksa elektirk, su, gıda gibi konularda her şey yarı yarıya şartı koyardım. Geri kalan şeyler beni bağlamazdı, yani asıl kastetmek istediğin sanırım şu:

Kız eve erkek getirse, sevişse... falan gibi şahsen böyle bir durumda beni bağlamaz ne isterse yapabilir onun hayatı. Benzer bir hayatı bir sene kadar yaşadım, ne ben nede o benim özelime karışmıyordu. Tabi ertesi gün işe gidecek kişi için biraz düşünceli olmak zorunda oluyorsunuz ve genede biraz dikkatli oluyorsunuz.

0|0
    0|0
  • niye onlar aynı evi paylaşıyoalr ?

0|0
    0|0
  • Güzel ve seksi bir kızla aynı evde yaşasam çok katı kurallar koyarım.Bir kere, evin giderleri tamamen yarıya bölünmeli.Benden borç istememeli.Evde parti yapamaz.Fazla arkadaşını çağıramaz.Benim odama izinsiz giremez...Bu nasıl soru bçyle ya güzel ve seksi bir kızla aynı evde yaşasam kural mı koyarım :))

1|0
    0|0
  • bu kadar yakınlık cınsellıkten sonra başlar ve resmen karı koca ilişkisine döner

güncelleme yapma yeter

yeter güncelleme yapma

yapma güncellemeyi yeter

la biii giitt bebeeeee

0|0
    0|0
  • temiz

dürüst olması

güven vermesi

egoist olmaması

ödemelere sadık kalması (gerekli durumlarda yardımlaşma olabılır maddi manevi) eve giriş saatleri aşırı alkollü şekilde gelmemesi

0|0
    0|0
  • 2 kural koyardım

1- Ben ne dersem o olacak

2-Birinci kural iyice kafaya sokulacak

0|0
    0|0
  • sevgilim varsa öyle bişey imkansız olurdu,

ama yoksa hiç bir şeyi abartmayalım olurdu

0|0
    0|0
  • kural falan koymam mütemadiyen sevişebiliriz

1|0
    0|0
  • E tamam işte hallolmuş bence kurala gerek yok :D

0|0
    0|0
  • öyle biri ile ya yaşamazdım yada evli olacağım veya evli oldugum biri olurdu...

0|0
    0|0
  • Fena olurdu ev kirasının tamamını verebilirim sabah öğle akşam :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sanırım ilk kuralım başka bir ev bulmak olurdu :D

2|1
    0|0
  • başka ev bulurdumm :D

1|0
    0|0
  • Tek koyacağım kural beni çok sevmek zorundasın deli gibi aşık olmalısın olurdu sanırım.

Hayır yani yakışıklı erkekle aynı evde yaşayıp ne gibi bir kural koyabilirdim ki ?

2|0
    0|0
  • kural koymazdım :D

1|0
    0|0
  • ya böyle bir türk dizisi de vardı iki aile diye :D

hikaye ona döndü

1|0
    0|0
    • ı need romance da bööle bişi var.. tavsiye ederim.. cok keyfli

• orası ew olmaz dıkii:)

1|0