Mesela aldatıldınız yeni bi ilişkiye nasıl bakarsınız ????

arkadaşlar aldatıldınız yeni bi liman ama gitmemek üzere bi liman bulmak istermiydiniz?

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

• Sen biraz önceki gizlisin sanırım.Bu duruma fazla takılma biraz daha sabırlı davran güvenini kazanmak için yeterli bence.

0|1
    0|0
    • evet ben oyum... bende aldatıldım 7 sene geçti... ve yedi senedir hep bana sadık olacak biri varmı diye baktım karsıma bu çıktı... masum temiz seviyorum onu bana yardım edebilirmisin?

• Nasıl bi yardım?Konuşalım dertleşelim diosan dökül bakalm

• ben ne yapmalıyım nasıl kazanmalıyım onu? her şeyi başından anlataıyım istersen mesajda konuşalım olurmu istek gönderdim sana nuhilbey

Kızlar Ne Diyor 13

• tamamen aldatanın kendi sorunu. kendimde kabahat veya herhangi bi eksiklik bulmam. sakince yoluma devam ederim.

0|0
    0|0
  • Tereddütle bakarım.

Sütten ağzım yandı mı yoğurt bile yemem.

0|0
    0|0
  • uzun süre olmadı bu durumu yaşayalı... ama her insan bir değildir yeni umutlarda olmalıdır insanın içinde...

0|0
    0|0
  • Hayatın sonu değil

0|0
    0|0
  • düşünmek bile istemiyorum

0|0
    0|0
  • yeni ilişkiye atılmak için önce toplanmak lazım da zor fena bir durum :D Allah korusun

0|0
    0|0
  • Kabuguma cekilmem.Dunyam basima da yikilmaz.

Temkinli olurum ilk zamanlar, sonrasi ferahlik.

0|0
    0|0
  • Hiç bakmıyorum bile.

0|0
    0|0
  • toparlanmak gerek oda zor yaa :( biraz zaman alır:(

0|0
    0|0
  • oyle bir durum soz konusu olmaz heralde boyle birseyi hazmedene kadar ve unutana kadar:D

0|0
    0|0
  • herkes bir gün gider

0|0
    0|0
    • gidene dur diyemem giden gider zaten sevene sevme demem sever zaten :))

• Guven duymak zor olur.

0|0
    0|0
  • kemik aynı yerden iki defa kırılmaz biri aldatır biri bi başkasına göz ucuyla bile bakmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şimdiki bakışımdan bir fark olmaz.Her insan aynı değildir.

0|0
    0|0
  • Buğulu camdan bakarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...