Çok zayıfladın ne yapacağım?

Çok zayıfladım öyleki boyum 1.80 kilom 55 . Ve bu durumdan nefret ediyorum hem özgüvenimi düşürüyor hemde sürekli üşüyorum. Doktora gittim ama yapın böyle dedi. Yemek te yiyorum ama vücudumda ne yağ var neden kas. Fitnass a başlayacağım bu ayın sonunda. Sizce bana bir faydası olur mu? Başladığımda olduğunca da proteine ve karbonhidrata abanacağım. Sizce ne sürede iyi bir sonuç alırım. Normal biri gibi gözüksem yeter. Yoksa artık intihar edeceğim...

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Sana tavsiyem bir arkadasimda senin gibiydi diyetisyene gitti geceleri yatmadan önce yarım ekmek arası birşeyler yemesini söyledi her gece yatmadan yiyip öyle yatıyordu sende öyle sene faydası var kilo yapar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sana tavsiye çok vicut geliştirmede çok çalış haftanın 7 günü ya da 6 günü kesin çalış planlı programlı çalış ve günde 5 öğün en az ye ya da 10 öğün artı olarak doğal yapsanda artı takviye alsanda eger bırakırsan yine sönersin hiçbir farkı yok takviye alıcaksanda gainer alman lazım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çikolataya aban bee 2 haftada 2.5 kilo aldım 😞

0|0
    0|0
    • ben çikolata sevemem ki :s

• hepsini not alacağım. Çok sağol gizli :D

• Geçe uyumadan 5 dk önce 5 yemek kaşığı bal,5 yemek kaşığı pekmez ve 5 tane bebek bisküvisini kır 2 bardak sıcak sütlü karıştır iç eğer çok tatlı gelirse 1 çay kaşığı tarçın at

Erkekler Ne Diyor 3

• çok yemek yemek işe yaramaz kalorisi yüksek yemekler tercih et.

0|1
    0|0
  • Knka naptin sen ya. kesinlikle fitnesa basla derim. ssk acisimi cekiyn

0|1
    0|0
    • biraz daha bu durumda kalırsam zaten kedin intihar edeceğim kararlıyım. Artık katlanamıyorum

• teşekkürler :)

• Rica ederim :)

• 05422089248 i ara sana yardimci olsun.

0|1
    0|0
    • Şaka mı yapıyorsun :D

• Ne şakası benim arkadasim ismi hasan seni başka birine yönlendirecek. O arkadaş senin sorununu cozebilir.

Yükleniyor...