Emre tekrar Fenerbahçede ne diyosunuz bu duruma ?

Evet arkadaslar su an son dakika haberi olarak ntv spor da Emre Belözoğlu Fenerbahçede diyor. Geldi biizm hırçın çocuk çok güzel oldu bu işte.

0|0
20|24

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Emre olsam gelmezdim.Ama cidden geldiyse çok mutlu olurum.Asidir ama severim takımı toparlıyo Emre.Boşa laf etmesinler adam gayet de iyi oynuyodu bizde.

3|3
    0|1
  • emre yi hep sevmişimdr gelmsi iyi olmuş fb den kopamaz o :)))

3|3
    2|1
  • Ağlayabilirim <3

4|1
    3|0
  • Bu duruma FENERBAHÇE taraftarları sadace olumlu bakar,emre çok güzel futbol oynuyordu aksini iddia edende kuyruk acısı vardır. çok sevindim,futbolu FENERBAHÇE de bırakacağını dile getirmişti zaten:)

3|3
    2|1
  • Başkanın süper bombası :D

3|0
    0|0
  • Çok sevindim sahalarda biraz şaklabanlık biraz şovmenlik özlemiştik o yönden iyi oldu drogbaya laf eden klübün ihtiyarlar heyetine selamlar benden

3|2
    4|4
    • evet senin bu sitede yaptıgını yapıcak diyosun:D

• Türkçe konuşup bi de tercüme mi yapiyim sana? he he yani=He tamam sensin demek. ikinci 12 mayıs vakası yaşadığınızda o at gözlüklerini çıkarır şöyle bi aynaya bakarsınız.benim için konu kapanmıştır iyi paylaşımlar.

• ahaha mıctın konuya resmen.:D türkçemi ona başka bişey diyoruz biz:D sorun para sıkıntısı falan değil bjkye actıgınız pankartın rezilliği :Dneyse sanada iyi seyirler:P

• Oynadığı derbi maçlarında ille bir aksilik çıkartıyor. Futbol fa**şesi diyebiliriz bence.

2|3
    5|5
    • melo kadar fahişe olamaz.

• Basit fenerli taktiklerini kullanıyorsun işte. seninle burada futbol muhabbetine girmicem boşuna. Eğer gerçekten adaletli hareket etseydin meloya hala çamur atmazdın. Her şey açık ve net. Emre belözoğlu da :D

• Heheh dönek, anlamışlar tabi ne mal olduğunu şutlamışlar ordan.

3|1
    5|2
  • ıyı oldu bu

2|1
    1|1
  • emre cok konusuyor.

1|2
    3|0
  • sevındım

not gs lıyım

neden sevındıgımı sorma bılıosndur:D:D

1|1
    3|1
  • boş adam ya

2|2
    5|3
  • artık bir kaç gün aynı soru sorulur.yeni sormuşlar bir spor sorularına baksanız aslında.

1|2
    0|0
  • çoook sevindim , Fenerbahçeyede yararı olacak bence.

3|2
    1|2
  • ay ben çok sevindim,yararlı olcakk :)

2|2
    1|0
  • gs den gitti gideli hayaletten farksız gözümde ...

2|1
    3|2
  • Eveeeet milli takim macinda Türk halkina o.. evlatlari diyen haysiyetsiz de kendine yakisan takima gelmis oldu :) Bizdeyken azicik insanliği vardi. Fenere gitti gideli iğrenc bi varlik oldu.

Fener kendine yakisani aldi.

1|0
    2|3
  • Belözoğlu doğru soyadı...

1|0
    0|0
  • Hah ordan oraya atacak yine kendini ,sinir edicek bizi .

1|1
    4|2
  • resmi açıklama ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Ahahahahaha.Roberto Carlos'u da alsınlar :D:P

3|3
    3|3
  • fener tükürdüklerini yalamaya dewam ediyor

6|1
    6|6
  • Avrupa liginde oynayamayacak

0|1
    0|0
  • "Sarı lacivertli kulübün, Emre Belözoğlu için bonservis bedeli ödemeyeceği..." Atletico Madrid emreden kurtulmak için üste para vermediğine mutludur eminim :) umarım aykut kendini savunmayı öğrenmiştir yoksa 33 yaşındaki genç yetenek emre belözoğlundan daha yiyeceği yumruk çok :)

2|0
    2|3
  • Emreniin karakterini hiç sevmem fakat sezon başında gönderilmesi hataydı ama kovduğun oyuncuyu tekrar geri almak İLGİNÇ

1|1
    3|3
    • neden ilginç geldi ki fb yi tanımıyormuş gibi konusuyorsun renktaş ilahi ya :p

• Aykut tükürdüğünü yalıyor. Alex'te dönerse hiç şaşmam.

2|2
    5|3
    • Gönderiliş biçimlerine ve gönderenlere dikkat etmek gerekli. Ayrıca GS'li değilim. Beni bağlamaz.

• sevindim senin adına:D evet gönderiliş şekli fatih terim: asla gsye dönmem demişti, ve her seferinde döndü:D

• çok iyi oldu.. çok sevindim

3|2
    0|1
  • inş umdugum gibi takımı ateşler :D

2|2
    0|0
  • gelmesin yeniden gelip ligi birbirine katıcak .

0|1
    3|2
  • Takımı yeniden ateşlemek için yapılmış iyi transfer en başta gitmesi hataydı

2|1
    0|1
  • Ne diyelim... Emre Belözoglu'dan bahsediyoruz. Kariyerinin her döneminde iş yapabilecek bir futbolcu. Böyle kulübe baglı futbolcular az bulunur. Atletico'da aldıgı ücretin altında bir fiyata transfer olmus.

0|0
    0|0
  • ÇARŞIDAN ALDIM BELHANDA EVE GELDİM IRKÇI EMRE :(

tez zamanda ayağını eline verirler umarım.

4|1
    5|3
  • Fener için yararlı ama genel anlamda gereksiz bir transfer. Çünkü Fener emre nin yerini dolduramadı bir türlü bu sebeple yararlı gereksiz çünkü sizden giden adamın bir daha dönmesi ayrıca 32 yaşında olması ayrıca gereksiz oluşuna bir neden.

0|0
    3|1
  • bu ülkede son iki yıldır futbol pek zevk vermez oldu..emre sayesinde ligimiz çok şenlenecek çokk!

0|1
    2|0
  • iyi gagaladık fenere

1|1
    4|5
  • emre değil de genç dinamik orta lazım fenere yoksa işi zor

0|0
    0|0
  • Yinde şutlarlar

1|0
    2|1
  • millet drogbaya gidiyor fenerden giden geri geliyor ohhh:))

1|1
    3|3
    • drogba 36 yasında bu kadar cahil olma... adamın pili bitti gagaladılar cimboma.. mantıklı düşün biraz..

• ne gagalamısı gardaş adamı 2 milyona aldın bedava bu fiyata hadi drogba öyle ya uçan hollandalıya ne kulp takacaksın

• Pazardan aldım belhanda eve geldim belezoğlu:D

2|0
    3|4
  • sneijder misilleme yapmış aziz şgan açıklama yaptı az önce.

1|0
    3|1
  • Sneijder bombasından sonra pek etkileyici olmadı...

1|1
    4|3
    • sağlam ayakkabı olsa interden kovulmazdı :D

• Emre yi barca istiyoduda siz mi kaptınız? Asıl kapının önüne koyulan adamı boş beleş mecbur geri aldınız sneijder emre gibi nescafe kupası değil Ş.L . kupası kaldırmış az konuşurken mantıklı yorum yapın

• BURAK YILMAZ YETİYODU BİDE EMRE GELDİ ÇİMLER KİRLENMEZ QA

0|0
    5|2
  • hayırlısı diyelim

0|1
    0|0
Yükleniyor...