Geri iade etsem almaları mümkün mü ?

Arkadaşlar katı meyve sıkacağı aldım dün 120 liraya aslında kendim için almadım annem görmüş ne zaman istiyomuş bende alıyım dedim dün zamanım vardı gittim aldım istediğinden . bugün kullandı bi denedi annem istiyo ama babam karşı çıktı bide ürün sıkıntı yaptı korkmaz marka bide iyi dediler aldım makinenin bi yerinden sızıntı veriyo bişey olacak diye korktum . garantisini başlatmıştım geri iade etsem alırlar mı ? dün aldım daha .

Güncellemeler:
Arkadaşlar ayıbını görmeden sadece şunu öğrenmek istiyorum . Garantisini başlattırmıştım ve iade etmek istiyorum şimdi ne yapmam lazım alırlar mı

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• ayıplı mal olarak değerlendirilebilir, bu durumda alınır. sen ısrar et ayıplı mal bu de

0|0
    0|0
    • şimdi ayıbını görmeyelim ürünün garantisi başlamış ben bunu iade edemez miyim ?

• değişim yaparlar en fazla o şekilde. ama para iadesi için bildiğim kadarıyla ayıplı mal olduğunu iddia etmen gerekir

Ambalajında, etiketinde, tanıtma ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilanlarında yer alan veya satıcı tarafından bildirilen veya standardında veya teknik düzenlemesinde tespit edilen nitelik veya niteliği etkileyen niceliğine aykırı olan ya da tahsis veya kullanım amacı bakımından değerini veya tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan veya ortadan kaldıran maddi, hukuk

• peki teşekkürler.

Yükleniyor...