Özellikler kızlara soruyorum :) ofsaytı bilen var mı?

hadi bakalım ofsaytı kısa ve öz şeklinde açıklayabilecek bay/bayan var mı EİG seçecem :D

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• şimdi x ve y takımını düşünelim :) x takımından bir oyuncu yine x takımından bir oyuncuya pas atıyor diyelim bu esnada pası alacak oyuncu kale çizgisine y takımı oyuncularından ve toptan daha yakınsa gelen pasa dokunduğu anda ofsayt olur :P oldu mu ki doğru hatırlayabildim mi acabaaa :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hücum yapan oyuncuya top atıldığında kale çizgisinde iki rakip oyuncudan daha yakınsa ofsayt olur

0|0
    0|0
    • Hücum yapan oyuncuya kendi takım arkadaşından top atıldığında ve rakip takımın kalesine, rakip oyunculardan daha yakınsa ofsayt olur diye biliyorum...

• iki rakibe gerek yok rakip kalecıyı sayma kalecıden hariç başka bir rakıp oyuncudan kaleye daha yakınsan ofsayttasın

• Kaleci olması önemli değil yaa fiyelim kaleci yok adam ileri çıktı dönemedi napcan kuralda öyle der kaleci olsun ya da olmasın

Kızlar Ne Diyor 7

• Karşı takımın kale çizgisine toptan ve sondan ikinci rakip oyuncudan daha yakın olduğu durum değil mi? 😕

0|1
    0|0
  • kafasının, vücudunun veya ayağının herhangi bir bölümünün rakibin kale çizgisine toptan ve son rakipten daha yakın olduğu anlamına gelmektedir. Kollar bu tanıma katılmamıştır

0|1
    0|0
  • Yazmasına yazamam ama milimine kadar görürüm

0|1
    0|0
  • Şimdi anlatam sana ofsaytı karşı takıma gol atması için arkadaşına pas atarsan bu ger. izekalıda tüm rakip oyuncularından öndeyse buna denir

0|0
    0|0
    • ulan değişik anlatanlara bitiyorum ya şu anlatışa bak VALLAHA uykum kaçıyor bundan sonra her gece bu tarz sorular sormak lazım :D

• Uykum kaçmış sıra sizinkilerde :)

• Biliyorum ama anlatamıyorum öyle bir şey var :D

0|0
    0|0
  • Anlattılar ama her seferinde unuttum

0|0
    0|0
  • O kim mk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Elinizi yıkadınız kremlediniz odanıza geçtiniz anneniz bağırdı kızım bulaşıkları yıka budur ofsayt.

0|0
    0|0
  • () (top)
    . (oyuncu)
    , (farklı takım oyuncusu)
    [ ] (kale)

[ ]
    ()
    ,
    . . . .

Bu durum ofsayttır.

0|0
    0|0
  • bilseler nolcak:))
    okadar titr sahibi büyüüük uzmanlar bile son teknolojiyi kullanıp bin tane kamera açısıyla saatlerce bir pozisyonu tartışmıyo mu?

0|0
    0|0
  • (x) atak yapan takım oyuncusu topu attıgında atak yapan takımın oyuncusu ile (y) karsı takımın kalecisi arasında y takımından oyuncu yok ve x takımın oyuncusu topu alırsa ofsayttır

0|0
    0|0
Yükleniyor...