Birgün unutuluyormu gercekten?

selam arkadaslar.. 3 senelik bi iliskiden sonra sevgilim beni terk etti. eski sevgilisine aski kabarmis. ayrilali 3 ay oldu tek bildigim benim onun umrunda bile olmadigim. sadece gecen bana bi mesaj yazdi sen bir meleksin asla senin degerini bilemedim sen bana herseyini verdin kimsenin destek olamayacagi kadar oldun herzaman sana cok sey bocluyum. felan dedi.. gercekten öyledi. öylesine sevmistimki onu.. oda seviyor sandim hergün, herzaman söylerdi. asla baskasini sevmeyecegine inandirdi. sonrada eski sevgilisi icin birden terk edip gitti. sorum su ki, ayrilali 3 ay oldu artik aglamiyorum daha iyim ama yinede hergün onu düsünüyorum ve ister istemez birgün pisman olur belki dönmek ister ve bende icimdekileri ona söyleyebilirim diye umut ediyorum. ona asla dönmem ama icim okadar doluki.. bekliyorum. sizce birgün onu tamamen icimden söküp atabilecekmiyim? mesela onun ismini duydugumda hicbisey hissetmeyecegim günler gelecekmi? yoksa herzaman icimde sizlayan bi yara gibi kalacakmi böyle? aranizda buna benzer bisey yasayan varmi?

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• çok sevdiğin birini unutmak malesef çok zordur. ama bunun için sağlam gerekçelerin varsa o kadar da zor değil. seninleyken aklı başkasında olan bir erkeğin samimiyetine inanma. sana güzel sözler söyleyerek yedekte tutmaya çalışıyor seni, ben sana ne olacağını söyleyim ;

bir süre sonra kapını çalacak ve eski sevgilimle barışmam hataydı lütfen beni affet değişeceğim diyecek. onda umdugunu bulamayıp sana gelecek. seni nasıl olsa bir kere terketti değil mi? yine terkedip ona gidecek, ya da başkasını bulacak.. bu arada olan kime olacak. hım?

söylememe gerek yoktur ama söyleyim yine de, onunla tüm bağlarını kopart. sen duygusal bir kıza benziyorsun. kendine daha fazla değer vermelisin, sevdiğin şeylerle zaman geçir.onu unutacaksın.

bir gün döndüğünde ise eski seni bulamayacak ve yaptıklarına pişman olup bir dahaki ilişkisinde bunu yapmayacak..

onu unutarak ikinize de iyilik yapacaksın. hem ona hata yapmamayı hem de kendine eski sevgiliden yeni gelecek olmayacağını öğreteceksin.

huh...yoruldum.

0|0
    0|0
    • öncelikle ilgilenip uzun uzun yazdigin icin cok tesekkür ederim! :) ama aslinda bizim durum biraz daha farkli. buna benzer bisey gecen yaz yasamistik. sevgilim o kizi gördügünde beni bi kenara itip o kizin pesinden kosdu. karsilik alamadigindada tekrar bana döndü. 2-3 ay yalvardi bana ve anneme. anneme yeminler etti: serefim üzerine yemin ediyorumki kizini sonuna kadar sevecegim ve asla bidaha üzmeyecegim bu aptalca bi hataydi. diye.. bende salak oldugum icin annemi ezip döndüm ona. ve sonuc?

• önemli değil, de durum farklı demişsin farklı falan değil gelecekte olacak dedigim şeyler geçmişte olmuş işte. onda umdugunu bulamamıs reddedilmiş sana geri dönmüş..lanet olsun ben biliyorum ya :D

• hahahaha aslinda haklisin.. evet öyle oldu. ama demek istedigim, o ögrenmiyor. yasadiklarindan kendine ders cikarmiyo. cok vijdansiz biri. neyse, gecti. artik önüme bakmaliyim. :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Giden geri dönmez dönsede zaten döndügünde senin ona karsi herseyin bitmis olur.Gecmiste kalmaz insan ama bazen bir sarki hatirlatir gecmisi yüregin sizler.Bir süre sonra cok mutlu oldugunda bu üzüntülerine güler gecersin.

Sadece zaman gerisi Allah kerim

1|0
    0|0
    • orasi öyle.. zaten ona asla geri dönmem ama birgün yazacak olursa icimi dökerim. fazla yazmak istemedim ama baya aci cektirdi bana. onun icin icim bukadar dolu.

insallahhh görürüm o bu halime güldügüm günleri :)) cok sagol!

• ''Unutmak kolaymı deme

unutursun mihriban

oğlun kızın olsun hele

unutursun unutursun mihriban''...

bu gün değil belki yarın unutursun.

Zaman bu kendini bile unutursun...

0|2
    0|0
    • haklisin.. neler unutulmuyorki bu dünyada.. yorumun icin cok sagol :)

• elbette gelecek endişen olmasın.

0|0
    0|0
  • Mutlaka gelecektir sadece zamana ihtiyacin var senin. Bendfe bir zamanlar oyle idim tam alti sene surdu unutmam. simdi bana ne dersen de adinda onun hic bir sey hissetmiyorum. He diyeceklerin var bence mesaj atmis diyorsun sende icindekileri yaz mesajla ona gonder. ve geri cevap yazarsa sakin cevap verme. dok icini ona gitsin sen istemesen bile.

0|0
    0|0
    • 6 senemi? off ya 6 sene cekilirmi.. insallah bende okadar sürmez :( ama bu duruma gelebildigine cok sevindim benimde amacim o zaten. hicbirsey hissetmemek. aslinda cok düsündüm ama ona mesaj yazip kendimi kücük düsürmek istemiyorum zaten yeterince gururumu ezdim onun icin. eger birgün yazacak olurda ozaman dökerim icimi. cevabin icin cok tesekkür ederim! :)

• Rica ederim ne demek. Valla alti sene surdu ve unuttum gitti simdi. Ins surmez sende ve bence yaz gitsin gururunu ayaklar altina almiyorsun bence gururunu kurtariyorsun o sana yazdi ya sende ona cevap olarak iste icindekilerini yaz ve sonunda simdimi bir melek oldugum aklina geldi diye. O ozaman boru olur kalir oldugu yerde :D

• uzun zaman alacak arkadaşım çok uzun bir zaman...allah a inancın yüksek olsun... hep doğru ol...ciddi ilişkiler ve ciddi insanlarla yolunu buluştur...o zaman karşı tarafa değil kendine kızacaksın...emin ol...boşa vakit geçmiş diceksin... adını duyduğunda aklına bile gelmiyecek o günler...

0|0
    0|0
  • Yalın-Alışmak Zorundayım'ı dinle

Bence kalbinin derinliklerinde sonsua kadar yaşamaya devam edecek.Yaşanılan hiçbir anı unutulmaz.Birde onu bu kadar çok seviyorsan.Ben kız arkadaşımdan ayrılalı 2 hafta oldu en ufak bir şeyi bile unutmadım.Herşey daha dün gibi aklımda ve onun ayrılık mesajı her aklıma geldiğimde ağlıyorum.Bir an olsun aklımdan çıkmıyor :/ Unutmak istemiyorum.Kendimi böyle birşeye kabullendiremiyorum.

0|0
    0|0
    • 2 hafta fazla bi zaman deyilki.. hem sen daha kabullenememissinki ayriliginizi :( kendini fazla yipratma.. zamanla gececekdir buna inaniyorum. ümidini kesme. yorumun icin cok tesekkür ederim :)

• geçer gülüm geçer. Aşk acısından kim ölmüş? Zaman her şeyin ilacı. Biri çıkar karşına eskiside aşkmıymış dedittirir sana

0|0
    0|0
    • inan icimi rahatlattin :)) insallah dedigin gibi olur.. insallah birgün beni gercekten seven biri cikar karsima. cok sagol :)

• sahip olduğun duygu intikam ya da özlem eğer özlemse gurursuzsun intikamsa umutsuzsun

0|0
    0|0
  • emin ol ki o günleri göreceksin.ve sana tavsiyem içindekileri ona anlatacağın günü bekleme.kendini boşuna heba etme unut gitsin

0|0
    0|0
    • haklisin zaten bekle bekle nereye kadar.. bende unutmaya calisiyorum onu. insallah dedigin gibi olur. sagolll :)

• güzel bir günün hayalini kur ve çık o gün hayal ettiklerini yaşa.mutlu olmayı istedikçe daha mutlu olursun.mutluluk kalıp şeyler değildir.kalıpların dışına çık.

• her erkeğin yazabileceği bir mesaj türü sie deseydin...unutuluyor biraz göremediğin acıyı çekersin ama bir daha da kimseye ne güvenir nede inanırsın böylece tecrübe edinmiş olursun...

0|0
    0|0
    • haklisin.. o bana aslinda cok sey ögretti. cok saf davrandim hislerime kapilip gittim. bundan sonra cok daha dikkatli olacagim. yorumun icin cok tskr ederim :)

• Rica ederim :) iyi akşamlar

• keşke bende unutabilsem

0|0
    0|0
  • dediklerin olur ama kendiliğinden olmaz.

0|0
    0|0
  • içinde bir uhte kalmı okadar alışırsın zamanla neler unutulmuyorki...

0|0
    0|0
  • şimdi birsürü şeyler yazabilirdim buraya ama inanki gerek yok aynısı yaşadım içimdekileri ona anlatmak için kendimi yedim bitirdim olan bana oldu.. e hata bende onu ben değerli kıldım gözümde değerliydi ama artık yapacak bişi yok.. bi kitap vardı bilirsin... sktr et diye... hayırlı insanlarla karşılaşırız inşallah...

0|0
    0|0
    • cok haklisin. zaten bende anlatmakdan, konusmakdan okadar yoruldumki.. olan bize oluyo karsi tarafin umrunda bile deyil.. onun icin susuyorum artik. evet insallah! yorumun icin cok sagol :))

• Bazı zamanlar YALNIZLIK mutluluğun taa kendisidir..

:)

• susmak en güzeli arkadaş..hayat devam ediyor bi şekilde...

• zamanla unutuluyor bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Acı ama gerçek her zaman içinde onun adını duyduğunda bir yer sızlayacak. Kabuk tutmuş bir yara gibi kaldırdıkça kanıycak. 2 sene oldu ayrılalı üstüne ne ilişkilerim oldu ama hiç unutamadım. Sevgiyi aşkı at bir kenara yaşadıklarını onu nasıl sevdiğini unutamıyorsun. bende çok farklı sevmiştim ilk aşkımdı. Çok dönmek istedi. İnan seni çok özler sendeki sevgiyi kimsede bulamayınca döner. Ama çok geç olucak o zamanda. Ben kabul etmedim hiç hep reddettim. Yine reddederdim sanırım. Bazı yapılanlar ağır geliyor kaldıramıyor insan. Ama şöyle bir gerçek var ileride evlendiğimde bile aklıma gelebilecek tek sevgilim. her şeyimdi. Acısı zamanla hafifliyor emin ol. Eğer merak ettiğin dönüp dönmemesiyse dönücek canım sadece zaman.

0|0
    0|0
    • ciddimisin? cok üzücü bu.. ve gercekten cok kötü bisey.. hayatimiza giriyolar ve öylece yarim birakip gidiyorlar.. allahim yardimcimiz olsun. dilerimki birgün onu tamamen unutturacak biri cikar karsina. dönermi dönmezmi bilmiyorum.. bunlari bikere daha yasamisdik ben salak gibi affetmistim. tekrar dönecegini sanmiyorum demekki sevmemis beni. reddetmekle en iyisini yapmissin! ins. sende birgün birini tekrar okadar sevebilirsin ve hak ettigin gibi sevilirsin. yorumun icin cok tesekkür ederim! :))

• gercektenmi? inanmiyorum ya bi sene sonra.. umarim oda benim gibisini bulamaz ve geri döner.. onu istedigimden deyil ama ne bilim icimi dökmek istiyorum oda aci ceksin istiyorum. insallah bende görürüm o günleri. bende tesekkür ederim :) insallah canim.. allah yardimcimiz olsun!

• Amin tatlım üzme kendinii :) Boş yani :)

• ben sevgilimden ayrıldığımda bi arkadaşım konuşma yapmıştı ve bi tek o etki etmişti belki sana da etkiler demiştiki zaman hiç bi zaman unutturmaz sadece alıştırır ilk başlarda her gün ararsın çok özlersin zamanla özleminde azalır sevginde ama olanlar hep aklında kalır belli bi süre sonra hayatına devam etmeye başlarsın sonra bi bakmışın hiç aklına gelmiyo gerçekten de benim için aynı böyle oldu senin için de böyle olcak sabret hayatına devam et

0|0
    0|0
    • bende buna inanmaya calisiyorum.. zaten benim güclü olma sebebim bu. ümidimi kesmiyorum. seninde söyledigin gibi birgün aklima gelmemesini ve ona karsi hicbisey hissetmemeyi cok istiyorum ve ümid ediyorum. insallah öyle olur.. güzel yorumun icin cok tskr ederim canim! :))

• sen bir meleksin asla senin degerini bilemedim sen bana herseyini verdin kimsenin destek olamayacagi kadar oldun herzaman sana cok sey bocluyum. bunlar klasik laflar onca yıl çıkıp sonra terk edip giden çoğu erkek bu tür şeyler yazar inanmıyorum bunlara sırf kendilerini acındırmak haklı bir yer bulmak için hep palavra madem öyleydi neden bile bile ateşe attılar... benim 2 yılımı aldı birşey hissetmemek . uzun ve zorlu bir süreç ... sana verebileceğim tek tavsiye yalnız kalma, sürekli birşeylerle oyalan, vakti geldğinde birisi çıkacak karşına ve mutlu olacaksın inşallah...

0|0
    0|0
  • ilk baş kaybetmenin acısını yaşıyacaksn ki o dönemi atlatmış gözüküyosun sonra tamamen unutur gibi olucaksın ama unutmayacksn aklına arada gelicek ve kendinle gurur duyıcaksın sonra o pişman olucak tabi istisna da olabilir biz öyle olmuş varsayalım geri dönmek isticek senin içinden gelmicek direticek sen yıne kararından vazgeçmiceksin hayatına yeni biri giricek sonra yine o aklına gelmeye başlıcak ama yıne kendı yoluna sevgilinle devam ediceksin ve şu bi gerçekki onu hiç bizaman unutamıcaksın içinde kanaması durmuş silik bi yara...

0|0
    0|0
    • insallah söyledigin gibi olur canim.. tamamen unutamayacagimi biliyorum ama en azindan konusu gecitigine ismini duydugumda canim acimasin istiyorum. umrarim dedigin gibi olur öylece bende icimi belki birgün dökebilirim.. eminim ozaman rahatlayacagim. ve insallah bundan sonra karisima cikacak kisi beni gercekten sevecek.. yorumun icin cok tesekkür ederim :))

• 3 seneden sonra nasıl eski sevgilisine döner . ne çeşit bi piçtir bu!

inşallah onu unutursun çünkü onu afffedemiceksin biliyorum .

başkası çıksın karşına çok mutlu ol o da pişman olsun inşallah kardeşim :(

0|0
    0|0
    • bu güzel yorumun ve dileklerin icin cok tesekkür ederim :) evet malesef böyleleride var bu dünyada.. allahim bundan sonra uzak tutsun öylelerinden ne diyim.. insallah canim inan bunu cok istiyorum.. :))

• Unutursun ama bıraz zaman alır zor 3 yıllık bır ılıskı cok zor gunler yasıyorsundur bende cok yasadım:( ınsan alısıyo

0|0
    0|0
  • bir erkek 3 yıl geçirdiği birine nasıl bitsin ben eski sevgilimi unutamadım der ya.seni hiç mi sevmemiş.kusura bakma ama şerefsizin ta kendisiymiş.

0|0
    0|0
    • evet bende yasadiklarima inanamadim sok oldum.. kabullenmem cok zaman aldi. böyleleride var malesef. dedigin gibi serefsizin tekiymis.. yorumun icin cok sagol canim :))

• üzülme sıkma canını kurtuldum diye sevin.

• oha 3 seneden sonra eskisine döndü öylemi pess artık huyum değildir ama hayatımın aşkını aramaya başlardım ben olsam öyle birinin yasını tutmaktansa

0|0
    0|0
    • aynen öyle oldu canim.. yapacak bisey yok bende artik öyle yapmaliyim. insallah allahim bundan sonra hep hayirli insanlar cikarir karsima. :) yorumun icin cok sagol :)

• evet benimde uzun bir ilişkim olmuştu böyle yaklaşık 3sene önce ve deli gibide seviyordum onu. onu istemeyen eski sevgilisi için benden ayrıldı çok üzüldüm çok ağladım ama şuan durup düşününce gülüyorum tamamen unutması zaman alıyor ama sonunda unutuyosun yeniden aşık oluyorsun ;) şimdi durup gülüyorum o kadar üzülmeme

0|0
    0|0
Yükleniyor...