Galatasaray'ın deliksiz sayı tadındaki transferi hakkında ne düşünüyorsunuz?

didier drogba (Soru detayların çok uzun ya da çok kısa! Lütfen tekrar dene)

Güncellemeler:
link olayın özetii

1|0
3|28

En İyi Erkek Görüşü

• Pardon ama burda yorum yaptığımız kişi DROGBA! Eboue pasını Sneijder'e verdi, Sneijder'den Drogba'ya müthiş arapası ve goool ! tehlikenin farkındamısınız?

5|5
    2|2

Erkekler Ne Diyor 27

• Drogba rakip defansı mahveden ve onları üzerine çeken bir forvet ve Drogba böyle bir tarz forvet olduğu için arkasından oynayan Sneijder çok boş alan bulailir ve o iyi şutlarını gole çevirir bana göre dünyanın son 10 yılda yetiştirdiği en iyi forvet Drogba´ dır Katılan olur katılan olmaz bu benim görüşüm

2|2
    1|0
    • yok şimdi son 10 yıl dedin mi kariyeri kazandırdıkları ve Allah vergisi yetenekleriyle Thierry Henry ve Ronaldo-R9 1 numaradır, çünkü istatistik olarakta öyledir. bu 2 adam Drogba'dan üstündür. sonra Van Nistelrooy, Shevchenko, Drogba, Eto'o, Raul ardından İbrahimoviç, Rooney, Van Persie, David Villa, Falcao, Cavani, Aguero, Tevez, Torres, Di Natale, Benzema vs gelir. yinede genelde döneminde Dünya'da ilk 5'e girerdi veya ilk 10'a girerdi bu da büyük bi başarıdır.

• Fenerin şike yaparak Avrupa ve dünya spor kamuoyunda dibe vurdurduğu Türk futboluna,Galatasaray yaptığı süper star transferlerle tekrar prestij kazandırıyor.Taraftarlığı bir kenara bırakıp,başta fenerliler olmak üzere tüm futbol kamuoyu teşekkür etmeli Galatasaraya

4|2
    0|2
  • maça cıkarken don giymediği hakkında dedikodu var.

2|3
    2|3
    • futbolunu konuşsak nasıl olur

• Koskoca adamın bütün herşeyi bitti bunu mu takip edip araştırdın şimdi senin bu lafına kalkıp birisi Fenerliler zenci sever dese sen napicaksın acaba...

• O zaman bu transferin Türkiyenin Avrupadaki konumu açısından değerlendirmek en doğrusu olucaktır gereksiz ayrıntılar sadece gerginlik yaratır biraz bardagın dolu tarafını görmek gerek.

• Fanatik Fenerliyim önce onu belirteyim. Drogba transferi öyle milletin dediği gibi yaşlıymış falan hepsi fasa fiso. Adam her türlü iş yapar. Sıradan bi forvetten bahsetmiyoruz. Drogba diyoruz la :D

2|6
    1|1
  • Her şey "Çarşıdan aldım Shaqiri, eve geldim Necati" esprisini yaptıklarında başlamıştı.ama kimse bunun farkında değildi taki sneijder ve drogba transferleri boy gösterdi ki yatmaya geliyor denen önyargılı insanlarımız için ise buyrun... link

4|1
    0|1
  • emre acaba Drogba'ya pis zenci diyecek cesareti bulabilir mi? saha içerisinde 35lik (sadece yaşı 35 değilmiş diyorlar) bir adam tarafından sahanın ortasında "cezalandırılmasını" izlemek ilginç olurdu :)

1|1
    1|0
  • kariyerli bir oyuncu.Ancak cimboma hala bir defans oyuncusu gerekiyor bunuda unutmamak gerek.

1|0
    0|0
  • takım zaten 5 puan fark atmıs turkıyede rakıpsız sneıjder ve drogba nın CL de fark yaratması gerekıyor yoksa GS zaten bu sene her turlu sampıyon olurdu

2|1
    0|2
  • Ortalığın ... şaaaptık diyorum.

Ama şöyle bir şey de var, gelen oyuncular yaşlı. Klasik Türkiyeye gelen yıldız oyuncu sendromu.Jubileye geliyorlar

3|1
    0|2
    • haklısın olsun yeter ki gelsin bi kaldırıversin kupayı o bize yeter

• Deliksiz sayı muhabbeti iyiymiş ona istinaden beş yıldız benden:D Bende diyorum hiç çıkarmadan drogba:D

1|2
    1|0
  • Sadece yasi 35 degilmis diyorlar.

1|3
    1|0
  • drogba çok seksi

1|2
    1|0
  • chalsea'yi ezdiğimizde drogba 30 yaşındaydı

interi dümdüz ettiğimizde sneijder 24 yaşındaydı

bu saatten sonra ne düşünelim ki bacım ? ;)

1|0
    1|1
  • fenerde alacak müthiş oyuncular göreceksiniz.

3|1
    1|2
    • göriciiiz

• ruyanın boylesı amk :D

• millet bende gsliyim :D dalgasına bişeyazdım herkes ciddiye almış fener yıldız diye anca weboyu alır :D

• senelik 7 milyon + maç başı 30 bin + ek psimlerden oluşan bir yağlı kazık :D

2|0
    2|3
    • Daniel Guiza Toplam Maliyet = 32 Milyon

Drogba + Sneijder Toplam Maliyet=34 Milyon

• pepe ve raul albiol için 7 kişilik komite gönderilmiş madrid e eurosportun haberine göre

1|1
    0|0
  • görecez oynasın bakalım

2|0
    0|0
  • sen cincopnu bırakta profil resmin ne ayak.. Yırtıcı?

2|0
    1|2
    • daha takımımızın adını söyleyemeyen bı ergen var yaş sınırlaması koyacan beyın yaşı sınırlaması bunlara

• pardon cincon olcaktı yanlıs yazmişim

• daha düne kadar oradan buradan para toplarken ,

birden bire bu kadar parayı nerenden bulduklarını ? düşünüyoruz...

2|0
    0|3
    • Şikeyle kazanılan şampiyonlukdan bulmadığımız kesin..İşte bizde bizim derdimizin milleti neden bu kadar gerdiğini düşünüyoruz.

• Dur söyleyim. Başımıza Türkiye'nin ve Dünyanın en başarılı iş adamlarından birisi var. Hemde Dünya da olan ekonomik krizlerden zerre kadar etkilenmemiş bile. Bu adam işini iyi biliyor. Hadi Galatasaray kısa vadeli borçlarını kapatamadı ki kısa vadeli borçlarda yaklaşık 100 milyondu. Ünal Aysal için bu çerez parası. Kısa vadeli borçların bir kısmını o kapatmıştır. Sonra Şampiyonlar liginden şuana kadar yaklaşık 35 milyon aldık Sponsorlar, isim hakları GSSTORE GSMOBİLE flan da var şampiyonluk..

• şu transfer haberleri bitse de rahat bir nefes alsak

0|0
    0|1
  • futbol muahbeti yapan kızlardan hoşlanmam bence kızlar futbaldan anlamaz erkekler kadar :/

0|0
    4|4
    • ilgilenmek çok mu tuhaf futbol erkek sporu diye bişey yok o zaman voleybol oynayanlar erkek değil

• tamam dururuz kızlar hepmize söylüyor söz verin uzak duracağınıza

• yorumlarımı beğenmeyen o 6 kişi kim merak ettim ne kadar transferde yapsanız sonuç değişmez kadıköyde haddinizi bildireceğiz bu açık

• galatasaray emekliler lokali olmuş:D:D

2|0
    1|3
  • Drobga kötü bir transfer.Yaşasın Fenerbahçe.

1|1
    3|4
    • işte bir fenerli konuştuu. görüş farkı saygılar.

• Gslilere sonsuz saygım var HEpinizin (-)lerine duacıyım:)

• herşey mükemmel bakalım nolcak

1|1
    0|0
  • herşey mükemmel merakla şampiyonlar ligini bekliyoruz.

1|1
    1|0
  • Evet Drogba maça çıkarken şortun altına don giymiyormuş ve duyduğuma göre 34 olan sadece yaşı değilmiş.eee artık fenev düşünsün :D Ben asıl tuzsuzdelibekiri düşünüyorum.Öpüşgen bekir Drogbayıda öpmeye kalkarmı acaba?Bence sonu kötü olur buna kalkışırsa :D

4|6
    0|1
  • çok iyi transefer yapıldı bence

2|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence süper transfer adam sahaya çıksın rüzgarı yeter diyorum.. Her iki transferde hayırlı uğurlu olsun camiamıza

1|1
    0|0
    • drogba çok seksi, deme

• koskoca adam elbette. iyi futbolcu. ama yazdığım yorum için özel bir araştırma içine girmedim. bu soruyla aynı zamana denk geldi bu bilgiye ulaşmam. ve minik bir not: Fb taraftarı değilim. kırılacağınızı yada alınacağınızı tahmin etseydim bu yorumu yazmazdım..

• haklısın.

• Galatasaraya laf eden fenerlilere sözüm siz ilk önce Alex i gönderip sonra Emre belözoğlunu geri almak hangi zihniyete sığar tükürdüğünü yalamaktır bu bide emre Galatasarayın eskisi :)

1|0
    0|0
  • drogba 25 yaşında olsaydı o kadar rahat alabilecek miydiniz :D 30dan sonra adamlar türkiyeye liman muamelesi yapıyor zaten futbolun son noktasına gelmiş hem kafam rahat olsun hem para kazaniyim hesabı iyi mantık ya.

1|0
    0|0
Yükleniyor...