Salih Uçan Roma'ya transfer oldu. Transferi nasıl buluyorsunuz?

Romalı yöneticiler Fenerbahçe'den kiralık olarak Roma forması giyen Salih Uçan'ın bonservisinin alınmasına karar verdi. Transferi nasıl buluyorsunuz?
Transfer bedeli: 11 Milyon Euro

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu seviyedeki bir oyuncu için, iyi bir para olsa da, geliştiğindeki değeri bunun herhalde en az bir 2-3 katı eder. Salih Uçan, Enes Ünal, Okay Yokuşlu, Cenk Şahin, Kerim Frei gibi potansiyeli yüksek genç oyuncular, ne yazık ki, burada fazla forma şansı bulamadığından, bulduğunda da, taktiksel kısıtlamalardan pek fazla kendilerini geliştiremiyorlar. Bu nedenle, altyapı eğitimi sağlam ekipler, bu oyuncuları kadrolarına kattıklarında birkaç senede, hem fiziken hem de mental olarak oyuncuları maksimum düzeye çekerek, sattıklarında sağlam paralar kazanabiliyorlar. Salih Uçan'ın değeri beni pek şaşırtmasa da, Enes Ünal'ın satışı beni çok şaşırtmıştı.

Salih, oyunu iki yönlü oynayan ender yerli oyunculardan birisi. Türkiye dışında kendisini hem mental hem de fiziksel olarak geliştirebileceğini düşünüyorum. Şu anda en büyük eksiği, sürekli oynayamamak. Bu büyük bir sorundur, ancak Roma, gelecek sezon bonservisiyle kadrosuna kattığında oynatmama kararı alırsa, bir ihtimal Türkiye'ye kiralık olarak yollayabilir. Umalım ki, milli takım için iyi seviyelere gelir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayırlı olsun ama banane :D

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Senede 3-5 maç oynatacaklarsa hiç almasinlar , yazık körelecek

0|1
    0|0
  • Az para

0|1