Göğüs kası ne kadar sürede olur?

Aslında bu konuda az çok bilgi sahbiyim, yani kas olayı elbet her insana göre değişir. Ama en azından genel olarak bir zaman dilimi var mıdır bu işin? 4-5 gündür vücut çalışıyorum, kol kasların da az da olsa ilerleme varken göğüsler hala yağlı, sertkeşme felan yok. Buda şevkimi kırıyor. Sizde hiç yoktan 1 aya az da olsa çıkar mı göğüs kası?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bak giguslerin cikar belirginlasir bir ay icinde ama sertleşmesi si icin biraz daha zaman gerekiyor proteyin tozu kullanirsan daha cabuk siser proteyin tizu olmassa biraz zamanalir

0|1
    0|0
    • toz felan almayı düşünmüyorum kardeşim

• Alir san kaslan ma cab k olur goguns lerin belir ginlesir ama tek zu kullanmasinida bilicek sin spor vekas sabir ve zaman isterprotwyinsw yardimci olur asiriya kacma ne sporda nede toz da bir ise yaramaz sadece sabret

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Birincisi Baştan söyleyeyim bir şeylerin belli olması en az 4-5 ayı alır. Kolay olsaydı herkeste olurdu :-D ikincisi kasların gelişiyordur sadece üzerinde yağ vardır o yağların yok olmasını istiyorsan kardiyo yapmalısın ki kaslar meydana çıksın.

0|1
    0|0
    • Kardeşim bu konuda bilgisizliğimi bağışla, kardiyo nedir? :D

• Sorun yok kardeşim aslında bilindik bişeyde işte fitness dilinde kardiyo okuyor :-D kardiyo hareket ettiren ya da kalori yaktıran hareketlerdir örneğin; bisiklet, koşu bandı, ip atlama gibi ;)

• anladım eyvallah

• düzenli çalışırsan 6 ayda gozle gorulur derecede duzelır ama bunu yıllardır yaparsan ve proteıne yuklenıp ağırlıkları coğaltırsan oldukça şişebilir. Protein yemeklerini tüket ve extra protein tozu al sanırım yağ yok goğuste

0|1
    0|0
    • benim göğüste biraz yağ var

• bende sanırım yağ var demek ıstemıstım yanlıslıkla yazdım heralde sen yaınca farkettım :) oyle hemen olmaz asılman lazım duzenlı aksatmadan gıtmen laızm

• 6 aydan önce Gelişme olmaz Makine Değilsin. Bu 6 ay içerisinde Sıkılaşıp Sertleşir.

0|1
    0|0
    • 6 ay çok değil mi ama, hiç yoktan 2-3 aya az da olsa belirginleşmez mi?

• Senin Çalışma Programına görede Fark gösterir. Dayana Bİlirsen İdmanlara Olur. Ama Yeni Başladığını Var Sayıyorum ve Kasları alıştırmak , Agırlık yükseltmek zaten 3 ayı bulur. :) ama ben ağır da olsa yaparım diyorsan azimliysen olur. Besin olayınıda dikkat etmek gerekiyor tabiki. Bu işin %60 ı Beslenmek

• 4 5 gün ne 6 aydan önce belirgin sonuç alamazsın

0|1
    0|0
    • tamam eyvallah, kol kası az da olsa gelişti de aynı gelişmeyi göğüsten beklediğim için sordum kardeşim

• 4-5 gün içerisinde bir ilerleme olmaz. Bilgin yoksa biraz internette araştırma yap. Çoğu kişi yanlış yönlendirebilir. 1 aya kadar da hiç bir şey olmaz. Bu iş uzun süreçlidir. 6 ay içinde güzel gelişme kaydedersin. Basitçe, bugün yaptığın antrenmanın etkisini zaten 4 hafta sonra vücudunda görüyorsun yani bu yüzden yılmadan devam etmelisin. Mükemmeli istiyorsan da 4 sene harcamalısın. Sen bence biraz internette araştır. İngilizcen iyi ise yabancı sitelere bakmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...