Fitness ile kilo verebilir miyim?

fitnessa başladım diyet ve fitnessla 4 ayda 10 kilo verebilir miyim yoksa sadece sıkılaşır mıyım ve kas mı ortaya çıkar?

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• 10 kıloyu 1 ayda vermek ıstermısın

0|0
    0|0
    • sarkma ve çatlak oluşuyor diye biliyorum?

• hayır öyle bırsey olmayacak emın ol yangın kıyafetı var nomeks onu gıy gunde 2 saat cıkarma en az gunde 1 kılo verırsın

En İyi Kız Görüşü

• fitnessta kilo vermesen bile incelirsin toparlanırsın ve herkes seni kilo vermiş zanneder. Tabi bu dediğimi yeme düzenini değiştirirsen yapabilirsin. Diğer türlü her türlü kalorili yiyeceği yiyerek fitness yapman işe yaramazç

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Elbette verebilirsin bu senin sporuna ve diyetine bağlı tabiki bunlar azminle desteklenirse, bayanların zaten hep korktuğu şeylerden biride kaslarım ortaya çıkması veya erkek gibi görünmek :) güzel bir kardiyo, iyi bir beslenme ve üst tarafını hafif ağırlıkla bacak ve kalçayı ise ağır çalışarak güzel bir fiziğe sahip olabilirisiniz...

0|0
    0|0
    • kas yağsız vücudda oluşur ama yinede biz korkuyoruz , sağolun :)

• Yani yağsız vücutta daha belirgin olur ama fitness yapıyorsa tabi :) siz rahatça yağ oranını %10-15 lere indirebilirsiniz bu daha iyi görüntü verir ve kaslarda daha bayansı durur ;) rica ederim :)

• :DD başka çözüm yok mu

0|0
    1|0
  • Dukan Diyeti.

0|0
    0|0
  • tabiki verirsin

0|0
    0|0
  • Eğer diyeti ve programı bozmazsan 4 ayda 10 kiloyu her türlü verirsin. Sadece spor hocandan tavsiye almanı da öneririm. İnsanlar bu konuda çok konuşmayı sever. Yanlış yönlendirilme ihtimalin yüksek.

0|0
    0|0
    • haklısın , teşekkür ederim

• Verirsin sikilasirsin

0|0
    0|0
  • Sıklaşırsın

0|0
    0|0
  • Istersen olur

0|0
    0|0
  • verirsin rahat

0|0
    0|0
    • balık etliler daha zor verir diyorlar şevkim kırıldı

• zaten kilo verdikten sonrada devam edicem düzenli bir şekilde, bölgesel benim sorunum bunları halledikten sonra ideale ulaşıcam umarım böyle devam eder

• inşallah

kolay gelsin...

Kızlar Ne Diyor 2

• Rahat verirsin emin ol :)

0|0
    0|0
    • bakalım verebilicek miyim :)

• verirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...